Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

LABAS smile.gif

Cia cia as smile.gif))
prapuolus buvau senuose lapuose blush2.gif
Pradejau duonkepej duona kept avizine, ir prisiminiau sita tema blush2.gif 4u.gif 4u.gif


Nelabai ka ir bekepu jau... kol lt buvau mb laikesi dietos ir jam gerai sekes, tai dabar labai praso, nebekept pyragu ir jokiu skanumynu, kad negriztu svoris.. tai stengiuosi laikytis smile.gif
O ir pati biski forma atgavus esu.. nebenoriu sustambet vel schmoll.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

mano vyresnele pradejo vazinet su dviraciu, tai neina net pareit namo... nes jos vienos ant kelio negaliu paleist..

as kepineju vis biggrin.gif darze kapstausi. Dar namie nusipirkau mandarinmedi, nu koks grozis.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 01, 18:54)
Sveikos,

mano vyresnele pradejo vazinet su dviraciu, tai neina net pareit namo... nes jos vienos ant kelio negaliu paleist..

as kepineju vis biggrin.gif darze kapstausi. Dar namie nusipirkau mandarinmedi, nu koks grozis..  wub.gif

parodyk bigsmile.gif
Atsakyti
Jau gal ryt nufotkinsiu... as taip pavargstu per diena... o tos dvi tik eina ir trupina, tersia visur doh.gif

Prisiziurejau garfildo filmuko, tai ryt lazanija darysiu biggrin.gif
Atsakyti
as kai Garfilda ziuredavau, tai niekad nesuprasdavau, kas ta lazanija schmoll.gif lotuliukas.gif


Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Ka tu supranti lotuliukas.gif cia yra didelis skanumyyyynas biggrin.gif Labai skani gavosi.

Va mano mandarinai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 02, 19:57)
Ka tu supranti  lotuliukas.gif cia yra didelis skanumyyyynas biggrin.gif Labai skani gavosi.

Va mano mandarinai biggrin.gif



bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif super
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 02, 18:57)
Ka tu supranti  lotuliukas.gif cia yra didelis skanumyyyynas biggrin.gif Labai skani gavosi.

Va mano mandarinai biggrin.gif

user posted image

bigsmile.gif kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
kur visos kepejos, virejos ir troskintojos g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 05 08, 15:00)
kur visos kepejos, virejos ir troskintojos  g.gif  blink.gif



Aš tai esu, duona kyla. bet užeinu į temą, čia taip tylu ir vėl išeinu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 08, 16:01)
Aš tai esu, duona kyla. bet užeinu į temą, čia taip tylu ir vėl išeinu  unsure.gif

tai ko nesnekini biggrin.gif g.gif ?
As isviriau guliaso kalakutienos.. atsibodo garnyrui ryziai, tai verdu perlines kruopas, nes bulviu ner, o makaronai atsals ir bus neskanus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 05 08, 15:44)
tai ko nesnekini  biggrin.gif  g.gif ?
As isviriau guliaso kalakutienos.. atsibodo garnyrui ryziai, tai verdu perlines kruopas, nes bulviu ner, o makaronai atsals ir bus neskanus  rolleyes.gif



Tai ką čia su savim vienai monologais šnekėtis lotuliukas.gif g.gif

Aš tai čenachus darau, bet tokie prėski pas mane - nukaulinau kalakutienos mėsytę nuo kaulų, bulvės, morkos, meškiniai česnakai ir daug daug juodųjų pipirų biggrin.gif Vis skaniau, nei eilinis troškinys...
Žinokit, panos, man taip nusibosta valgyt daryti, kai nedirbu, kad jau stogas važiuoja. Skalbi, verdi, plauni indus... vėl skalbi, verdi, plauni indus. Tas pats per tą patį blink.gif stupid.gif Iki pyragų dabar neprieinu, tiesa, kepiau tą aguoninį vyniotinį, kur Rugiagėlė ( aūūū, pasirodyk) įmetė. Na, tikrai labai labai skanus, tik aguonas dariau savaip, kaip šimtalapiui, tai man cukraus daugiau norėjosi, bet vistiek buvo labai labai skanu, ačiū už receptą, mieloji. wub.gif
Atsakyti