Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

google.lt biggrin.gif

Sveikos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

mmergyt, kad tu išvis čia pas mus mažakalbė pasidarei tongue.gif

Kokį fainą receptuką atradau, primygtinai siūlau pabandyti, mes ir patys, ir merginos likom sužavėti bigsmile.gif

http://irri-style.bl...deles-kaip.html
Atsakyti
as butinai bandysiu kazkada smile.gif O jus pabandykit situos keksiukus ar pyraga
http://beatulia.blog...-keksiukai.html apsirijimas wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif duodu 100000000000 balu sitam receptui biggrin.gif tik butinai reik padaziuko wub.gif
Atsakyti
kažkaip tingiu net kalbėti,ot laikai atėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 04 23, 14:42)
as butinai bandysiu kazkada smile.gif O jus pabandykit situos keksiukus ar pyraga
http://beatulia.blog...-keksiukai.html apsirijimas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif duodu 100000000000 balu sitam receptui biggrin.gif tik butinai reik padaziuko  wub.gif


Būtinai bus išbandyta, kaip aš mėgstu tokius citrininius kepinius bigsmile.gif

mmergyt, gėdos turėtum, nu doh.gif nono.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 04 23, 15:59)
Būtinai bus išbandyta, kaip aš mėgstu tokius citrininius kepinius  bigsmile.gif

mmergyt, gėdos turėtum, nu  doh.gif  nono.gif

tu paskubek, nes paskui gailesies, kad delsei biggrin.gif biggrin.gif susipirk jeiko truksta ir ryt kepk wub.gif as visko turiu, bet nekepsiu... lauksiu kokios progos lotuliukas.gif
Atsakyti
tai man gėda gėda biggrin.gif
Atsakyti
Nu as zinokit irgi tingiu kalbet... kazkaip tiek visokiu problemu uzgriuvo... galva plysta nuo visko... dar tas sapranauskas... nu kazkaip irgi keik paveike mane.. gaila zmogaus ne tas zodis... kas ten jam susiviete..
Atsakyti
Sveikos, išbandžiau šiandien keksiukus, pagal Rakelės nuorodą. Niam niam wub.gif
Tik klaidą padariau, sirupą išviriau, kol keksiukai kepė, tai jis man per daug sutirštėjo atvėsęs, tai labai sunkiai į tas skyles bėgo, galiausiai kantrybę praradau ir šiaip keksiuką į tą sirupą dažėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 04 28, 22:23)
Sveikos, išbandžiau šiandien keksiukus, pagal Rakelės nuorodą. Niam niam  wub.gif
Tik klaidą padariau, sirupą išviriau, kol keksiukai kepė, tai jis man per daug sutirštėjo atvėsęs, tai labai sunkiai į tas skyles bėgo, galiausiai kantrybę praradau ir šiaip keksiuką į tą sirupą dažėm  doh.gif

as vakar irgi kepiau, bet ne keksiukus o pyraga.. irgi sirupa perviriau, susikaramelizavo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

as irgi kada kepsiu ta pyraga.

persisodinau kelias geles, dar pasejau ciliukus (anksciau pamirsus buvau), jei neisdigs, tai nusipirksiu daigeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 04 29, 09:28)
as vakar irgi kepiau, bet ne keksiukus o pyraga.. irgi sirupa perviriau, susikaramelizavo  biggrin.gif  biggrin.gif


Bet žinok, kaip įdomiai su tais keksiukais g.gif
Kepiau antrą kartą, naudojau kažkokį lenkišką kepinių margariną, "Ik"i jam akcija buvo. ( Pirmą kartą naudojau "Saulutės" riebalų tepinį) Tai gavosi schmoll.gif Labai riebūs, kepant riebalai sunkėsi, kaip kad kepant šimtalapį, privarvėjo orkaitėje, pridūmino visi namai... Skonis, na valgomas, bet tokie riebūs gavosi g.gif
Taip ir nesupratau, kodėl... doh.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti