Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Drugeli, ji labai jaucia, kad tau sunku.. Musu pirmi kartai dienos miego be pieno irgi buvo tokie.. nepasidaviau. Saltai ziurejau i tas asaras, nors aisku kirmele sirdi grauze... Svarbiausia nepasiduot 4u.gif Pirma diena migdziau valanda. Igi uzsupau, padejau o tada asaros.. bet vel supau... kita diena puse val, trecia per 15 min uzmigo. Dabar jau kuris laikas nebesupu, tik atsigulu salia ir gulim. Nakciai irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 04 17, 15:03)
Drugeli, ji labai jaucia, kad tau sunku.. Musu pirmi kartai dienos miego be pieno irgi buvo tokie.. nepasidaviau. Saltai ziurejau i tas asaras, nors aisku kirmele sirdi grauze... Svarbiausia nepasiduot  4u.gif  Pirma diena migdziau valanda. Igi uzsupau, padejau o tada asaros.. bet vel supau... kita diena puse val, trecia per 15 min uzmigo. Dabar jau kuris laikas nebesupu, tik atsigulu salia ir gulim. Nakciai irgi smile.gif


Taigi, kad jaučia, stengiausi ir aš šaltais nervais, prie jos nesusigraudinau, bet kai užmigo... tada... sad.gif
Žinai, man atrodo, kad aš pati dar labai nepasiruošus nutraukti maitinimo, sau kone įkaliau į galvą, užprogramavau, kad maitinsiu, kol pati atsisakys... Gal dėl to taip sunku. Aš ir maitinčiau, bet negeri dalykai man su sveikata dedasi ir nors žindymo konsultantės neigia, kad čia dėl maitinimo, jomis kažkaip netikiu...
Atrodau kaip vaiduoklis, amžiais neišmiegojus, kraujas prastas, dabar jau net bijau kartoti tyrimą unsure.gif jau nuo Kalėdų vis kelių sąnarius skauda. Manau, kad man visą kalcį iš organizmo mažoji ištraukė, be to ištisai vaikštau Herpes "nubučiuota", sveriu 48kg su 164cm. Na, tegul jos sako man ką nori, bet pas mane organizmas tikrai nusialino... Baisiausia tai dėl sąnarių... Mama išvis jau rėkia ant manęs, visa aplinka priešiškai nusiteikus... niekas nebepalaiko, tik liepia baigti maitinti, kol nesusivariau iki galo sveikatos...
Žodžiu, pasiguodžiau, neturiu kur daugiau pasiguosti... Tau lengviau, tu jau tiek daug išmaitinai, nors gal dar sunkiau bus... kas čia žino.. o aš nusiteikiau per savaitę užbaigti maitinimą visiškai... Kartais man tokios durnos mintys kyla, kad pasilikt paryčiais maitinimą, niekam nesakius ir toliau maitinti... durna aš turbūt visai jau... blush2.gif
Atsakyti
Drugiuk.... 4u.gif 4u.gif Viskas cia gerai su tavo emocijom. Labai normalu tas liudesys. Tik manyciau per greit nori viska pabaigt 4u.gif Stresas ir tau, ir mazytei console.gif
Del sveikatos ir neissimiegojimu as zinok pilnai tikiu.. mane nemiga ir pribaige, supykau ant saves ir ant vaiko (nors ji ner kalta) ir dabar bent ismiegu rolleyes.gif
Ir tu nusiramink (bent pasistenk). Kalbet dukrytei kad pieniukas serga, kad tu sergi - supras 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
blink.gif gerai kad pas mane nebuvo tokiu dalyku, kaip atpratinimas nuo pieno... pats dingo... o tu, drugeli, ziurek sveikatos... valgyk, vitaminu kokiu pagerk, vis kazkiek prilaikys organizma...
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 04 17, 16:42)
Drugiuk....  4u.gif  4u.gif  Viskas cia gerai su tavo emocijom. Labai normalu tas liudesys. Tik manyciau per greit nori viska pabaigt 4u.gif  Stresas ir tau, ir mazytei  console.gif
Del sveikatos ir neissimiegojimu as zinok pilnai tikiu.. mane nemiga ir pribaige, supykau ant saves ir ant vaiko (nors ji ner kalta) ir dabar bent ismiegu  rolleyes.gif
Ir tu nusiramink (bent pasistenk). Kalbet dukrytei kad pieniukas serga, kad tu sergi - supras  4u.gif  4u.gif


Ačiū už palaikymą. Vakar taip pietų ir neužmigdžiau, neverkė, bet neužmigo tiesiog... 20h gavo pieno, nes man (.) labai tempė.
Po to užmigo 21h, čia mums labai anksti, bet kadangi pervargus buvo, labai neramiai miegojo, ko pasekoje labai daug pieno naktį gėrė doh.gif doh.gif Nors prieš tai dvi naktis prašė tik apie 3h ir paryčiais.

Rugiagėle, kad pienas nebūna, kad dingsta pats, nebent turėjai labai stiprų sukrėtimą, nervų... arba pati šventai įtikėjai, kad jis baiginėjasi - taip iš tikro ir pasibaigė. Paprastai, kiek maitini, tiek jo ir būna.
Atsakyti
Na man jo vis mazejo mazejo ir dingo visai... tiek su pirmu vaiku, tiek su antru... bet ir dziaugiuosi... nebuvau as suzaveta maitinimu is kruties blush2.gif tiesa antra mergaite maitinau gal iki 8 ar 9 menesio.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 04 18, 07:55)
Ačiū už palaikymą. Vakar taip pietų ir neužmigdžiau, neverkė, bet neužmigo tiesiog... 20h gavo pieno, nes man (.) labai tempė.
Po to užmigo 21h, čia mums labai anksti, bet kadangi pervargus buvo, labai neramiai miegojo, ko pasekoje labai daug pieno naktį gėrė  doh.gif  doh.gif  Nors prieš tai dvi naktis prašė tik apie 3h ir paryčiais.

Rugiagėle, kad pienas nebūna, kad dingsta pats, nebent turėjai labai stiprų sukrėtimą, nervų... arba pati šventai įtikėjai, kad jis baiginėjasi - taip iš tikro ir pasibaigė. Paprastai, kiek maitini, tiek jo ir būna.

As tavo vietoj visiskai dar nenutraukciau mirksiukas.gif Mazink po truputi, bus abiems gerai. Palik dabar pries miega, o nakti neduok. keisk vandeniu ar pasupimu. Duok tik ryte paskui. Paskui pamatysi, nusiiims ir tas rytinis lengviau, liks pries miega tik, ir nekenks nei vienai smile.gif
Perziurek savo mityba ir dar Vitkausko puslapi arba knyga, jei turi mirksiukas.gif 4u.gif
Zodziu, kaip bebuve - KANTRYBES mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus wub.gif

Naktį nedaviau, prabudo 1h nakties ir bliovė, na, po valandos užmigdėm supdami pakaitom. Paryčiui daviau, 6h ryte, per anksti, norėčiau tą parytinį maitinimą 7h ryte pasidaryti, bet nenorėjo vėl valandą rikdyti, o be to, kaimynai už sienų...

kaip jums žinia apie a.a. V.Šapranauską? unsure.gif verysad.gif mane tai kažkaip sukrėtė labai, vis pagalvoju, koks buvo jis vis dėl to nelaimingas žmogus, atrodytų, visada linksmas, kupinas sveikos ironijos,populiarus, žymus, daugelio mėgstamas, turintis daug draugų... o mirė vienišas, vonioj... tas linksmumas tik kaukė buvo.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 04 19, 18:53)
Ačiū už patarimus  wub.gif

Naktį nedaviau, prabudo 1h nakties ir bliovė, na, po valandos užmigdėm supdami pakaitom. Paryčiui daviau, 6h ryte, per anksti, norėčiau tą parytinį maitinimą 7h ryte pasidaryti, bet nenorėjo vėl valandą rikdyti, o be to, kaimynai už sienų...

kaip jums žinia apie a.a. V.Šapranauską?  unsure.gif  verysad.gif  mane tai kažkaip sukrėtė labai, vis pagalvoju, koks buvo jis vis dėl to nelaimingas žmogus, atrodytų, visada linksmas, kupinas sveikos ironijos,populiarus, žymus, daugelio mėgstamas, turintis daug draugų... o mirė vienišas, vonioj... tas linksmumas tik kaukė buvo.

paskui nukelsi iki 7 4u.gif neskubink visko 4u.gif

ir mane sukrete labai, nors nebuvau jo gerbeja verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, aš kažkokioje keistoje būsenoje... Mane žiauriai sukrėtė a.a. V.Šapranausko savižudybė, kažkaip pradžioj lyg na nieko buvo, sukrėtė, bet kažkaip kažką veikt dar sugebėjau, o šiandien man išvis prastai... Pusę dienos žiūrėjau įvarius įrašus apie jį ir prablioviau, visa susidepresinus esu. Baisuma.
http://www.youtube.c...h?v=5JyCHhB_B10 dar pribaigė galutinai šita daina. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 04 22, 20:38)
Sveikos, aš kažkokioje keistoje būsenoje... Mane žiauriai sukrėtė a.a. V.Šapranausko savižudybė, kažkaip pradžioj lyg na nieko buvo, sukrėtė, bet kažkaip kažką veikt dar sugebėjau, o šiandien man išvis prastai... Pusę dienos žiūrėjau įvarius įrašus apie jį ir prablioviau, visa susidepresinus esu. Baisuma.
http://www.youtube.c...h?v=5JyCHhB_B10 dar pribaigė galutinai šita daina.  verysad.gif

kazkaip iki vakar man irgi vis gumulas gerklej stovejo, arasa nuliejau.. bet bandau paleist ji.. reikia zmogui ramybes..
Bijau isivaizduot kaip jaucias vaikai, Ieva ir ta pati Daiva. Visi draugai ir kolegos verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

V.Š. tema nekalbėsiu schmoll.gif 4u.gif

pakalbėkim apie pavasarį.. lotuliukas.gif pasakykit kur protinga kaina galiu nupirkti vaikui(5,nu beveik 6 metų)apsaugas keliams,alkūnėms ir pan? g.gif
Atsakyti