Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Labas rytas,damos 4u.gif

einu virtis arklinės košės lotuliukas.gif
Atsakyti
laba ryta smile.gif Rugiagele 4u.gif
Drugeli, bevalge ji tu dazu schmoll.gif biggrin.gif Vandeneliu neissipirktu tokiu atveju unsure.gif unsure.gif tfu tfu tfuuuuuuuuuuuuuu....
Acetono pas kiekviena yra ir nutinka kad jis sukyla (kaip pvz cukraus kiekis). Nu va.. ir prasideda blogumai verysad.gif bet nieko. reik daug skysciu (kartais lasaliniu) ir praeina. Man buvo berods 14 metu. oi kaip bloga doh.gif doh.gif
Atsakyti
Grįžtam į šeimą visos, marš biggrin.gif
Atsakyti
pioneers.gif
Atsakyti
user posted image
parlekiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kas naujo merginos?
Pagaliau pavasario sulaukėm bigsmile.gif mmergyte, kas pas tave gero, visai nieko nebeparašai... g.gif

Rakele, kaip reikalai su MP? smile.gif Labai man įdomu, kai mane pačią liečia. Mes jau bandom atsipratinti, šiandien gavo tik paryčiais, dabar bandysiu pietų miegą kažkaip be (.) užsimigdyti, kaži, kaip čia seksis...
Atsakyti
pas mane nieko naujo,tai ką rašysi čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 04 16, 13:38)
pas mane nieko naujo,tai ką rašysi čia biggrin.gif


Nu tai vistiek, bent kažką, kiek vaikų turi, ar tas pats TB, koks darbas, nedarbas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 04 16, 14:39)
Nu tai vistiek, bent kažką, kiek vaikų turi, ar tas pats TB, koks darbas, nedarbas?  biggrin.gif


viskas ką turėjau tą ir turiu ir dar žadu toliau turėti tą patį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 04 16, 14:33)
Kas naujo merginos?
Pagaliau pavasario sulaukėm  bigsmile.gif  mmergyte, kas pas tave gero, visai nieko nebeparašai...  g.gif

Rakele, kaip reikalai su MP?  smile.gif  Labai man įdomu, kai mane pačią liečia. Mes jau bandom atsipratinti, šiandien gavo tik paryčiais, dabar bandysiu pietų miegą kažkaip be (.) užsimigdyti, kaži, kaip čia seksis...

Nu begauna paryciais smile.gif ir tai nevisad praso smile.gif pries joki miega nebegauna jau. Pasakiau kad susirgo (.) ir viskas. Manau iki vasars bus viskas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, damackos smile.gif

pas mane gal nieko naujo, na yra naujo, bet ka jau cia girsies, nes yra ir geru ziniu ir blogu biggrin.gif gera, kad nusipirko vyras kita issvajota masina, apie kuria vis svajojo, o bloga, kad greit busim abu bedarbiai... na bet mes optimistai smile.gif

o siaip va kepu tortukus truputi, dabar jau ir kieme darbu pilna, ir namie pavasariniai darbai, kaip langu valymas ir t.t..
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 04 16, 14:28)
Nu begauna paryciais smile.gif ir tai nevisad praso smile.gif pries joki miega nebegauna jau. Pasakiau kad susirgo (.) ir viskas. Manau iki vasars bus viskas  smile.gif


Ech... gerai jums. Vakar sunki diena buvo, širdis plyšo iš sielvarto, matant kaip mažoji kankinasi verysad.gif Prieš pietų miegą ją tiesiog supau rankose, be jokių verksmų užsnūdo, bet kai norėjau paguldyti, ji prabudo, o tada jau prasidėjo isterijos verysad.gif verkė gerą pusvalandį, kojytėmis spardėsi, galiausiai abi su vyresniaja paguldžiau, apklojau ( jos taip abi dažnai žaidžia, kad miega). Tada Radvilė nurimo ir užmigo, bet vis graudžiai suverkdama. verysad.gif Miegojo neilgai, atsikėlė labai irzli ir pikta, tai vėliau daviau pieno. Nakčiai užmigo, kol prausiausi, vyras užsupo lengvai, be verksmų. Na, o naktį du kartus daviau pienelio, šiandien dar nei karto, bet va bandžiau vakarykštį triuką su migdymu, bet neužmigo, gal dar nepavargus... toliau žaidžia. doh.gif g.gif Negalvojau, kad taip bus sunku atpratinti verysad.gif vakar paverkiau sau viena, čia gal net man didesnis psichologinis smūgis, nei jai, labai labai sunku... verysad.gif


Rugiagėle, viskas bus gerai, gal vyras greitai naują darbą susiras, gal tau tortukams užsakymų padaugės. Reikia pozityviai mąstyti, nes tikrai kaip nors viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti