Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Sveikos, tai kur visos dingot, kiba uzsitesus ziema visas uzpuste...?
kas gero, ka veikiat? Rugiagele, tavo plikytiniai pyrageliai saldumynu temoje tokie viliojantys, reikia man ju issikepti, o kiek iseina is normos? ir ar imanoma saukstu deti tesla, neturiu svirksto...

Pas mus tai vis ligos, abi merginos kiek sirguliuoja, vis pakosti, as pati irgi tokia serganti, jau kaip man nusibodo ziema, ta negaliu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 03 12, 22:24)
Sveikos, tai kur visos dingot, kiba uzsitesus ziema visas uzpuste...?
kas gero, ka veikiat? Rugiagele, tavo plikytiniai pyrageliai saldumynu temoje tokie viliojantys, reikia man ju issikepti, o kiek iseina is normos? ir ar imanoma saukstu deti tesla, neturiu svirksto...

Pas mus tai vis ligos, abi merginos kiek sirguliuoja, vis pakosti, as pati irgi tokia serganti, jau kaip man nusibodo ziema, ta negaliu...  schmoll.gif

Sveikit 4u.gif
Kaip su MP reikalai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 03 12, 21:47)
Sveikit  4u.gif
Kaip su MP reikalai  ax.gif  4u.gif


Na, kaip cia pasakius, prastokai... as jau noriu vistik uzbaigti maitinima, bet kol kas labai sunkiai sekasi mazinti. Tikiuosi, kad iki 2 gimtadienio jau bus like vos keli maitinimai, o po to visai nuimsiu. Man i darba vasara, kogero nebemaitinsiu, kol pati atsisakys, nes dabar jau sunku, o kai darbas prasides, isvis jauciu nervuos...
Kaip pas jus? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes tai gyvenam normaliai. Praeita savaite isnaudojau dovanu ceki SPA proceduroms, tai likau be galo patenkinta... moteriai tokie dalykai tikrai reikalingi... nors ir nepigus malonumas, bet kartais galima... ir ketvirtadieni eisiu i kirpykla dazytis, kazkaip pavasariop uzsimaniau pasigrazint smile.gif

nepamenu, drugeli, tu fb esi?

as vis pakepalioju ... bet labai nusibodo.. va ir dabar kepa biskvitai, bet be noro as tuos tortus darau jau..

plikytu pyrageliu gaunasi kazkur dvi skardos, na ta lekste, kaip nuotraukoj, neperdaug, bet uztenka.

mano merginos ir mes dar vis laikomes nuo ligu. Vaikams duodu imunomoss, o mes su vyru tas zoles saziningai geriam smile.gif jau antras stiklainis i pabaiga eina biggrin.gif tikiuosi aplenks ligos...

Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 03 13, 08:46)
Na, kaip cia pasakius, prastokai... as jau noriu vistik uzbaigti maitinima, bet kol kas labai sunkiai sekasi mazinti. Tikiuosi, kad iki 2 gimtadienio jau bus like vos keli maitinimai, o po to visai nuimsiu. Man i darba vasara, kogero nebemaitinsiu, kol pati atsisakys, nes dabar jau sunku, o kai darbas prasides, isvis jauciu nervuos...
Kaip pas jus?  4u.gif

4u.gif Sekmes, nes man tai sunkiai sekas tas nuemimas. Dziaugiuos tik tiek, kad jau naktim ismiega thumbup.gif gauna vakare pries miega, po pietu miego, nes buna siaubinga sirse (kartais pavyksta nusukt kazkokia spec veikla) nu ir ryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2013 03 13, 09:49)


Įsivaizduoju, kad fainai tos procedūros, tiesą pasakius, nei kart nesu buvus blush2.gif nei jokiam SPA, nei šiaip kokiam grožio masaže, purvo voniose ar k.t. Vis pinigų tam nelieka kažkaip... va, ateina pavasaris, vėl visko reikia - mažėms batų, striukių, pačiai irgi visko nemažai reikia.
Kokia spalva plaukus dažysi, pirmą kartą? Aš tai nusitamsinau tokia natūralia ruda spalva, labai man gražu, neseniai buvau vėl šaknis ataugusias dažyt, o dabar jaučiu tik prieš grįžimą į darbą eisiu.
FB esu, tik neitin daug dalyvauju ten, bet esu 4u.gif
O tai daug užsakymų turi? aš kažkaip nesirįžtu jų priiminėti, nes nemoku puošti, o ir tiesą pasakius, jaučiu, kad nespėčiau. Būna, kad šermenyse pagroju, kokiuose jubiliejuose - čia mano sfera, tai kitur ir nesinori lįsti, nes daug streso būtų.

Rakele, tu išvis šaunuolė, tiek ilgai maitini bigsmile.gif man tai sakau, jau labai vargina... gal į darbą išėjus, natūraliai apmažėtų maitinimas MP. g.gif Aš tokia abejojanti labai, drąstiškai nieko daryti nenoriu, viliuos nutraukti, bet bus matyt, kaip čia gausis, nes pieno jai reikia daug.
Atsakyti
Kad as irgi prima karta ejau i proceduras... ir tai, jei ne dovanu kuponas, kazin ar buciau nuejusi... siaip sumoj tas kompleksas kur as buvau, tai kainavo 215 lt, iejo negyvosios juros vandens vonia, negyvosios juros viso kuno kauke, ir valandos masazas.... jei atskirai buciau emusi viska, butu daug daugiau kainave. O masazuotoja ir sake, kad kai vaikai ugtelna, tai sau nei laiko, nei pinigu nelieka... sako mokykla prasides, isvis bus gaila...

Uzsakymu yra.. bet ne visus imu, nes tieisog visko nebespeju...


Pasakyk man i AZ savo varda ir pavarde, nepamenu ar tu esi tarp mano draugu, ar ne smile.gif
Atsakyti
Drugeli, o kaip tu paskui jauties po grojimo sermenyse blush2.gif
As i giminiu laidotuves sunkiai reaguoju, o jei reiktu eit dar i svetimas.. isvis man negyveliu fobija unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 03 13, 12:01)
Drugeli, o kaip tu paskui jauties po grojimo sermenyse  blush2.gif
As i giminiu laidotuves sunkiai reaguoju, o jei reiktu eit dar i svetimas.. isvis man negyveliu fobija  unsure.gif  unsure.gif


O žinok normaliai, pradžioj, pirmais kartais kažkaip slėgdavo... O po to, matyt, persilaužiau, ateinu kaip į darbą. Atsiriboju kažkaip nuo tos visos aplinkos, atgroju, išeinu ir pamirštu. Žinoma, groti vestuvėse tai žymiai geriau, bet ką padarysi, groju visur...

Rugiagėle, jau suradau tave mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 03 13, 13:13)
O žinok normaliai, pradžioj, pirmais kartais kažkaip slėgdavo... O po to, matyt, persilaužiau, ateinu kaip į darbą. Atsiriboju kažkaip nuo tos visos aplinkos, atgroju, išeinu ir pamirštu. Žinoma, groti vestuvėse tai žymiai geriau, bet ką padarysi, groju visur...

Rugiagėle, jau suradau tave  mirksiukas.gif

ir as noriu draugaut su tavim blush2.gif
susirask pas Rugiagele 4u.gif biggrin.gif

radau pati biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rakelė: 13 kovo 2013 - 14:07
Sveikos,

siandien liko mano ir kirpykla... paskambino aukletoja mazosios, ir liepe pasiimt, nes vemia, viduriuoja... doh.gif nulekiau, maziuke visa balta kaip lapas... namie pagulejo, ir kaip niekur nieko blink.gif paskui man itarima sukele vakarykstis kvapas is burnos, ir ryte toks pat kvapas, kaip akvareles.. kaip tik vakarop paskambino vaiku sesute is poliklinikos, papasakojau, ji pasake, kad susikaupes acetonas bus kasoj, uztat tas kvapas ir vemimas... liepe daug gert. Nu zodziu doh.gif
Atsakyti
Rugiagėle, ot kaip nepasisekė, tai ji dažų prisivalgė? g.gif čia nepavojinga?

Merginos, pasidalinkit, kokia kaina naminės duonos už kg nešokiruotų pirkėjų? kiek galima prašyti už paprastą, su pagardais (sėklom visokiom), už vaisinę?
Atsakyti