Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Turbūt tas pasisakymas Dalai Lamos ax.gif

Tai va, nėra tau ko liūdėti. O man tai kartais dėl to liūdna, kad išties neturim tokių tikrų draugų. Yra viena šeima- kaimynai, su kuriais nemažai bendraujam, na ir broliai, sesės.
O kaip tavo darbo paieškos?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

kai kurios visai cia be zodziu biggrin.gif

na mano darbo paieskos, nezinau... istojau i darbo birza, tai bus dar socialinis draudimas ir kazkiek pinigeliu gausiu. Va dar pasiule muilus parduotuvei daryt biggrin.gif bet dar galvoju apie si reikala... nes visokiu niuansu yra. Kiek tortuku iskepu dar, na kazkaip uzsiemimu netruksta, tik va paskutinem dienom kazko tai nuobodziauju smile.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif
As kepu vista pagal Beata. dejau apelsina ir svoguna i pilva. Tik be kukuliuku smile.gif ir be burokeliu smile.gif smile.gif Tikiuos pavys ir neisbrokys seimyna rolleyes.gif biggrin.gif

dar burokeliu sriuba verdu ir bus viskas thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,

o mes darem vakar cepelinu vakareli biggrin.gif visai gavosi sakyciau biggrin.gif tortas skanus, siandien beveik neliko smile.gif tik beda, kad vandens nera... tai indu kalnas....
Atsakyti
Sveikos, ar yra gyvų? Gal sergat visos unsure.gif ?
Atsakyti
Sveikos,

mes tik is ligu issikapstem, tikiuosi jau nesirgs doh.gif o siaip nieko naujo... vis pakepu ka nors, va simtalapis gavosi laabai skanus, tai baigiam kapot biggrin.gif kaip bebutu keista, dviese su vyru per tris dienas suvalgem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2013 02 06, 15:39)
Sveikos,

mes tik is ligu issikapstem, tikiuosi jau nesirgs  doh.gif o siaip nieko naujo... vis pakepu ka nors, va simtalapis gavosi laabai skanus, tai baigiam kapot biggrin.gif kaip bebutu keista, dviese su vyru per tris dienas suvalgem biggrin.gif


Oi, maniškis tai ir vienas visą suvalgytų... doh.gif doh.gif jis toks saldumynų mėgėjas, kad baisu, būna, kad pusę torto vienas suvalgo, reikia spėt visiems paragauti, nes po jo - dažnai nieko nelieka unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 02 06, 15:43)
Oi, maniškis tai ir vienas visą suvalgytų...  doh.gif  doh.gif  jis toks saldumynų mėgėjas, kad baisu, būna, kad pusę torto vienas suvalgo, reikia spėt visiems paragauti, nes po jo - dažnai nieko nelieka  unsure.gif  doh.gif


huh.gif

Atsakyti
ir mano edrunas, bet dabar jau laikosi biggrin.gif biggrin.gif
ir as bandau, tik sunkiai sekas man verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Ir as negaliu nustot valgyt... mama padare tokiu skaniu virtu bulviu cepelinu...tai kaip galima nepersivalgyt biggrin.gif
Atsakyti