Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

sveikos naujuose metuose:)

Brigitai 4u.gif ,kad greiciau kosuliukai baigtusi

Mano dicke irgi pakosi, dar itaria,kad ausies uzdegimas doh.gif ,gavom siuntima pas LOR(niu bet koks kosmaras,pasnorima gyd talonas tik kovo men, tai emem pas betka doh.gif kad tik greiciau papult).

manirgi reiktu pasginekologa blush2.gif profilaktiskai.
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2013 01 04, 10:42)
sveikos naujuose metuose:)

Brigitai  4u.gif ,kad greiciau kosuliukai baigtusi

Mano dicke irgi pakosi, dar itaria,kad ausies uzdegimas doh.gif ,gavom  siuntima pas LOR(niu bet koks kosmaras,pasnorima gyd talonas tik kovo men, tai emem pas betka doh.gif kad tik greiciau papult).

manirgi reiktu pasginekologa blush2.gif profilaktiskai.


As pries tris metus tik buvus... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Rakele, aš tai vis maitinu ir nemažai, naktį mielai nuimčiau, bet man atrodo, kad ji dar per maža, jog gražiuoju susitartume, o rikdyti nenoriu... g.gif O kaip taviškė sureagavo, kad naktį negavo pieno? Sunkiai, ar lengvai pavyko nuimti naktinį maitinimą?

Rasixe - įtaria ausų uždegimą, o priimt be talono nepriima? g.gif Mums jei panašiai būdavo, tai ekstra priimdavo, nes jei pvz. iš tikro uždegimas, o talonas tik už savaitės... unsure.gif

Na merginos, reik kartais ir pas ginę apsilankyti, tiesa, po gimdymo tik kartą buvau, praėjus 6 sav., kaip kad priklauso lotuliukas.gif Reikėjo leidimą gauti smileysex.gif lotuliukas.gif aš gal būčiau ir nėjus taip iškart, bet MB privertė lotuliukas.gif
O daugiau ir nėjau, nors reikėtų manau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 04 sausio 2013 - 19:27
Reikia kas puse metu eit.... bet bet.... biggrin.gif

O jau tas vyru nekantrumas.............................
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 01 04, 20:26)
Sveikos,

Rakele, aš tai vis maitinu ir nemažai, naktį mielai nuimčiau, bet man atrodo, kad ji dar per maža, jog gražiuoju susitartume, o rikdyti nenoriu... g.gif  O kaip taviškė sureagavo, kad naktį negavo pieno? Sunkiai, ar lengvai pavyko nuimti naktinį maitinimą?



tikejaus, kad bus sunkiau smile.gif Va sianakt jau nuo 11 iki beveik 6 ryto ismiegojo be pabudimo thumbup.gif O pradejom tik gruodzio 28 diena smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

jau ir mazoji nakti tempes turejo... doh.gif

as verdu sriuba, kompotuko atsigert. Kazkaip norisi tik tinget. Siandien vaikai buvo kviesti i gimtadieni, bet va gi serga maniskiai... tai sedesim namie... kept saldaus kazkaip nieko nesinori.. nieks nieko nevalgo, saldainiu dar pilna nuo svenciu.
Atsakyti
Sveikos, rugiagėle, kaip tavo merginų sveikata? pagerėjo jau gal, o gal net sveikos?
Mano Emilija vakar išėjo į mokyklą po atostogų, bet vis dar kosinti, o šiandien per fizinio pamoką ėjo į lauką nuo kalnelių su pošikniukais čiuožinėti, grįžo visa sukaitus, suprakaitavus unsure.gif tai jau man baisu, kad vėl neįsisirgtų, o šiaip tai ji kosėja jau 2 mėnesius unsure.gif blink.gif Jau ir antibiotikų kursą sugėrus, tas kosulys toks mutuojantis: pradžioj buvo sausas, po to šlapias, po to vėl sausas, dabar lyg atsikoso jau... ai, pravalas kažkoks. unsure.gif

MB vakar išlaikė vairavimo teorijos egzą, gi teisių jis neturėjo doh.gif tai ta proga iškepiau dievišką citrininį pyragą, įkėliau į Saldžius receptus su nuotraukomis, čia jau tingiu įkėlinėti. o šiandien iškepiau pyragą su karamelizuotais obuoliais, ryt eisim pas tėvus merginų palikti, nes reikia su MB pavažinėti, pamokyti ( ha ha ha, atsiims su kaupu už visus nurodinėjimas dėl vairavimo, kuomet sėdėdamas keleivio vietoje ir be teisių vis aiškindavo, kaip "reikia" vairuoti essen.gif devil.gif ) tai nešiu pyragą, ragausim, kas išėjo. bigsmile.gif Šiandien gi buvau nuvažiavus į arevitą ir nusipirkau naują formą kepimo, tai jau išbandžiau.
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 11 29, 09:03)
,kad turiu ne tik sumokėt,bet dar ir išvalyt doh.gif 

http://www.vartotoja...dex.php?id=1053

už netyčia sudaužytą prekę mes neturim mokėt
Atsakyti
pasišiaušęs,žinau tai,bet bobutės turi savo tiesas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

na ka, vaikai kolkas sveiki... as atsvenciau savo jubilieju... bet nesitikejau, bet kazkokia ne kokia nuotaika po svenciu... kazkoks liudesys... krutine slegia kazkas.. balius pavykes sakyciau, na neskaitant, kad vyrui sonkaulius skauda, tikiuosi neskilo. Ne visus sukvieciau ka norejau, nes butu visa veseilia.. o viska ruosiau pati.. tik anyta su vyru sale padejo sutvarkyt ir stala suserviravo, nes kitaip butu koma man... jau per baliu nieko nebenorejau...

Dabar pati ligu ieskau, ir dar randu. Tai mane nervina.
Atsakyti
Sveikos, Rugiagėle, o ko taip liūdnai? Sveikinimai sulaukus gražaus jubiliejaus wub.gif Neliūdėk,gi nesena dar esi, viskas priešaky mirksiukas.gif Smagu, kad turėjai ką pakviesti, vadinasi esi draugų apsuptyje wub.gif Pas mane jų tik keletas, ir tai nepasakyčiau, kad tikri draugai.
O dėl ligų... et... aš jau irgi kartais galvoju, kad po truputį byru, nors tikrai ne tokiam amžiuje turėtų ligos prasidėti unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 18 sausio 2013 - 17:42
Is tikro cia kada pergalvojau viska.. tikrai yra smagu, kad yra ka nori pasikviesti i gimtadieni, kad yra draugu, nu bet kaip sakoma, visiems baliaus gi neiskelsi.. bet vistiek smagu, kai yra su kuo sventes svesti.Taip pat su vaiku gimtadieniais, ir mus kviecia daznai, ir mes kvieciam. Yra labai geru draugiu, su kuriomis apie bet ka kalbames, yra tolimensiu draugu, bet visi savaip mieli. Ir as uztai, kad nereikia visko aukot darbui, bet reikia ir linksmybiu... nes taip ir prabegs gyvenimas.. kaip kad radau FB toki kakzoki pasakyma.. nu nerandu, bet esme, kad reikia gyventi biggrin.gif
Atsakyti