Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Sveikutės, su praėjusiom šventėm visas 4u.gif

Velykoms gaminau šimtalapį ir Paschą, šimtalapis kaip visada nesitampė schmoll.gif nežinau, kame mano klaidos doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

su praejusiom smile.gif

as tai tiramisu gaminau sau, ir uosviam keksa kepiau, o i gimtadieni torta nesiausi toki smile.gif

user posted image

Vakar tinginiavau galima sakyt, siandien reiks jau kazkuom uzsiimt..
Atsakyti
WOW koks tortas bigsmile.gif bigsmile.gif Man net nerealu, kad tokį galima padaryti tortą, atrodo visai kaip sūris, bent jau nuotraukoje. Šaunuolė clap_1.gif essen.gif
Man atrodo, kad net keista tokį tortą valgyti lotuliukas.gif Pjauni sūrį, o čia saldus tas sūris biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
rugiagele kokis tortas blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man tai misija neimanoma taippuost ismokt.

visas su praejusiom sventem 4u.gif

dicke issuoliavo i darzeli, maze miega smile.gif

o as skruzdelyna kepiau ir persikeli. Niu bet kazkas man su juo nesigavo, visu pirma sumasciau ne ta biskvita kept, ir nesupratau ka ne taip padariau: biskvitas trupejo, kad nejo pjaut normaliai doh.gif ta prasme susipjaustyt biskvita pertepimui. Ir paskui per daug sulaisciau apatini sluoksni doh.gif Sake kad skanus, niu bet nzn, man dabar pats paciausias vysninis karamelinis tongue.gif

sveikos
Atsakyti
Isejom i vietine parde kefyro pirkt, nes like kiausiniu, tai saltibarsciu uzsimaniau smile.gif nu bet salta kaip.. vejas..

Eisiu gal koki pyraga issikepsiu. Gal Beatos sokoladaini vel. Man patiko. Drauge vakarop uzsuks.

Geles kelias persodinau, bet zemiu pritrukau. Susisejau gvazdikelius.

Katinas man vis kapsto bijuna, tiklsiau kapste lauke darzely. Ten sausa vieta, tai jis savo reikalus atlikinejo. Jau kaip sunervavo... tai uzpyliau vandens, tai siandien atejes uostineja, kame cia reikalas.. o jis bijo kojytes suslapt biggrin.gif tai pamate dar kad jo kakutis neuzkastas, nes kai pyliau vandeni, tai viskas ten pasimate biggrin.gif tai is sono kapstelta dar ir nueita lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, atšilus orams, mažai kas čia beįlenda verysad.gif

Rugiagėle, gal tu turi kokį tikrai gerą plikytų pyragėlių receptą? tikslų... esu kartą kepus, bet gavosi blynai su kiaurom skylėm g.gif kažkokia ten technika yra su orkaitės atidarymu ne laiku, ar kaip...?
Atsakyti
Sveikos,

As kepu pagal si recepta..

190 ml pieno,
90 g sviesto,
1 saukstelis cukraus,
150 g miltu,
4 kiausai,
ziupsnelis druskos.

Piena, sviesta, cukru, druska uzverdame.Persijotus miltus i nuo ugnies nukelta piena. Vel statyti puoda ant silpnos ugnies ir plikyti tesla, kol tesla susoks i vientisa gabala. Perdeti tesla i kita inda, ir musti po viena kiausinius, vis maisant. Gali reikt ir triju kiausu, jei didesni.

------------------------

Ismaudziau vaikus, privalgiau varskes apkepo, ir ziuriu tv..
Papildyta:
Tiesa, iskart jungiu orkaite ant kokiu 200... o paskui po kokiu 10 min sumazinu iki kokiu 160-170. Neatidarau orkaites, kol neiskepa.. man pusvalandi viena skarda kepa.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 14, 19:15)
Sveikos,

As kepu pagal si recepta..

190 ml pieno,
90 g sviesto,
1 saukstelis cukraus,
150 g miltu,
4 kiausai,
ziupsnelis druskos.

Piena, sviesta, cukru, druska uzverdame.Persijotus miltus i nuo ugnies nukelta piena. Vel statyti puoda ant silpnos ugnies ir plikyti tesla, kol tesla susoks i vientisa gabala. Perdeti tesla i kita inda, ir musti po viena kiausinius, vis maisant. Gali reikt ir triju kiausu, jei didesni.

------------------------

Ismaudziau vaikus, privalgiau varskes apkepo, ir ziuriu tv..
Papildyta:
Tiesa, iskart jungiu orkaite ant kokiu 200... o paskui po kokiu 10 min sumazinu iki kokiu 160-170. Neatidarau orkaites, kol neiskepa.. man pusvalandi viena skarda kepa.


Dėkui, o kai jau iškepa, iškart juos reikia ištraukti iš orkaitės, ar pradžioje tik praverti ir aušinti joje? Kaip darai, nes man tada subliūško viskas. g.gif
Kątik užsiminkiau persuktas prancūziškas bagetes, pirmą kartą. bigsmile.gif Ryt pusryčiams iškepsiu, pažiūrėsim, kas gausis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 14 balandžio 2012 - 19:25
Iskepa ir traukiu is orkaites..
Atsakyti
Sveikos,

kaip gyvenat? vakar pas mus tiek lijo.. siandien saule, bet lauke vesoka.. net nelendam smile.gif iskepiau piemenu pyraga pagal Beata (mesos pyragas cia), labai skanu. Dar galvoju koki cia pyraga saldu issikepti. Ryt gal biggrin.gif bet nesumastau koki.
Atsakyti
sveikos smile.gif

jo siandien salta, mes irgi nelendam laukan. As siandien mislinau kept trupinini pyraga, bet tiek tvarkiausi, kad nukeliau i rytdiena jo kepima smile.gif sonkauliukai jau kepa orkaitej, o paskui vaziuosim senelio( mano tecio) su gimtadieniu sveikint smile.gif

Bet paziurejau kiek saldytu uogu dar turiu tongue.gif ypac juoduju serbentu smile.gif niu dabar tai trupinis eis i trasa biggrin.gif
Atsakyti
labas, visoms 4u.gif
kazko patrauke jusu tema. gal todel, kad ir as megstu kepti pyragus ax.gif
vienas is ju, yra sis_obuoliu pyragas su kondensuotu pienu_juo ir vaisinu jus:)
user posted image
Obuoliu-kondencuoto pieno pyragas

Reikes:
6 obuoliu
150 g. sviesto
2 kiausiniai
1 v.s. cukraus
Indelio kondencuoto pieno
1 a.s. kepimo milteliu
miltu

Istirpinti sviesta, skiltelemis supjaustytus obuolius ir cukru viska sudeti i istirpinta sviesta.
Viska ant silpnos ugnies pakaitinti, kol obuoliai suminkstes.
Kol obuoliai ves isplakti kiausinius su kondencuotu pienu, sudeti kepimo miltelius ir miltus.
Miltu reikia tiek, kad tesla gautusi grietines tirstumo.
I tesla sudeti obuolius, viska ismaisyti ir kepti 40 min 180 laipsniu karstumo orkaiteje.
Atsakyti