Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Rugiagėle, o ką lašini? Vibrocilį?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 12 11, 15:11)
rasixe - yra SM daug receptų kūčiukų, visi labai giria Tepaluotos receptą. Aš kepu paprastus, be jokių kiaušinių, sviesto, tik su aliejumi. Jei domina, galiu įkelti, bet šiaip tai tikrai daug gerų receptų yra toj temoj...


aciu:)reiks pasizvalgyt toj temoj smile.gif bet domintu ir tie be kiausinio smile.gif pamenu,mano baba maisydavo tokius paprastus. Reiktu pasiklaust smile.gif dabar reikia pagerintu issikept, o va kucioms reikia tu paprastuciu.

as merginu rubus perrinkau,vesiu maisiuka i kaima,gales sese atsirinkt paskui mazosios rubu,o didziosios liks dar:)

lauke pavaiksciojom, faina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2012 12 11, 18:22)
aciu:)reiks pasizvalgyt toj temoj smile.gif bet domintu ir tie be kiausinio smile.gif pamenu,mano baba maisydavo tokius paprastus. Reiktu pasiklaust smile.gif dabar reikia pagerintu issikept, o va kucioms reikia tu paprastuciu.

as merginu rubus perrinkau,vesiu maisiuka i kaima,gales sese atsirinkt paskui mazosios rubu,o didziosios liks dar:)

lauke pavaiksciojom, faina smile.gif


ech... noriu ir aš į lauką, nebuvom jau nuo šeštadienio... dabar, kai sergam - oras fantastiškas, lengvai pašalę, nevėjuota. Esu tikra, kai pasveiksim - bus šlapdribos, pliurzos... visada taip... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 12 11, 18:20)
Rugiagėle, o ką lašini? Vibrocilį?


Aha, Vibrocil... o ka? nakciai dar ipurskiu xymelin... zinau, nelabai jis gerai, bet nors kvepuoja nakti...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 12 11, 19:10)
Aha, Vibrocil... o ka? nakciai dar ipurskiu xymelin... zinau, nelabai jis gerai, bet nors kvepuoja nakti...


Nieko, tiesiog jau nusivylusi Vibrociliu - nieko jis nepadeda bent jau mums. Anksčiau pirkdavau, bet pamačiau, kad pinigai į balą...Dabar slogą gydau girdydama Sinupretu ir dar lašinu paleistuvės sultis. Iščiaudo visą slogą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 12 11, 19:39)
Nieko, tiesiog jau nusivylusi Vibrociliu - nieko jis nepadeda bent jau mums. Anksčiau pirkdavau, bet pamačiau, kad pinigai į balą...Dabar slogą gydau girdydama Sinupretu ir dar lašinu paleistuvės sultis. Iščiaudo visą slogą  biggrin.gif


jo paleistuve gerai smile.gif mazajai lasinau, vaje kaip vaikas ciaudejo smile.gif o kokiu santykiu skiedi???
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2012 12 11, 19:48)
jo paleistuve gerai smile.gif mazajai lasinau, vaje kaip vaikas ciaudejo smile.gif o kokiu santykiu skiedi???


Kad žinok aš neskiedžiu blush2.gif skiedžiau iki metukų laiko, kai slogavo. dabar lašinu gryną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 12 11, 20:19)
Kad žinok aš neskiedžiu  blush2.gif  skiedžiau iki metukų laiko, kai slogavo. dabar lašinu gryną  ax.gif


aisku,as tai skiedziau wink.gif bet ir tai ciaudejom smile.gif mes dar pasigarindavom miegodamos ale palapinej smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasixe: 11 gruodžio 2012 - 21:29
Sveikos, ar neužpustė merginų pūgos ir sniegas? biggrin.gif
Atsakyti
laba biggrin.gif manes tai ne, snd rukas tik begalinis blink.gif Buvom vakare pasivaiksciot tai isvis nieko nematyt doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

su sventem Jus!!! user posted image

kas gero? as tai su snargliu, ir zoles saziningai geriau, ir geriu, bet dabar jau ne po saukstuka, o "burnuke" lotuliukas.gif mes gerem perpus su anyta, tai jau baigiam lotuliukas.gif dar uzsisakiau, dabar jau ir mama nori, ir dar viena drauge lotuliukas.gif sakiau prasigersim biggrin.gif

nuo siandien as oficiali darbo birzos kliente biggrin.gif

o siaip gruodis kazkoks begime buvo... tai karnavalai, tai mazosios gimtadienis, tai kepiniu gaminimas.. dovanu ruosimas... pavargau biggrin.gif
Atsakyti
uztai ir susirgai kad tiek lekei mirksiukas.gif

Su praejusiom visas 4u.gif 4u.gif Smagiu ir darbingu ateinanciu metu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti