Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Sveikos,

o man siandien labai slogi nuotaika... renku rubus vaiku namams, ir asaros rieda... su aukletojom siandien snekejom sia tema, vel vos neapsiasarojau... reiktu man ten nuvaziuot - tai turbut prazliumbciau visa laika... zinau, toks gyvenimas... bet kai pagalvoji, net zveris savo vaiko neatsisako, arba be reikalo neatima kas nors... o cia zmones... cray.gif sako net kojiniu trukumas vaikams... nu zodziu, viena namie, tai nors issizliumbsiu...
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 12 11, 11:23)
Sveikos, mes sergam  verysad.gif  doh.gif  Emilija neina į mokyklą - kosėja, sloguoja, Radvilė irgi serga, o šianakt sukarščiavau ir aš. Nėra niekam jėgų...

Sveikit 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 12 11, 12:36)
Sveikos,

o man siandien labai slogi nuotaika... renku rubus vaiku namams, ir asaros rieda... su aukletojom siandien snekejom sia tema, vel vos neapsiasarojau... reiktu man ten nuvaziuot - tai turbut prazliumbciau visa laika... zinau, toks gyvenimas... bet kai pagalvoji, net zveris savo vaiko neatsisako, arba be reikalo neatima kas nors... o cia zmones...  cray.gif sako net kojiniu trukumas vaikams... nu zodziu, viena namie, tai nors issizliumbsiu...

man irgi vaiku begalo gaila, bet su tais trukumais piktumas ima... kur tie trukumai kojniu pastovus? gal tegu maziau darbuotojos isvelka labdaru i savo namus.. gauna jie ten visko, bet pastoviai nieko neturi.
grupiokes mama dirbo marijampoles globos ar vaiku namuos (nezinau kaip ten tiksliai). Sake veza furom labdara. Batu kalnai, rubu irgi. Visko yra.
Esam su mama buvusios globos namuos savo miesta.. Antra karta nebenorejom eit verysad.gif
Kadais mama buvo pasiemus du berniukus is vaiku namu, nes ju mama pas mus dirbo.. nu ale ka.. pabego. Mazai laisves buvo doh.gif
Atsakyti
Mane labiausiai pyktis ir ima, kad viskas aisku, kad daug ka pasiima darbuotojai... na bet tai tebuna ju sazines reikalas...dievas visus mato...

Kazkaip susimasciau net, ieskom cia mes visokiu batu vaikam geru firmu, brangiu... o ten tinka bet kokie... svarbu butu kuo apsiaut... ir kaip visada - vaikai kencia labiausiai... cia va savi vaikai, tai lego nori, tai kokiu leliu verkianciu ir kakojanciu, o ten visi zaislai tinka.... ir nieko nepakeisi, bet jei buciau kokios firmos savininke, tai dievazi nepagaileciau dovanu tokiems vaikams...

As net tu laidu negaliu ziuret, kur buna apie vaikus sergancius, is vaiku namu, nes pastoviai asaros pradeda riedet... net filmus ziurint, kur kokia skaudesne scena, as apsizliumbiu....
Atsakyti
rugiagele,as taip pat negaliu ziuret tu laidu,nes graudinuos pastoviai.

drugeli,sveikatos tau ir tavo mergaitems 4u.gif 4u.gif


sveikos:)

vis paskaitydavau,bet nebeparasydavau smile.gif mano dicke jau trecia savaite namie,pakosim doh.gif mislinu eiti kuciuku kept:) gal galit koki receptuka mestelt,nes dar nesu ne karto kepus blush2.gif
eisiu as spintu tvarkyt,reikia perrinkt merginu rubus smile.gif
Atsakyti
ir as negaliu ziuret laidu.. mieste vos neapsiverkiu pamacius neigalu vaika..
baisiausia buvo pirma savaite sanatorijoj....
Atsakyti
Drugeli, vyras cia kazkada manes klause "Ar ta moteris, kuri rekomendavo tau gert sitas zoles, dar gyva?" lotuliukas.gif sakiau mirsiu is juoko lotuliukas.gif sako nu ir skonis.....
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 12 11, 14:39)
Drugeli, vyras cia kazkada manes klause "Ar ta moteris, kuri rekomendavo tau gert sitas zoles, dar gyva?"  lotuliukas.gif sakiau mirsiu is juoko  lotuliukas.gif sako nu ir skonis.....


laugh.gif sakyk, kad jau po velėna, dingo iš SM laugh.gif
Joa, skonis tai gerulis, o žinok ilgiau palaikius - vis gerėja ir gerėja wacko.gif Aš šiandien mostelėjau gerą šaukštą ne iš ten, kur šaldėj atsipylus, o iš ten, kur tamsoj likusią dalį laikau, tai wacko.gif wacko.gif vos neapsivėmiau, nes ant tuščio skrandžio... Bet pagerėjo, uždegino gerai bigsmile.gif

Kas dėl vaikų namų - niekada ten nebuvau verysad.gif ir nenoriu, esu per silpna tokiems dalykams, žinau, kad po to visos mintys suksis tik apie tai. Graudu ir per TV matyti sergančius vaikus. Išsiunčiu visada sms, bent tiek prisidedu...

rasixe - yra SM daug receptų kūčiukų, visi labai giria Tepaluotos receptą. Aš kepu paprastus, be jokių kiaušinių, sviesto, tik su aliejumi. Jei domina, galiu įkelti, bet šiaip tai tikrai daug gerų receptų yra toj temoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 11 gruodžio 2012 - 15:14
As sna susitvarkiau svetaine ir virtuve, pas mus 2in1. Stelos zaislyna sutvarkiau thumbup.gif taip gera dabar.. varau pamegzti rolleyes.gif
Atsakyti
O as siandien nupirkau vilnones kojines Aistei biggrin.gif neprisimenu kaip megzt biggrin.gif

Blin, sloguot pradejo vistele...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 12 11, 18:12)
O as siandien nupirkau vilnones kojines Aistei biggrin.gif neprisimenu kaip megzt biggrin.gif

Blin, sloguot pradejo vistele...

as kulno nemoku doh.gif

saugok, kad neisisirgtu. Inhaliuok is kart 4u.gif
Atsakyti
Plaunu nosi, ir vaistus lasinu iskart...
Atsakyti
klausykit, nusipirkau LAIMOS sausainiu imbieriniu. Tokie skanus. Trapus, bet su astrumu. Kazi kaip tokius iskept, kad butu trapus g.gif
Atsakyti