Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 29, 09:35)
Nu as tai kaip visad netikus.. uzejau i parde, aisku i alkoholio skyriu... ir imdama viena buteli, uzkabinu kita, nes tie cipukai sudeti, ir aisku jis nukrenta ir suduzta... issigandau ne kiek pacio fakto, kad teks sumoket, bet kad visur slapia, sukes ir batai visi mano slapi... atejo darbuotojas, sakau jau pridariau.. sakau susimokesiu. Sako nereikia, eikit.. visa drebanti is isgascio nuejau padekojus.. ir vis vaikus saugau, kad pardej ko nesudauzytu... o ilipus masina koks kvapelis .... nuo batu perslapusiu...degtine...

unsure.gif nu siaubu cia pripasakojot
su tuo vaiku visai ... doh.gif

Drugeli , paziurek sita va cia:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rakelė: 29 lapkričio 2012 - 14:17
Rakele - fainas trumpas filmukas thumbup.gif verta visoms būsimoms ir esamoms mamoms pažiūrėti. wub.gif

Oi žinokit, su tom pardėm tai man paranoja unsure.gif vis ir bijau, kad merginos ką nors numes, užkliudys - ir reiks sumokėti. Neseniai pati buvau miltus užkabinusi, nukrito pokas, prakiuro, miltai pabiro... nu bet ką aš, na, nuėjau... negi saujom tuos miltus graibysi... vistiek mano manymu, prekės negali būti sudėtos taip, kad vos prilietus viskas krenta schmoll.gif

Koks bjaurus oras pas mus, tamsu visą dieną lija... brrr...
Atsakyti
as viena syki prie alyvuogiu negalejau prieit.. alovikuciai auksti, lentyna siaura, o ant tu slovikuciu dar slovikai gulsciom sudeti doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

ka gero? biggrin.gif as tai atsilieku nuo grafiko tocniai.. nespeju visko... o nedirbanti esu doh.gif jau tas zoles pradejau gert, o kokia slykstybe blink.gif nu bet busiu visa svytinti nuo sveikumo biggrin.gif uzkreciau jau kiek zmoniu tuo zoliu gerimu lotuliukas.gif

poliklinikoj siandien daktaras sunervavo... nu nenormaliai.. isejau persiutus visa, nes nepriejau net, apskritai, kaip atejau 16 val, tai isejau apie 17 val., ir ne vienas zmogus neiejo ir neisejo is to kabineto blink.gif girdisi snekasi su pacientu, bet ka ten valanda sneket??? zmones dar du pries mane lauke, as susinervavus isejau, dar rubininkes uzkabino, tai neusislaikiau ir isdejau viska, kad sunervavo daktaras lotuliukas.gif nu atrodo cia laiko marios... man jau reikejo skubet vaikus is darzo paimt, ir i vyresneles dailes parodele. Ryt is ryto vel kaip bobute sesiu eilen doh.gif

Papuosimai nelipdyti, torta siandien sakiau viena pati jau esiu... nes tel.numerio nei tie zmones neturejo mano, nei as ju... vakare gryztu, jooo galvoju... niekas neatvaziuoja, nu bet issiaiskinom biggrin.gif
Atsakyti
Sekas tau 4u.gif biggrin.gif
Man snd irgi raso, kad vietoj kito 4dienio, torto reiks sestadieni doh.gif tegu dziaugias, kad laiku parase doh.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif

Rugiagėle, gerai, kad vartoji gerą vaistą thumbup.gif aš irgi vis geriu, kasdien, tik tingiu arbatas darytis, tai aš tiesiog į vandenį įpilu ir išgeriu. Man arbatos gėrimas - malonumas, o kai tą bjaurastį įpili, tai kažkokia kančia pasidaro.

O jūs kokios šaunuolės, turit užsakymų, aš kažkaip neapsiimu... na, vistik tingiu puošybą tobulinti... blush2.gif
Atsakyti
man puosyba tobulint ir tobulint... tiksliau, pirma reik ismokt ta daryt lotuliukas.gif
Va, kai zioplas daiktas esu, tai dariaus sokoladine saldainiu mase dabar, ir puse pudros suvariau nesijotos - rezultate, masej gumulai doh.gif nu bet gal kaip nors issisuksiu su ja g.gif
Atsakyti
O man tos visos masės tai feee... savaitgalį buvom gimtadienyje, tai buvo tortas iš kažkokios moters užsakytas. Nieko neprikiši - puošyba tobula. Nežinau ten kas buvo, bet toks užlietas viršus, na, kaip iškočiotas plastelinas ant viso torto viršaus, šonų. Nežinau, kaip čia ta masė vadinasi. g.gif
Tortas kaip tortas - neva kažkoks "apelsininins suflė". Man tai buvo eilinis rafaelo biskvitas, grietinėlės pertepimas ir keli apelsinų gabaliukai vis papuldavo. Nieko ypatingo. O ta masė - saldžiai rūgšti, tokia besivelialti aplink dantis, feee... o gėlytės išvis kažkoks nesusipratimas. Šiaip gėlyčių niekada nevalgau, bet buvo įdomu paragauti, juolab visas tortas buvo jomis nuklijuotas. Tai jų skonis išvis kaip kažkokio kaučiuko - nei saldumo, nieko, muilas... veee....
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 12 06, 22:22)
Sveikos  ax.gif

Rugiagėle, gerai, kad vartoji gerą vaistą  thumbup.gif  aš irgi vis geriu, kasdien, tik tingiu arbatas darytis, tai aš tiesiog į vandenį įpilu ir išgeriu. Man arbatos gėrimas - malonumas, o kai tą bjaurastį įpili, tai kažkokia kančia pasidaro.

O jūs kokios šaunuolės, turit užsakymų, aš kažkaip neapsiimu... na, vistik tingiu puošybą tobulinti...  blush2.gif


Labas rytas,

as paprasciau geriu, suaksteli i burna ir uzgeriu gausiai arbata arba vandeniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 12 07, 08:35)
Labas rytas,

as paprasciau geriu, suaksteli i burna ir uzgeriu gausiai arbata arba vandeniu smile.gif


O tu mergaitėms duodi? Emilija tai geria, bet labai per prievartą, aišku, aš jau tik pusę a.š. duodu. Radvilė dabar apsirgo, tai bandžiau ir jai suduoti porą lašiukų su vandenuku, tai nesugėrė niekaip...
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 12 07, 09:16)
O tu mergaitėms duodi? Emilija tai geria, bet labai per prievartą, aišku, aš jau tik pusę a.š. duodu. Radvilė dabar apsirgo, tai bandžiau ir jai suduoti porą lašiukų su vandenuku, tai nesugėrė niekaip...


As neduodu joms... kolkas geria jos imunoss sirupa, jau po antra buteliuka..
Atsakyti
Sveikos, mes sergam verysad.gif doh.gif Emilija neina į mokyklą - kosėja, sloguoja, Radvilė irgi serga, o šianakt sukarščiavau ir aš. Nėra niekam jėgų...
Atsakyti