Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 24, 11:05)
Nu man vistiek nesmaone ir viskas, bet cia mano problema ir mano nuomone, tad niekam nieko neprikisu, kas kaip nori, tas taip daro.. ir suprantu, kad yra sunku nutraukt maitinima... smile.gif


Sveikos, o man visai įdomi tavo nuomonė. O tu iki kada maitinai savo mergaites?
Aš anksčiau irgi panašiai mąsčiau, savo Emiliją maitinau iki 9 mėn., bet tada ir situacija kita buvo: mokslai dieniniam skyriui, daug palikinėjimų mamai, sesei - pienas tikrai savaime išnyko, galbūt nuo pervargimo, nepamiegojimo. Bet tada man jau atrodė, kad laaaabai ilgai išmaitinau, ypač tokiomis sąlygomis. Ir trimečių maitinimai man tada su siaubu asociavosi... blink.gif Na, bet viskas keičiasi, kaip ir požiūris. Su Radvile iškart žinojau, kad maitinsiu minimum iki pusantrų metukų, nes kaip ir jaučiu pareigą viską duoti, ką begaliu iš savo pusės, kad vaiką į gyvenimą išleisti sveiką, su kuo geresniais "duomenimis". Dėl to maitinimo, tai juk tūkstančiai tyrimų padaryta, kad motinos pienas- visa ko geriausias dalykas vaikui, didžiulės imuniteto formavimosi injekcijos, lemenčios visą tolimesnį jau suaugusio žmogaus sveikatą, psichologinius aspektus ir k.t. O dar pagalvojus, kokį maistą dabar valgome, tai pienas - pats geriausias maistas. Kažkaip ypač dabar, kol nedirbu, tai tikrai negailiu to, ko turiu ir galiu jai suteikti. O dar motyvuojuos tuo, jog turbūt daugiau vaikų neturėsiu, tai kodėl gi nepasiaukojus vardan teisingo tikslo. Va tokia mano nuomonė. 4u.gif
Atsakyti
As, tiesa sakant, begalo pavargau jau zindyt.. viskas but gerai jei nezystu naktim ir nesiurbtu milijona kartu doh.gif
Diena musu nieks nemato, gauna tik pries miega.
Blogai tada, kai motinos duoda prie visu. Taip ir atgraso kitas zindyt ilgiau. Tai yra intymus dalykas. Tik motinos ir vaiko. 4u.gif
Atsakyti
As pirma mergaite labai trumpai maitinau, antra gal kokius iki 9 men..
Atsakyti
Rakele,o aš manau ne blogai,kad duoda prie kitų,blogai kad kiti to nesuvokia.. doh.gif juk kartais nėr kitos išeities kaip duoti prie visų,žinoma prisidengi ir maitini,esu mačiusi kaip pasibjaurėję šalia sėdintys žmonės kad ir kavinėj,kad ir pridengusi mama viską net nesuprastum jei nežinotum,kad ką tik laikė kūdikį,atsistoja ir pasibjaurėję persėda,ar išeina doh.gif doh.gif tai čia kas mama kalta? doh.gif aplinkiniai tiesiog labiau bjaurisi maitinančia mama,nei viešai seksuojančia porele doh.gif ten dar ir žiūri doh.gif
Atsakyti
Kai maitina kudiki tai nera cia nieko slykstaus viesai, bet kai pribega koks trimetis prie mamos, ir atkisa papa, nu tai ka as zinau... tada jau geriau nueit kazkur nuosaliai... nors tiesa sakant, as net ir kudikio nemaitinau viesai.. ta prasme kazkur nueidavau nuosaliai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 25, 16:03)
Kai maitina kudiki tai nera cia nieko slykstaus viesai, bet kai pribega koks trimetis prie mamos, ir atkisa papa, nu tai ka as zinau... tada jau geriau nueit kazkur nuosaliai... nors tiesa sakant, as net ir kudikio nemaitinau viesai.. ta prasme kazkur nueidavau nuosaliai...  blush2.gif

drinks_cheers.gif pritariu del kudikio ir trimecio. Ta ir turejau omeny. Kol jis naujagymis tai normalus dalykas, nesedesi juk istisai namuos uzsidarius.
Atsakyti
Sveikos, ką merginos? kepat? aš sveikuoliškai ėmiau maitintis, tai dabar saldumynų badas biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta,

as tik tortukus smile.gif dar gavau fainas formeles meduoliams, tai bus labai grazios kaledines dovaneles smile.gif

nu vezu mergina i darzeli...
Atsakyti
Nu as tai kaip visad netikus.. uzejau i parde, aisku i alkoholio skyriu... ir imdama viena buteli, uzkabinu kita, nes tie cipukai sudeti, ir aisku jis nukrenta ir suduzta... issigandau ne kiek pacio fakto, kad teks sumoket, bet kad visur slapia, sukes ir batai visi mano slapi... atejo darbuotojas, sakau jau pridariau.. sakau susimokesiu. Sako nereikia, eikit.. visa drebanti is isgascio nuejau padekojus.. ir vis vaikus saugau, kad pardej ko nesudauzytu... o ilipus masina koks kvapelis .... nuo batu perslapusiu...degtine...
Atsakyti
aš prieš kelias sudaužiau visus 10 kiaušinių.. doh.gif tiek susierzinau ne dėl fakto,o dėl bobučių kurios mane užsipuolė,kad turiu ne tik sumokėt,bet dar ir išvalyt doh.gif blyn sudeda kaip ant snarglių į tas lentynas viską,nė nesiruošiau mokėt,žinau kad nereikia mokėt už tokius dalykus..bet susierzinau unsure.gif tai gerai,kad tau už tą butelį,bent nereikėjo mokėt,tikiu ne pigus..aišku mintyse turbūt tave darbuotojas keikė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 11 29, 09:03)
aš prieš kelias sudaužiau visus 10 kiaušinių.. doh.gif  tiek susierzinau ne dėl fakto,o dėl bobučių kurios mane užsipuolė,kad turiu ne tik sumokėt,bet dar ir išvalyt doh.gif  blyn sudeda kaip ant snarglių į tas lentynas viską,nė nesiruošiau mokėt,žinau kad nereikia mokėt už tokius dalykus..bet susierzinau unsure.gif  tai gerai,kad tau už tą butelį,bent nereikėjo mokėt,tikiu ne pigus..aišku mintyse turbūt tave darbuotojas keikė lotuliukas.gif


Tiesa sakant jo reakcija man keista pasirode biggrin.gif toks geros nuotaikos, jaunas vaikinukas lotuliukas.gif norejau sakyt, lieku skoloj lotuliukas.gif o atejo jo kolega, sako jam ""Tai jau geri nuo pat ryto" lotuliukas.gif drauge sako, tu ir neprivalai moket, nes jie neuztikrino saugaus prekiu isdestymo.. as dar norejau siulytis isvalyt... bet kazkaip is baimes ir nuejau.. ten matyt valytojos valo, nes ta vaikinuka po keliu akimirku maciau jau kitur.

Na alkoholis nepigus... bet as jau buvau pasiruosus susimoket... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 29, 09:18)
Tiesa sakant jo reakcija man keista pasirode biggrin.gif  toks geros nuotaikos, jaunas vaikinukas  lotuliukas.gif norejau sakyt, lieku skoloj  lotuliukas.gif o atejo jo kolega, sako jam ""Tai jau geri nuo pat ryto"  lotuliukas.gif drauge sako, tu ir neprivalai moket, nes jie neuztikrino saugaus prekiu isdestymo..  as dar norejau siulytis isvalyt... bet kazkaip is baimes ir nuejau.. ten matyt valytojos valo, nes ta vaikinuka po keliu akimirku maciau jau kitur.

Na alkoholis nepigus... bet as jau buvau pasiruosus susimoket...  unsure.gif


taip tavo draugė teisi..nereik mokėti,na nebent paimsi ir tėkši tyčia į žemę.. biggrin.gif nors esu mačiusi kaip moteris praeina pro lentynas nukrenta keli stiklainiai su pomidorų padažu,nuostolis ir moteriai nes aptaško kostiumėlį,ir dar ją apšaukia ir reikalauja susimokėti doh.gif doh.gif o ji tik praėjo.. doh.gif

žiauriausias atvejis buvo jysk,prieš kokis 3 metus...vaikštinėjo šeimyna su vaikiuku kokių 3 metukų ir žiūrinėjo prekės,tėtis vedasi vaikiuką už rankytės,apžiūrinėja baldus,ir tėtis prieina prie spintos,praeina ir tos spintos durys nei iš šio,nei iš to krenta tiesiai ant jo vaikiuko blink.gif verysad.gif atlekia darbuotojai "jūs sulaužėt mūsų spintą,jūs padarėt parduotuvei nuostolį..." doh.gif nors aiškiai mes patys matėm kaip buvo,žmonės supuolė prie to vaikiuko,tas tėvas persiuto,sako jūsų spinta sužalojo mano vaiką,o jūs reikalaujat dar susimokėti,gerai,kad tam vaikučiui nieko nenutiko iš pirmo žvilgsnio,tik supratau kad veš į ligoninę patikrinti ir reikalaus patys tėvai atlyginti patirtą stresą..aišku kaltos gal kreivos grindys,blogas baldų surinkimas ir pastatymas..bet manau ne pirkėjui tai turi rūpėti..
Atsakyti