Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

QUOTE(drugelis. @ 2012 11 23, 20:53)
Dėkui už receptą, būtinai bandysiu  bigsmile.gif 
O tai tuos du kiaušinius į tešlą sudėt ir dar vienas papildomai kraštams?  g.gif  tai viso bus trys? ar vienas tešlon, kitas kraštams?

O formyčių tokių reik, nes tuos pyragėlius, kur nuorodą įmečiau reikia kepti 260laipns.
Ko šeimyną skriaudi ir nieko nekepi?  g.gif    nono.gif  a rimtai tu čia? nieko nebesinori sau išsikepti? Aš atvirkščiai, kepu, kepu, kepu.... man labai patinka vien jau procesas, o valgyt, yra kas suvalgo, aš šiek tiek prisilaikau.  laugh.gif

Rakele, viskas aišku, tai laikysim frontą  laugh.gif ir šiurpinsim aplinkinius  rolleyes.gif


I tesla du kiausai, o trecias sulipinimui smile.gif

Kas del maitinimo.... na aisku, as turiu irgi nuomone biggrin.gif
Atsakyti
laba ryta smile.gif Kepu blynus su kiausiu pakaitalu. Ziuresiu kas iseis biggrin.gif
O del maitinimo tai cia slidus reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
o dėl manęs maitinkit jūs nors ir iki 5 jei turit pieno,vaikams nuo to tik geriau,o jei kažkam trukdo tai jo ir problemos..

labas 4u.gif
Atsakyti
Nu jau man 5 metu maitinanti mama, tai kakzoks ..... nu zodziu, bandau isivaizduot, ateina brigita papo prasyt blink.gif arba man jau keistokai butu jei aiste ateitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 24, 10:51)
Nu jau man 5 metu maitinanti mama, tai kakzoks ..... nu zodziu, bandau isivaizduot, ateina brigita papo prasyt  blink.gif arba man jau keistokai butu jei aiste ateitu biggrin.gif


nu tai nusitrauki ir maitini...niekas nesako gatvėj penkiametę maitinti biggrin.gif
Atsakyti
Nu man vistiek nesmaone ir viskas, bet cia mano problema ir mano nuomone, tad niekam nieko neprikisu, kas kaip nori, tas taip daro.. ir suprantu, kad yra sunku nutraukt maitinima... smile.gif
Atsakyti
rugiagėle,vyrams 35 ir jie nori papo,o tu penkiametei sakai nesąmonė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 11 24, 11:05)
rugiagėle,vyrams 35 ir jie nori papo,o tu penkiametei sakai nesąmonė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nu joa...
Atsakyti
bet juk tiesą sakau.. biggrin.gif
Atsakyti
Ale jie ten gal pieno nesitiki rast... prie bulkutes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 24, 11:12)
Ale jie ten gal pieno nesitiki rast... prie bulkutes biggrin.gif


oi nu jie tikisi daug daugiau nei pieno manau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ale tai ko ten tiketis?? blink.gif lotuliukas.gif

Kepu varskinius keksiukus... visokiu atliekamu produktu turiu, tai galvoju susinaudos... vieni su slyvom, kiti su vysniu cukatais, kiti be nieko biggrin.gif
Atsakyti