Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Oij, blaivuole atsirado biggrin.gif as irgi negeriu degtines, bet pinigai is bendros saskaitos, tai tenka rupintis, kad pigiau nusipritk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 21, 19:24)
Oij, blaivuole atsirado biggrin.gif as irgi negeriu degtines,  bet pinigai is bendros saskaitos, tai tenka rupintis, kad pigiau nusipritk biggrin.gif


žinoma tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Aš kažkaip labai nemėgstu Norfos, retai ten užsuku schmoll.gif Bet akcijas irgi graibau bigsmile.gif Jie moka sužaisti akcijom - reikia, nereikia - imi vistiek, prireiks... laugh.gif
Taip buvau riešutų ir džiovintų vaisių prisipirkus, galvojau, bus kalėdiniams kepiniams... deja, buvo suvalgyti nesulaukus, kol papuls į kokį nors kepinį verysad.gif doh.gif
Rakele - ( kodėl pasikeitei senesnį vardą? g.gif ) o kaip verdi, tik iš virtų bulvių? Ar dedi krakmolo, ir kiek? Man kažkaip vis nesiseka numatuoti krakmolo, nes arba būna guminiai virtinukai, arba sutįžta... Tiesa, ar dar maitini?? bigsmile.gif Žinok, aš dar taip ir nenutraukiau ir jaučiu maitinsiu, kol pati atsisakys... wub.gif Tiesa, o tu sau leidi kiek nors alkoholio išgerti? Aš kartais išgeriu taurę vyno, bet toliau maitini, nieko netraukinėju, ar specialiai nelaukiu, kol praeis kažkiek laiko... kaži, labai blogai g.gif
Rugiagele - o kur rasti tą receptą čeburekų? bandžiau per googlą rasti, bet nepavyko... ar daug aliejaus susinaudoja? kokiame verdi, saulėgrąžų, rapsų, alyvų? Šiuo metu pas mane tik alyvų, bet kažkaip gaila jo, o ir skonį turbūt gadintų... unsure.gif

Blyn, truputį prisilaikau su maistu, tai vakarais tik receptai ir terūpi, kai alkana sėdžiu...laugh.gif
mmergyt - retai bepasirodai, kaip gyveni, ką darbuojiesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 21 lapkričio 2012 - 22:11
mmergytei kojas labai skauda,tai paskutiniu metu dažniau gulimą padėtį užimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 11 21, 22:09)
Aš kažkaip labai nemėgstu Norfos, retai ten užsuku  schmoll.gif  Bet akcijas irgi graibau  bigsmile.gif  Jie moka sužaisti akcijom - reikia, nereikia - imi vistiek, prireiks...  laugh.gif
Taip buvau riešutų ir džiovintų vaisių prisipirkus, galvojau, bus kalėdiniams kepiniams... deja, buvo suvalgyti nesulaukus, kol papuls į kokį nors kepinį  verysad.gif  doh.gif
Rakele - ( kodėl pasikeitei senesnį vardą?  g.gif ) o kaip verdi, tik iš virtų bulvių? Ar dedi krakmolo, ir kiek? Man kažkaip vis nesiseka numatuoti krakmolo, nes arba būna guminiai virtinukai, arba sutįžta... Tiesa, ar dar maitini??  bigsmile.gif  Žinok, aš dar taip ir nenutraukiau ir jaučiu maitinsiu, kol pati atsisakys...  wub.gif Tiesa, o tu sau leidi kiek nors alkoholio išgerti? Aš kartais išgeriu taurę vyno, bet toliau maitini, nieko netraukinėju, ar specialiai nelaukiu, kol praeis kažkiek laiko... kaži, labai blogai  g.gif
Rugiagele - o kur rasti tą receptą čeburekų? bandžiau per googlą rasti, bet nepavyko... ar daug aliejaus susinaudoja? kokiame verdi, saulėgrąžų, rapsų, alyvų? Šiuo metu pas mane tik alyvų, bet kažkaip gaila jo, o ir skonį turbūt gadintų...  unsure.gif

Blyn, truputį prisilaikau su maistu, tai vakarais tik receptai ir terūpi, kai alkana sėdžiu...laugh.gif
mmergyt - retai bepasirodai, kaip gyveni, ką darbuojiesi?


Nuvesiu vaikus i darezli ir parasysiu recepta.
Aliejaus visai nesusigeria, vienai keptuvei kaip ipyliau aliejaus kaip iprastai kokiem kotletam, taip ir liko jis.. na gal kiek susigere. Sikart rapsu pyliau alieju, nors visada naudoju saulegrazu.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 11 21, 23:09)

Rakele - ( kodėl pasikeitei senesnį vardą?  g.gif ) o kaip verdi, tik iš virtų bulvių? Ar dedi krakmolo, ir kiek? Man kažkaip vis nesiseka numatuoti krakmolo, nes arba būna guminiai virtinukai, arba sutįžta...
Tiesa, ar dar maitini??  bigsmile.gif  Žinok, aš dar taip ir nenutraukiau ir jaučiu maitinsiu, kol pati atsisakys...  wub.gif Tiesa, o tu sau leidi kiek nors alkoholio išgerti? Aš kartais išgeriu taurę vyno, bet toliau maitini, nieko netraukinėju, ar specialiai nelaukiu, kol praeis kažkiek laiko... kaži, labai blogai  g.gif


Pakeiciau pavarde, tai galvoju reik ir čia pasikeist biggrin.gif
Išverdu bulves su lupena, paskui nulupu ir mesmale sumalu. Beriu druskos, pilu siek tiek vandens ir dedu krakmolo is akies. Ismaisau gerai ir patikrinu formuodama cepa ar laiko forma. Jei laiko ir viskas. Nebedarau nieko tešlai. Guminius as labai megstu, bet vakar gal maziau krakmolo idejau, tai nesigavo guminiai. verysad.gif biggrin.gif
Maitinu. Bet sumazinau dienini. Begauna tik pries pietu miega + i tarpa kai pabunda duodu, nes dar uzmiega valandai ar ilgiau, ir paskui pries nakti + dar naktim kelias, bet, kai islis visi dantys (liko dar vienas doh.gif ) tai jau nuimsiu ta naktini, nes iprotis cia jau nekoks pas ja unsure.gif Ir as jau pavargau.
Snapso negeriu, bet vyno isgeriu. Alaus stiklinaite irgi ax.gif
Atsakyti
Rakele, na tai stiprybės nutraukiant MP, manau, prireiks jos... unsure.gif doh.gif O gal dar maitinsi, iki kol atsisakys, ką? Davai, maitinam laugh.gif nes iš aplinkinių jau niekas nemaitina, likau viena.... doh.gif

Kepu keksą su šaldytomis mėlynėmis, jau visą dieną svajoju apie kažką saldaus... pagaliau tuoj galėsiu suleist dantis į sultingą keksą laugh.gif essen.gif Arba ne, prieš tai reik pasportuot, o po to keksas lotuliukas.gif

Klausykit merginos, jau du vakarus negaliu užmigti, nes mintyse, kaip greičiau realizuoti šį kepinį: http://irri-style.bl...ciai-verti.html

Gal kuri esat kepusi, nes prisiekiu, negaliu miegot, kol nepabandžiau laugh.gif Tiesa, iki bandymo man tetrūksta formyčių verysad.gif ir susidūriau su problema rimta, visur, kur žiūriu nete - silikonines formeles, galima kepti tik iki 230 laipsn. karščio... unsure.gif O kur rast tokias, kad galima būtų iki 260 įkaitint... g.gif patarkit. Ir dar, neturiu romo, bręsta reikalas pagaliau įsigyti butelį kepiniams... biggrin.gif


Rugiagėle, ar sukratai savo tinktūrėlę kasdien? laugh.gif
Atsakyti
as jau suleidau dantis i trapu pyraga su spanguoliu uogiene wub.gif wub.gif wub.gif niam niam wub.gif

Drukeli, manau, jau taip ir bus, kad maitinsis, kiek pati nores rolleyes.gif smile.gif biggrin.gif Yr tokia tema, Sm, nesciuju pasnekesiuos (bet ten ne vien nescios), kur nesijauciu vienisa del maitinimo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 11 23, 15:11)
Rakele, na tai stiprybės nutraukiant MP, manau, prireiks jos...  unsure.gif  doh.gif O gal dar maitinsi, iki kol atsisakys, ką? Davai, maitinam  laugh.gif nes iš aplinkinių jau niekas nemaitina, likau viena....  doh.gif

Kepu keksą su šaldytomis mėlynėmis, jau visą dieną svajoju apie kažką saldaus... pagaliau tuoj galėsiu suleist dantis į sultingą keksą  laugh.gif  essen.gif  Arba ne, prieš tai reik pasportuot, o po to keksas  lotuliukas.gif

Klausykit merginos, jau du vakarus negaliu užmigti, nes mintyse, kaip greičiau realizuoti šį kepinį: http://irri-style.bl...ciai-verti.html

Gal kuri esat kepusi, nes prisiekiu, negaliu miegot, kol nepabandžiau  laugh.gif Tiesa, iki bandymo man tetrūksta formyčių  verysad.gif  ir susidūriau su problema rimta, visur, kur žiūriu nete - silikonines formeles, galima kepti tik iki 230 laipsn. karščio...  unsure.gif  O kur rast tokias, kad galima būtų iki 260 įkaitint...  g.gif  patarkit. Ir dar, neturiu romo, bręsta reikalas pagaliau įsigyti butelį kepiniams...  biggrin.gif
Rugiagėle, ar sukratai savo tinktūrėlę kasdien?  laugh.gif


Aha, as ta uzpiltine vis pakratau, pakalatoju biggrin.gif

O kam tau tokioj aukstoj temp kepti?

As sau seniai ka bekepiau...
Atsakyti
Uzmirsau parasyt cebureku recepta:

Teslai:

350 g pusriebes varskes,
200 g kefyro,
2 kiausiniu,
500-550 g miltu.
1 saukstelis druskos,
dar raso, kad kiauso reikia krastams aptepti ceburekams, bet as netepiau, ir viskas puikiai sulipo.

Idaras mesos:

500 g mesos,
2 saukstu riebios grietines,
2 vidutiniu svogunu,
druskos, pipiru, ziupsnelio mairuno.

Dar raso, kad minkant tesla, galima ja det i saldytuva "pailseti", arba per nakti. As neperskaiciau recepto eigos, tai iskart dariau viska smile.gif
Atsakyti
Dėkui už receptą, būtinai bandysiu bigsmile.gif
O tai tuos du kiaušinius į tešlą sudėt ir dar vienas papildomai kraštams? g.gif tai viso bus trys? ar vienas tešlon, kitas kraštams?

O formyčių tokių reik, nes tuos pyragėlius, kur nuorodą įmečiau reikia kepti 260laipns.


Ko šeimyną skriaudi ir nieko nekepi? g.gif nono.gif a rimtai tu čia? nieko nebesinori sau išsikepti? Aš atvirkščiai, kepu, kepu, kepu.... man labai patinka vien jau procesas, o valgyt, yra kas suvalgo, aš šiek tiek prisilaikau. laugh.gif

Rakele, viskas aišku, tai laikysim frontą laugh.gif ir šiurpinsim aplinkinius rolleyes.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti