Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

QUOTE(drugelis. @ 2012 11 14, 12:06)
http://www.terra-bel...-schwedenbitter

čia galima pirkti, aš tau pažadu - tikrai nesigailėsi. Kaina 33Lt., tik turėt galvoje, jog dar reikės dviejų 0,7l. butelių degtinės.


Pasikuitus rasiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cia gal ir dovanu kokiems uosviams ar mamai super dovana bigsmile.gif arba gal galima iskart neuzpilt viso kiekio.. nors bendrai nevienodai zoleles gali pasiskirstyt. Nu gi reikia isigyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 14 lapkričio 2012 - 12:22
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 14, 12:21)
Pasikuitus rasiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cia gal ir dovanu kokiems uosviams ar mamai super dovana  bigsmile.gif arba gal galima iskart neuzpilt viso kiekio.. nors bendrai nevienodai zoleles gali pasiskirstyt. Nu gi reikia isigyt..


Ne ne, nedaryk saviveiklos nono.gif užpilti reikia tiek, kiek reikia. Nėra čia taip brangu, vaistai daug daugiau kainuoja, tik žinoma, vartoti reikia reguliariai. Kai esi sveikas - ryte ir vakare po arbatinį šaukštelį, kurį įmaišyti į žolelių arbatą, aš su mėtom geriu. Na, o sergant - gerti po valgomąjį šakštą, taipogi į arbatą. O dovana čia puiki thumbup.gif
Atsakyti
Nu gal ikalbejai biggrin.gif bet prie dovanos reikia dar idet ir degtines biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 14, 12:31)
Nu gal ikalbejai biggrin.gif bet prie dovanos reikia dar idet ir degtines biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Aha, galima pridėt, svarbu, kad nebūtų panaudota ne pagal paskirtį laugh.gif
Atsakyti
Sveikos,
jau apsipirkom tom zolem, dar meginuku atsiunte visokiu smile.gif laukiu kokios akcijos degtinei biggrin.gif

vakar prisidariau cebureku pagal Beata is varskines teslos, tai viena ir valgau biggrin.gif vyro ner, vaikai nevalgo biggrin.gif

prikepiau laksteliu vel... bet dar keliu pritrukau... muilo pridariau... zodziu plusu...

pas gydytoja buvau del savo slogos...kuri laukiant savaite laiko eilej beveik jau baigesi, tai gavau velniu, kad savigyda uzsiimu doh.gif naujas daktarelis kakzoks pas mus, tai matosi, kad bus rimtesnis nei buvusi daktare..

vaikams duodu imunomoss sirupa... sako geras... ale va mazge jau pradejo kosciot... doh.gif
Atsakyti
Sveika, na va kokia šaunuolė, kad nusipirkai. Pirk tą degtinę greičiau ir ruošk užpilą laugh.gif Pati pasveiksi ir prie mergaičių ligos nekibs.

Na, o kaip tie čeburekai? bigsmile.gif kažkada dariau iš Giedriaus blogo, tai kažkaip nesužavėjo, tiesą pasakius, kažkas man ten nesigavo g.gif Suryčiau dabar čeburekų biggrin.gif

O tu užsakymų daug turi, ar sau lakštelius kepei? Matei, įdėjau į Medaus torto temą savo foto pjūvio. rolleyes.gif
Atsakyti
Uzsuksiu siandien i parde snapso biggrin.gif

Man tai skanesni nei su paprasta tesla... sitie varskiniai minkstuciai, sultingi...

Tortukai uzsakymams.. nedaug turiu, bet vistiek yra ka veikt.. kazkaip pagrinde medaus... tavo maciau torciuka, super smile.gif
Atsakyti
einu ziuret meducio wub.gif
turiu raffaelo, bet nelenda kazkaip dabar jis man..
virsiu didzkukuliu su varske veliau, tai jau laukiu, nors daba su maze be ydaro kukuliu prikirtom. Einu migdyt cool.gif Bus laisvalaikis thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Uzejau i norfa kokios degtines zolem nupirkt... galvoju bus kokia akcija... tai palikau beveik simta lt biggrin.gif pamaciau keglevic dar akcija, kremo likeriui akcija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 21, 19:47)
Uzejau i norfa kokios degtines zolem nupirkt... galvoju bus kokia akcija... tai palikau beveik simta lt biggrin.gif pamaciau keglevic dar akcija, kremo likeriui akcija biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ruosiuosi sventems biggrin.gif vis po truputi, per akcijas lotuliukas.gif
Atsakyti
prasigersi,moterie lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va jau kur kur,aš nesuku į tuos skyrius net,nebent vyno reik..

oi labas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 21 lapkričio 2012 - 19:21