Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Tikrai taip, greitai artėja viskas, o atrodo, kątik vasara buvo bigsmile.gif

Merginos, o gal žinot kokių skanių silkių receptų, pvz. kad būtų su morkom, dž. vaisiais - niekad pati nedarius, norėčiau pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 10 27, 22:06)
Tikrai taip, greitai artėja viskas, o atrodo, kątik vasara buvo  bigsmile.gif

Merginos, o gal žinot kokių skanių silkių receptų, pvz. kad būtų su morkom, dž. vaisiais - niekad pati nedarius, norėčiau pasidaryti.


aš kaip tinginė mėgstu silkę pataluose,čia kaip aš lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu man silke pataluose, tai gan ilgas ruosimo procesas... nes as ir bulves verduosi, ir burokus, ir morkas... kiek ten pjaustymo viskam.. tai buna tik per sventes sis patiekalas,...

Kiek pas mus sniego blink.gif negalesiu net vaziuot balsuot, nes vasarines padangos...

Eisiu kept moliugo pyrago.. paziuresim ar bus skanu... prapjoviau, tai kaip bebeutu keista, kvepia moliugas, nes kazkada is maximos pirkau, tai smirdejo.. o cia kaimyne dave toooki dideli..
Atsakyti
rugiagėle,taip darbo daugokai,bet čia akcentuota kad silkė ir aš pataluose biggrin.gif nežinau man nelabai apskritai patinka tokie patiekalai,tai tokį dar dar.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 10 28, 09:59)
rugiagėle,taip darbo daugokai,bet čia akcentuota kad silkė ir aš pataluose biggrin.gif nežinau man nelabai apskritai patinka tokie patiekalai,tai tokį dar dar..  biggrin.gif


Aaaaa lotuliukas.gif isikirtau dabar biggrin.gif
Atsakyti
wink.gif

Silke su morkom darau taip:

Aisku silkes nusiprku jau paruostos valgymui, o morkas taip..
daug prisitarkuoju morku per burokine, ir bent pora svogunu, nu irgi daug kad butu. Viska apkepinu gerai ir uzpilu pomidoru padazu, o kai atvesta apdedu silke wub.gif Jei turiu galima apibarstyt kepintom semkom ar riesutais, pvz graikiskais ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

ka veikiat gero? Mes tai buvom poliklinikoj, tai vyresnele dar namie sia savaite pabus, galutinai tegu issveiks, ir jauciu mazoji sirgs.. man sloga nesibaigia, vaistus geriu, bet vistiek tokia sinusitine. Tai uzsirasiau ir as pas gydytoja, tuo paciu krauja pasitikrinsiu.

Prikepiau kalna laksteliu medaus, vakar visa diena apmastymams apie kaledines dovanas buvo.. jau beveik viska sumasciau, tik vaikams dar ne...
Atsakyti
Sveika sveika, ar sveikos, jei yra čia daugiau skaitančių doh.gif

Rugiagėle, duosiu didelį patarimą dėl ligų. Ilgai nesiplėsiu, bet mus jau nuo ankstyvo rudens vis kamavo anginos, slogos, kosuliai, MB jau spėjo du kursus antibų sugerti.
Po to pamačiau, kad vis tiek pravalas - tik praeina ligos - tuoj vėl kabinasi.
Žodžiu, pažįstami rekomendavo tokį tikrai stebuklingą žolių mišinį.
Vadinasi Marijos Treben unikalus žolelių mišinys, čia gali pasiskaityti:

http://www.drg.lt/in...-lietuvoje.html

Žinok, kai pradėjom gerti, tai nė kiek neperdedu - praėjo visi negalavimai, yra daugiau energijos, geriau miegam. bigsmile.gif Šiaip čia reikia su degtine užpilti, tai vyresnėlei duodu pusę arb. šaukštelio, kurį įmaišau į žolelių arbatą. Šiaip visas vartojimas ir paruošimas smulkiai parašytas ant pakuotės.

Šiandien kepsiu medučio lakštelius, tik reik bandyti iš pusės normos, kaži, išeis...? g.gif sunku bus atmatuoti.

P.S. pažadėk, kad paskaitysi tą nuorodą!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 14 lapkričio 2012 - 11:10
Laba diena smile.gif Nors pas mane dar rytas biggrin.gif

Ne man skyrei, bet paskaiciau ir as nuorodele smile.gif tfu tfu labai ligos nepuola, bet dar ziema nesibaige unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 11 14, 11:28)
Laba diena smile.gif Nors pas mane dar rytas  biggrin.gif

Ne man skyrei, bet paskaiciau ir as nuorodele smile.gif  tfu tfu labai ligos nepuola, bet dar ziema nesibaige  unsure.gif


Žinok, nuoširdžiai patariu įsigyti, čia vaistas negendantis, galima laikyti neribotą laiką - savybės vis gerėja, tikrai prireiks, pamatysi. Tinka ir įtrinimams, žodžiu, viskam.
Atsakyti
As tai labai patikli ant tokiu dalyku, jei kaina labai nesikandzioja, tai nusipirkciau... ale ten internetu turbut nelabai isigysi...reiktu ieksot kas galetu nupirkt..

Rasa, sakai dar ziema nesibaige, kad ji dar neprasidejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 14, 11:55)
As tai labai patikli ant tokiu dalyku, jei kaina labai nesikandzioja, tai nusipirkciau... ale ten internetu turbut nelabai isigysi...reiktu ieksot kas galetu nupirkt..

Rasa, sakai dar ziema nesibaige, kad ji dar neprasidejo biggrin.gif


http://www.terra-bel...-schwedenbitter

čia galima pirkti, aš tau pažadu - tikrai nesigailėsi. Kaina 33Lt., tik turėt galvoje, jog dar reikės dviejų 0,7l. butelių degtinės.
Atsakyti