Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

QUOTE(mmergyte @ 2012 09 23, 20:51)
sakyk kū nori,bet netikiu schmoll.gif  nes vaikai pro tą kitą vietą nesigauna,o tu turi juos du lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

atsirakina tik vaiku gaminimo klausimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 09 23, 21:28)
atsirakina tik vaiku gaminimo klausimu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif


eik tu sau,nebūna tokių žmonių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Su kodu dar isileidziu biggrin.gif

Nu *****, Brigitai tas pats kas mazajai... uzkniso... blink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ot čia diskusiją apie papus išplėtėt lotuliukas.gif Šiaip, žymiam žmogui, juo labiau hercogienei, nei ir privačioje valdoje reikia atsargiai elgtis biggrin.gif

Rugiagėle, o kaip gydai gerklės skausmą? Šiaip mano didžiąjai labai padėdavo šiltos druskos maišeliai ant kaklo. Pakaitinu puodelyje druską, paprastą, joduotą, kartais dar įberiu ir vonios druskos eukaliptinės, pakaitinu, sudedu į drobinį maišelį ir liepiu gulėt su tuo maišėliu, pakol ataušta - tada vėl šildau. mirksiukas.gif Labai labai padeda, nuima ir skausmą ir greičiau viskas gija, tik reikia žiūrėti, kad per karštą nebūtų, neapdegint kakliuko. ax.gif
Atsakyti
Nugi panos, staigiai visos grįžtat į šeimą ax.gif
Atšalo oras, artėja šventės, tuoj reiks raitotis rankoves. Rugiagėle, gal jau darbuojies? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 26 spalio 2012 - 18:33
nieks nekalba ir aš tyliu..kada pradėsit meduolius kepti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 10 26, 21:22)
nieks nekalba ir aš tyliu..kada pradėsit meduolius kepti? biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif

nezinau kada kepsiu. Siemet gal kazkokius kitokius bandysiu g.gif
o kokiu kitokiu buna, nei cipciuko g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 10 26, 22:07)
biggrin.gif  biggrin.gif

nezinau kada kepsiu. Siemet gal kazkokius kitokius bandysiu  g.gif
o kokiu kitokiu buna, nei cipciuko  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


cipciukas receptą sukūrė? g.gif šiaip įdomu,nes man juokinga..jei sukurtas receptas pačios tai valio,bet sakykim medutis,amžių amžiais tokį kepė,kodėl ne Kazytės medutis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 10 26, 22:28)
cipciukas receptą sukūrė? g.gif  šiaip įdomu,nes man juokinga..jei sukurtas receptas pačios tai valio,bet sakykim medutis,amžių amžiais tokį kepė,kodėl ne Kazytės medutis? g.gif

nezinau ar pati ar ne biggrin.gif Bet kaip suprantu savinasi kaip savo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif
labas rytas

as tik mastau ka kepti kaledoms smile.gif ir galvoju apie dovaneles, ka dovanot... bet siemet bus tikrai kuklios..

is kepiniu, tai namelio tikrai nedarysiu... kad ir grazu, bet tai dulkiu rinkimas ir pinigu ismetimas.. kaledinio vaisiu pyrago irgi nekepsiu, nes man nepatiko, o brangu nesvietiskai... gal dresdeno keksa kepsiu pabandymui.
Atsakyti
Nu va, pagaliau judėjimas pas kepėjas biggrin.gif

Man meduoliukai kažkaip jau visiškai atsibodo. Prieš savaitę iškepiau partiją, dukros prašymu, sakė valgys... bet kažkaip jų dar keletas užsigulėjo iki šiandien, nes nei man ypatingai skanu, nei kitiems - na, tiesiog jau nusibodo g.gif

Jaučiu, kad kepsiu geriau kokie riešutinių sausainiukų, kūčiukų daug, kas be ko biggrin.gif
Gal dar kokį prabangesnį keksą, pvz. likerinį, ar kokį dar...

O šiaip tai mano ir MB gimtadieniai artėja, tai dar iki Kalėdų bus ruošos.
Atsakyti
Man tai isvis kazkaip siemet greit arteja tos sventes... as dar naminiu muiliuku pridarysiu, ir bus praktiskos dovaneles...
Atsakyti