Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Nors mūsų ir nedaug, esam draugiškos ir linksmos. Visada priimame naujai prisijungusias kepėjėles.


Gerų kepinių ir smagių pokalbių wub.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 30 kovo 2012 - 07:54
na ka pirma as cia smile.gif

miega mano mazyle smile.gif siandien mums paskutinis menesiadienis wub.gif

noreciau ko nors lengvo, skanaus, saldaus ir greitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2012 03 30, 14:19)
na ka pirma as cia smile.gif

miega mano mazyle smile.gif siandien mums paskutinis menesiadienis wub.gif

noreciau ko nors lengvo, skanaus, saldaus ir greitai biggrin.gif


Tai ryt gimtadienis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 03 30, 15:25)
Tai ryt gimtadienis?  bigsmile.gif


nea , po menesio wub.gif gal ne taip biski issireiskiau, prasidejo paskutinis menesiadienis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2012 03 30, 14:44)
nea , po menesio  wub.gif gal ne taip biski issireiskiau, prasidejo paskutinis menesiadienis wub.gif


Ai, tai aš čia ne taip supratau biggrin.gif Mums 30d. bus 10mėnesių... irgi arti tie metukai, atrodo, kad kątik pagimdžiau, net nesitiki, kad jau tiek laiko praėjo...
Dabar jai dantukai lenda, tai baisiai nerami pasidarius, su valgymu vis prastai, MP daugiausiai dieną, naktį doh.gif biggrin.gif bet šiaip smagu tokią didelę maitinti, mikliai pavalgo ir ramu thumbup.gif

Aš velykoms planuoju kepti šimtalapį uošviams, tėvams net nežinau ką sugalvoti, nes vieno šimtalapio iš 500g. miltų per mažai, o kepti 3 nėra noro schmoll.gif iš dvigubos normos irgi baisu daryti, nes jei nesigaus, bus labai gaila produktų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 30 kovo 2012 - 15:20
QUOTE(drugelis. @ 2012 03 30, 16:19)
Ai, tai aš čia ne taip supratau  biggrin.gif  Mums 30d. bus 10mėnesių... irgi arti tie metukai, atrodo, kad kątik pagimdžiau, net nesitiki, kad jau tiek laiko praėjo...
Dabar jai dantukai lenda, tai baisiai nerami pasidarius, su valgymu vis prastai, MP daugiausiai dieną, naktį  doh.gif  biggrin.gif bet šiaip smagu tokią didelę maitinti, mikliai pavalgo ir ramu  thumbup.gif

Aš velykoms planuoju kepti šimtalapį uošviams, tėvams net nežinau ką sugalvoti, nes vieno šimtalapio iš 500g. miltų per mažai, o kepti 3 nėra noro  schmoll.gif  iš dvigubos normos irgi baisu daryti, nes jei nesigaus, bus labai gaila produktų...

niu tai sveikinam 4u.gif

o as jau rasiau, kad persikeli darysiu ir noreciau labai skruzdelyna iskept dar smile.gif jauciu mama kaip visada grybuku prikeps wub.gif

dabar ziuriu mano panele mandravoja, pasileidzia , nusijuokia ir vel kimbas, irtaip didzejauja prie muzikinio c. wub.gif lotuliukas.gif pasigyriau wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
o simtalapio nesu nei valgius , nei kepusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2012 03 30, 15:34)
niu tai sveikinam  4u.gif




Nu ir aš žioplė, buvau įsitikinus kad šiandien 29d. doh.gif doh.gif juk mums šiandien 10mėn... lotuliukas.gif pašventėm - privalgiau keptų kiaušinių su skrudintu batonu ir agurku. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

as Velykoms turbut torta darysiu, nes eisim i gimtadieni, tai bus nuo musu ir torciukas..

mano vyresnele vakar visa diena praveme.. siaubas kazkoks.. sudaviau rehidrono vakare, tai daugiau neveme, bet cia gal sutapimas tik..

atsikeliau ryte siandien pirma.. ateinu i virtuve... siltas arbatinukas blink.gif galvoju cia dabar kas.. atidarau... tuscias-be vandens, primesta sausu pusryciu, ir vakar mazosios matyt ijungtas..nes maciau kad virtuvej krapstesi ten kazka. Visa laime , kad neuzsidege !!! Ir kas keisciausia... jis vis dar veikia.. nu tfu tfu tfu, bet jau antra kart sitaip ivyke.. ir pirktas maximoj, kazkokios is prastesniu firmu, o geras jau kiek metu...
Atsakyti
Sveikos,

Nu siandien pagaliau issikapstem turbut is ligu.. blink.gif eina sau, jau persigandus buvau..

Tai va, per Velykas i svecius leksim, tai nesiuosi Snickers torta, nes kartu draugo gimtadienis, tai bus vienas sventimas. O sau Velykoms pasidarysiu Tiramisu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 04, 15:47)
Sveikos,

Nu siandien pagaliau issikapstem turbut is ligu..  blink.gif eina sau, jau persigandus buvau..

Tai va, per Velykas i svecius leksim, tai nesiuosi Snickers torta, nes kartu draugo gimtadienis, tai bus vienas sventimas. O sau Velykoms pasidarysiu Tiramisu smile.gif


O kas per ligos buvo išgąsdinę? unsure.gif g.gif

Pas mus nesibaigė, deja, vyresnioji pasveiko, tai estafetę perimė mažoji ir MB. doh.gif doh.gif Labai ji sloguoja vargšytė, nuo slogos jau ir kosčiot pradeda, tai aš iš kart Brontexą girdau, nes praeitą kartą tas negirdymas baigėsi antibiotikais verysad.gif

Man reikia MB bendradarbiui kažką iškepti dovanų, norėčiau kokių nors sausainių pakepti, bet kad būtų nesudėtingi ir skanūs g.gif Dar duonos iškepsiu, nes lb mėgsta, viską supakuosiu ir wuolia!!! dovana lotuliukas.gif

O Velykoms uošviams reikia šimtalapį pakepti, o saviškiams Velykinę Paschą. Esu jau darius, bet pamiršau, reik pasitikslint receptuką, nors ten kiek pamenu, elementaru - varškė, mėgstami dž. vaisiai, riešutai, grietinėlė, lygtais tryniai dedasi ir gal želatina... g.gif einu ieškot recepto biggrin.gif
Atsakyti
Nugi penktadieni paryciais Aiste paveme, bet jai tuom ir baigesi. Ryte vyresnele kad pradejo.. tai man net baisu buvo.. sestadieni vakare nuvezem i ligonine. Suleido nuo vemimo vaistu, ir isleido. Viduriuot pradejo siek tiek, bet nedaug. Valgyt labai mazai valge.. ir tik siandien pradejo valgyt normaliai blink.gif o jau treciadienis.

As sau vardo dienos proga siandien nusipirkau Beatos pirma knyga. Nuolaida IKI 40 %. Visai nieko receptu yra. Jau suplanavus ka isbandyt.

As Velykoms irgi issikepsiu duonos namines.
Atsakyti
jetau rugiagele, tavo dickei 4u.gif ,ir kitiems ligoniukams 4u.gif mano panelei mazajai jau daug uzsitraukusiu spuogiukiu, kazkaip greiciau pradejo gyt, nei dickei.Penktadieni eisim pas gydytoja pasirodysim kaip sveikstam , tuo paciu pasisversim, pasimatuosim smile.gif

man labiau Beatos antroji knyga patinka smile.gif

Atsakyti