Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

QUOTE(gomerta @ 2008 05 01, 00:02)
Sveikos,manajai skalbyklei 3 metai,iš jų 2 stovėjo virtuvėje. Prieš metus persikėlėm i naują butą bigsmile.gif ,dabar skalbyklė stovi ten,kur ir priklauso- vonioje. Deja,pastebėjau,kad ėmė sparčiai geltonuoti plastmasinės dalys: stalčiukas,panelė,durelių apvadai  verysad.gif . Gal kas nors susidūrėte su tokia pat problema? Kažin,ar įmanoma kaip nors grąžinti buvusią spalvą?  g.gif  Beje,dangtis,kurio sename bute nenaudojome,spalvos nepakeitė...

Ir as susiduriau su tokia pacia problema. Padariau isvada, kad tai nuo tiesioginiu saules spinduliu, nes mes balkone laikem duso kabina, tai tos dalys kurios nebuvo uzdengtos pageltonavo, o tos kurios buvo uzdengtos kartonu, taip ir islik baltos.

As su skalbenke turiu problemu: ji blogai skalbia drabuzius. Labai tas purvas matosi ant tamsiu drabuziu, jis lieka plemais, kuriuos imanoma isskalbti tik rankomis. Is pradziu galvojau, kad milteliai prasti (netinka skalbenkei, naudojau TIDE, ARIEL, OMO), perejau prie skystu skalbimo priemoniu. Lyg ir gerai buvo, bet neseniai sugadina MB nauja sportini kostiuma, pilkos kelnes nuejo tuo purvu (tas purvas kaip guma lipnus). Kaaaaa daaaaaaryt???? Patarkit.
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 06 05, 15:14)
Mano skalbiankei 6 metai. Aš ją valau paprastai - kartas nuo karto citrinos rūgštimi 95 laipsnių temperatūroj praskalbiu, gerai apvalo kalkes. Man tokį patarimą keli meistrai davė ir pardavėjas, kaip susitarę visi vienodai.

O, kokia ta citrinos rugstis,kiek jos pilti, kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2008 07 18, 13:20)
Ir as susiduriau su tokia pacia problema. Padariau isvada, kad tai nuo tiesioginiu saules spinduliu, nes mes balkone laikem duso kabina, tai tos dalys kurios nebuvo uzdengtos pageltonavo, o tos kurios buvo uzdengtos kartonu, taip ir islik baltos.

As su skalbenke turiu problemu: ji blogai skalbia drabuzius. Labai tas purvas matosi ant tamsiu drabuziu, jis lieka plemais, kuriuos imanoma isskalbti tik rankomis. Is pradziu galvojau, kad milteliai prasti (netinka skalbenkei, naudojau TIDE, ARIEL, OMO), perejau prie skystu skalbimo priemoniu. Lyg ir gerai buvo, bet neseniai sugadina MB nauja sportini kostiuma, pilkos kelnes nuejo tuo purvu (tas purvas kaip guma lipnus). Kaaaaa daaaaaaryt???? Patarkit.


skalbenka uzsitersusi doh.gif
isvalyt ja kaip daug kas cia patarinejo-su citrinos rugstimi
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 07 18, 12:30)
O, kokia ta citrinos rugstis,kiek jos pilti, kur pirkote?

pati paprasciausia citrinos rugstis kuri yra kiekvienam prekybos centre mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2008 07 19, 11:55)
pati paprasciausia citrinos rugstis kuri yra kiekvienam prekybos centre mirksiukas.gif

Aciu, pasirodo turejau ta rugsti, tik per kraustymasi buvau primirsusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 07 18, 13:30)
O, kokia ta citrinos rugstis,kiek jos pilti, kur pirkote?


pati paprasčiausiai citrinos rūgštis. Pilu jos iš akies, bet neviršiju max žymos.
Atsakyti
QUOTE(bitemajagsm @ 2006 04 27, 15:55)
Savo skalbimo mašiną naudoju jau 4 metus ir nuo pat pradžios ją valau tik su citrinos rūgštimi. Taip mums patarė ją monatvęs žmogus, kuris dirba su pripažintų gamintojų skalbyklėmis - jas išbando, po to išardo, ir pasižiūri. Taigi, jis sakė, kad po 2 metų naudojimo ir tokio valymo išardžius viskas viduje buvo labai gražu.
Tokį valymą patarė atlikti tiek kartų metuose,kiek šeimoje yra žmonių. Tik citrinos rugšies nededu tokio milžiniško kiekio, kaip kažkuri čia rašė (300 gr). Dedu mažą pokutį - apie 40 gr. Jį suberiu į būgną ir įjungiu virinimo programą. Ir viskas.
Tiesa, skalbdama nenaudoju jokių Calgonų, lenorų ir kt. nebūtinų dalykų. Kuo mažiau chemijos.

pas mus danijoje nera citrinos ruksties kazkokiu milteliu pirkti o galima su citrinos sultimis isvalyti?
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 06 05, 16:14)
Mano skalbiankei 6 metai. Aš ją valau paprastai - kartas nuo karto citrinos rūgštimi 95 laipsnių temperatūroj praskalbiu, gerai apvalo kalkes. Man tokį patarimą keli meistrai davė ir pardavėjas, kaip susitarę visi vienodai.


na reiks ir man "prasinesti" biggrin.gif su citrinos rugstim, o tai nevalyt jau kokie 3 metai blush2.gif
Atsakyti
O tai tiesiog į skalbimo miltelių vietą įpilti citrinos rūgšties tų granulėlių ar ištirpint jas vandeny ir tada supilt?
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 25, 16:33)
O tai tiesiog į skalbimo miltelių vietą įpilti citrinos rūgšties tų granulėlių ar ištirpint jas vandeny ir tada supilt?

As idedu citrinos rugsties ir i milteliu vieta, ir i bugna. Vandenyje ju tirpint nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2008 08 26, 07:39)
As idedu citrinos rugsties ir i milteliu vieta, ir i bugna. Vandenyje ju tirpint nereikia.


o koki kieki pilate acto, nes kad ir kaip keista butu, parduotuveje nebuvo citrinos rugsties?
Atsakyti
Nu ir as puoliau uzdet skalbt,nes mano irgi turbut jau uzsitersusi. g.gif
Atsakyti