Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Na tiesą sakant pas mane irgi kai minkštiklį panaudojau, tai pradėjo pelyt, dabar nustojau, naudoju Bonux 2 in 1 ir vėl viskas tvarkoj. Skalavau su Silanu, buvau maximoj akcijinio užsipirkus g.gif gal nuo rūšies ir nepriklauso, bet va pelyt tai tikrai po masinio naudojimo pradėjo, o skalbiu tai kas antrą dieną, mažius 1 metų, tai greit prisirenka nešvarių drabužių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SON19 @ 2008 02 17, 21:57)
Na tiesą sakant pas mane irgi kai minkštiklį panaudojau, tai pradėjo pelyt, dabar nustojau, naudoju Bonux 2 in 1 ir vėl viskas tvarkoj. Skalavau su Silanu, buvau maximoj akcijinio užsipirkus  g.gif  gal nuo rūšies ir nepriklauso, bet va pelyt tai tikrai po masinio naudojimo pradėjo, o skalbiu tai kas antrą dieną, mažius 1 metų, tai greit prisirenka nešvarių drabužių smile.gif



aš tai kai išsiskalbiu viską tą dieną, išėmus stalčių išplaunu gerai ir palieku nudžiūti. tai man neatsiranda jokių pelėsių ar dar kokių velnių. dabar turiu naują skal maš, bet ankstesnę turėjau apie 9 metus ir tai ji buvo pirkta ne nauja ir niekada stalčius nepelyjo.
Atsakyti
Sveikos,manajai skalbyklei 3 metai,iš jų 2 stovėjo virtuvėje. Prieš metus persikėlėm i naują butą bigsmile.gif ,dabar skalbyklė stovi ten,kur ir priklauso- vonioje. Deja,pastebėjau,kad ėmė sparčiai geltonuoti plastmasinės dalys: stalčiukas,panelė,durelių apvadai verysad.gif . Gal kas nors susidūrėte su tokia pat problema? Kažin,ar įmanoma kaip nors grąžinti buvusią spalvą? g.gif Beje,dangtis,kurio sename bute nenaudojome,spalvos nepakeitė...
Atsakyti
turiu klausimėlį. Kai įjungiu skalbimo mašiną ir "paduoda" vandenį ne koks kvapelis pasklinda, po kokių 10 min. išsisklaido. Kame čia problema galėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(gomerta @ 2008 04 30, 23:02)
Sveikos,manajai skalbyklei 3 metai,iš jų 2 stovėjo virtuvėje. Prieš metus persikėlėm i naują butą bigsmile.gif ,dabar skalbyklė stovi ten,kur ir priklauso- vonioje. Deja,pastebėjau,kad ėmė sparčiai geltonuoti plastmasinės dalys: stalčiukas,panelė,durelių apvadai  verysad.gif . Gal kas nors susidūrėte su tokia pat problema? Kažin,ar įmanoma kaip nors grąžinti buvusią spalvą?  g.gif  Beje,dangtis,kurio sename bute nenaudojome,spalvos nepakeitė...



Pas mane tas pats-tu pageltusiu daliu niekaip neisvalysi.Cia tikriausiai virtuves garu poveikis...Nusprendziau nesikankint-po keliu metu vistiek teks pirkt nauja...Kol kas bandysiu ja tiesiog uzdengti.
Atsakyti
turiu klausimėlį. Kai įjungiu skalbimo mašiną ir "paduoda" vandenį ne koks kvapelis pasklinda, po kokių 10 min. išsisklaido. Kame čia problema galėtų būti?
Nejaugi niekas su tokia problema nesusidūrė?
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2008 05 03, 23:25)
turiu klausimėlį. Kai įjungiu skalbimo mašiną ir "paduoda" vandenį ne koks kvapelis pasklinda, po kokių 10 min. išsisklaido. Kame čia problema galėtų būti?
Nejaugi niekas su tokia problema nesusidūrė?


Pas mane taip irgi buvo. Kai persikraustėm į kitą butą, prijungėm naujai pirktą skalbyklę prie senos ten buvusios "žarnos", ir pastoviai būdavo tekdavo kentėti nemalonius kvapelius doh.gif Būtent taip, kaip tu ir rašei.
Bet vėliau pakeitėm vandens padavimo žarną, ir kvapo kaip nebūta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 04 gegužės 2008 - 14:33
QUOTE(Ingėnas @ 2008 05 04, 15:31)
Pas mane taip irgi buvo. Kai persikraustėm į kitą butą, prijungėm naujai pirktą  skalbyklę prie senos ten buvusios "žarnos", ir pastoviai būdavo tekdavo kentėti nemalonius kvapelius doh.gif Būtent taip, kaip tu ir rašei. 
Bet vėliau pakeitėm vandens padavimo žarną, ir kvapo kaip nebūta.


senieji šeimininkai buto skalbiankę virtuvėj laikė, o mes tamsiam pastatėm, nuleidimą tiesiai į kanalizaciją santechnikas padarė. Žarna nauja pas mus. Pusę metų nebuvo jokių kvapų. verysad.gif Skalbiankę nepilnus metus kaip turim.
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2008 05 06, 22:24)
senieji šeimininkai buto skalbiankę virtuvėj laikė, o mes tamsiam pastatėm, nuleidimą tiesiai į kanalizaciją santechnikas padarė. Žarna nauja pas mus. Pusę metų nebuvo jokių kvapų. verysad.gif Skalbiankę nepilnus metus kaip turim.


Esu kažkur girdėjusi, kad kartais žarna būna neteisingoje padėtyje. T.y. vanduo kažkaip joje užsilaiko. Na manau reiktų vis tik tada santechniko pagalbos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2008 05 07, 15:25)
Esu kažkur girdėjusi, kad kartais žarna būna neteisingoje padėtyje. T.y. vanduo kažkaip joje užsilaiko. Na manau reiktų vis tik tada santechniko pagalbos ax.gif

gal ir tavo tiesa verysad.gif
Atsakyti
Mano skalbiankei 6 metai. Aš ją valau paprastai - kartas nuo karto citrinos rūgštimi 95 laipsnių temperatūroj praskalbiu, gerai apvalo kalkes. Man tokį patarimą keli meistrai davė ir pardavėjas, kaip susitarę visi vienodai.
Atsakyti
AGA,IR AS PLAUNU SKALB.MASINA SU CITRINOS RUGSTIM thumbup.gif
Atsakyti