Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

dziaugiuosi, kad atradau sia tema thumbup.gif thumbup.gif butinai bandysiu prasukt savo skalbykle su citrinos rugstim, nes jau nebeimanoma nei skalbiniu islygint, nei nesiot malonu, tokie kieti, kalketi drabuziai, butinai pabandysiu 4u.gif ir dar vis raginu vyra filtra parupint unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi su citrinos rūgštimi kalkių atsikratau. Tik g.gif ar nekenkia skalbimo mašinai ax.gif
Atsakyti
Ka daryt, pas mane skalbenkej pelesis apsigyveno? doh.gif Valiau su citrinos rugstim- nepadejo, bandziau su ACE praplaut, gal tam kartui ir geriau bet ir vel visa pelyja, smirda baisingai. Neatrandu priezasties nuo ko taip pasidare, anksciau viskas buvo gerai. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kiri111 @ 2008 02 04, 20:07)
Ka daryt, pas mane skalbenkej pelesis apsigyveno? doh.gif Valiau su citrinos rugstim- nepadejo, bandziau su ACE praplaut, gal tam kartui ir geriau bet ir vel visa pelyja, smirda baisingai. Neatrandu priezasties nuo ko taip pasidare, anksciau viskas buvo gerai. doh.gif  doh.gif


Gal skalbimo miltelius pakeitei i netikusius g.gif As ir jau antras menuo pakeiciau miltelius is bonuks i ariel ir pastebejau, kad masina tapo nesvaresne, atsirado daug nesvariu nuosedu bei kvapas baisus eina, tai gerai, kad siandien atradau sia tema, rytoj prakaitinsiu masina su karstu bei rugstele pagardintu vandeniu biggrin.gif Siaip ariel milteliai labai patiko, tik dazniau reikes pravalyti masina.
Atsakyti
QUOTE(deizi @ 2008 02 04, 21:57)
Gal skalbimo miltelius pakeitei i netikusius  g.gif As ir jau antras menuo pakeiciau miltelius is bonuks i ariel ir pastebejau, kad masina tapo nesvaresne, atsirado daug nesvariu nuosedu bei kvapas baisus eina, tai gerai, kad siandien atradau sia tema, rytoj prakaitinsiu masina su karstu bei rugstele pagardintu vandeniu  biggrin.gif Siaip ariel milteliai labai patiko, tik dazniau reikes pravalyti masina.

Kad ne, viskas po senovei, nieko nekeiciau. g.gif Nesuprantu, skalbimo masina jau 10m. stovi ir tik dabar tokia beda atsirado. doh.gif Gal cia problema tame, kad kai vandeni nustojo chloruot, tai ir pelyt praderjau, daugiau priezasciu nesugalvoju. g.gif
Atsakyti
Niekad nemaniau, kad pelėsis gali atsirast ir "skalbiankėj"
Atsakyti
Pas mane stalčiuke irgi atsirado pelėsis, tai manau, jog "išsiaiškinau" iš kur jis. Galvoju, kad nuo skalbinių minkšitkilio verysad.gif . Kartą gerai išploviau aš tą stalčiuką tiesiog su fairy, ir taip jau sutapo, jog buvau pabaigusi skalbinių minkštiklį ir vis pamiršdavau nusipirkti naujo. Ir ką jūs manote, skalbiu skalbiu gan ilgą laiką be to minkštiklio, ir to pelėsio kaip nebūta. Aišku, iš kart man tai "nedaėjo", jog tai jis čia visko kaltininkas... Po kiek laiko aš vėl to mikštalo nusiperku, pradedu skalbti, ir neužilgo pelėsis vėl stalčiuke įsitaisęs.......... doh.gif Nežinau, gal tai tik sutapimas blush2.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau citrinos rugsties, galvoju pabandysiu ir as nukalkinti savo skalbianke, nustaciau virinimo programa, ijungiau , po pusvalandzio pastebejau, kad vanduo visiskai saltas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(noriuzinoti @ 2008 02 10, 18:07)
Pas mane stalčiuke irgi atsirado pelėsis, tai manau, jog "išsiaiškinau" iš kur jis. Galvoju, kad nuo skalbinių minkšitkilio verysad.gif . Kartą gerai išploviau aš tą stalčiuką tiesiog su fairy, ir taip jau sutapo, jog buvau pabaigusi skalbinių minkštiklį ir vis pamiršdavau nusipirkti naujo. Ir ką jūs manote, skalbiu skalbiu gan ilgą laiką be to minkštiklio, ir to pelėsio kaip nebūta. Aišku, iš kart man tai "nedaėjo", jog tai jis čia visko kaltininkas... Po kiek laiko aš vėl to mikštalo nusiperku, pradedu skalbti, ir neužilgo pelėsis vėl stalčiuke įsitaisęs.......... doh.gif  Nežinau, gal tai tik sutapimas blush2.gif


o koki munkstikli naudojai? g.gif
Atsakyti
Na, mano skalbyklei irgi kokie jau 5-6 metai, nenaudoju jokių nukalkintojų ir minkštiklių,nes nemėgstu stiprių jų kvapų,viskas lyg ir gerai, nėra pelėsio, nėra kvapo, bet pradėjo nešvariai skalauti, siūlėse lieka pilkos dėmės, g.gif valiau apačioj filtriuką, nieko ten neradau, dabar supratau, kad tai ko dero susikaupęs dumblas, pabandysiu pasinaudoti jūsų patarimais ir praplauti su sitrinos rūgštele
Atsakyti
QUOTE(varnelė @ 2008 02 17, 13:50)
Na, mano skalbyklei irgi kokie jau 5-6 metai, nenaudoju jokių nukalkintojų ir minkštiklių,nes nemėgstu stiprių jų kvapų,viskas lyg ir gerai, nėra pelėsio, nėra kvapo, bet pradėjo nešvariai skalauti, siūlėse lieka pilkos dėmės, g.gif  valiau apačioj filtriuką, nieko ten neradau, dabar supratau, kad tai ko dero susikaupęs dumblas, pabandysiu pasinaudoti jūsų patarimais ir praplauti su sitrinos rūgštele

manau tikrai turetu padeti,man asmeniskai labai padejo ir visiem patariau taip daryti ax.gif
Atsakyti
Jau 8 metus naudoju tą pačią skalbimo mašiną ir tik kokį kartą į pusmetį nukalkinu su citrinos rūgštim.
Aš supilu kokius 200g. citrinos rūgšties tiesiai į skalbyklės vidų, ne į stalčiuką ir nustatau virinimo programą. Daugiau nieko nedarau, tik karts nuo karto išplaunu stalčiuką.
Atsakyti