Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Na, as, manau, kad reikia pakeisti vandens filtra, nes jai skalbiniai isigeria nemalonaus kvapo reiskias nuo vandens ax.gif O dar gali buti, kad po skalbimo uzdarai masinos dureles, as visada palieku adaras, kad neprituktu ir vedintusi. Nors mano skalbimo masinai ir greit bus 5 metai, bet dar ne kartelio nekeitem filtro, bet ir jokio kvapo nera tongue.gif
Atsakyti
mane irgi pradejo varginti "smirdantys skalbiniai", atrodo ir miltelius pakeiciau, ir skalavimo skysti, nu niekas nepadeda, issimi skalbinius o jie kaip kazkokie pasvinke. siaip visada issausinu su popieriniu ranksluosciu ta vandeni , kur lieka gumos griovelyje,nu toj raukslej.... o vakar sove i galva mintis atitraukt ta gumos dali kur prisispaudusi prie bugno, o ten.....pilna pilkos lipnios smirdincios koses aplink visa bugna. valiau valiau, net su plasmasine mentele teko gramdyti, sukalkeje...fui....o juk niekas nesake kai pirkom skalbianke kad reikia tas gumas kazkaip ziuret. nu va, dabar lauksiu gal padejo tas isvalymas ir nebesmirdes.
Atsakyti
Siūlyčiau pažiūrėti į stalčių, kur pilami milteliai ir minkštiklis.
Pas mus jau 10 metų tarnauja be jokių pašalinių kvapų. Karts nuo karto (apytiksliai kartą per metus) išsitraukiu aš jį ir išplaunu gerai. nes ta vieta, kur pilamas skystis priauga visokių "gėrybių".
Vandens iš nutekėjimo šlangos neišleidinėjame (girdėjau, kad kaimynai po kiekvieno skalbimo išleidžia vandenį ir išvalo filtrą). Būgno nesausiname.
Tiesa, mašinos durelės uždarytos būna tik skalbiant. Kai neskalbia, tai jos būna praviros
Atsakyti
QUOTE(pacas @ 2007 09 11, 18:07)
Siūlyčiau pažiūrėti į stalčių, kur pilami milteliai ir minkštiklis.
Pas mus jau 10 metų tarnauja be jokių pašalinių kvapų. Karts nuo karto (apytiksliai kartą per metus) išsitraukiu aš jį ir išplaunu gerai. nes ta vieta, kur pilamas skystis priauga visokių "gėrybių".
Vandens iš nutekėjimo šlangos  neišleidinėjame (girdėjau, kad kaimynai po kiekvieno skalbimo išleidžia vandenį ir išvalo filtrą). Būgno nesausiname.
Tiesa, mašinos durelės uždarytos būna tik skalbiant. Kai neskalbia, tai jos būna praviros



drinks_cheers.gif
Tik ta stalciuka as dazniau plaunu. Nu priklauso nuo to kaip daznai naudojama masina, o pas mane- gan daznokai.
Ir tikriausiai reiketu su actu pravaryti tusciai virinimo programa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 28 rugsėjo 2007 - 23:29
QUOTE(jblmami @ 2007 09 29, 00:25)
drinks_cheers.gif
Tik ta stalciuka as dazniau plaunu. Nu priklauso nuo to kaip daznai naudojama masina, o pas mane- gan daznokai.
Ir tikriausiai reiketu su actu pravaryti tusciai virinimo programa.

As parduotuvej nuperku citrinos rugsties milteliu supilu i skalbenkes vidu ir uzstatau ant 70laipsniu temperaturos plautis tuscia masina...Kvapas dingsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 10 03, 07:10)
As parduotuvej nuperku citrinos rugsties milteliu supilu i skalbenkes vidu ir uzstatau ant 70laipsniu temperaturos plautis tuscia masina...Kvapas dingsta  mirksiukas.gif


Tai gal geriau i stalciuka pilti, nes pravalytu vamzdelius iki bugno? g.gif
Atsakyti
vaje, kokios isradejos, reikes bandyti ta citrinos rugsti, nes galvojau jau nauja masina pirkt, vyras veza geriausius miltelius, kvapiklius, nu kaip smirda visi skalbiniai ,tai smirda, biggrin.gif net lyginimui kvapa pirkau, viska lygindavau kad panaikinti ta kvapa lotuliukas.gif , o cia se tau kad nori -paprasta, na ryt bandysiu doh.gif
Atsakyti
pas mane stalciukyje apsigyveno pelesis, valau karta per menesi, bet jis vistiek vis atsinaujina, ka daryt???? unsure.gif
Atsakyti
praploviau su citrinos rugstim ir actu rolleyes.gif kazi gal reikia pora kart pajungt paprastai su vandeniu, kad prasiskalautu g.gif bijau dabar skalbinius kist unsure.gif kad neisgrauztu citrinos rugstis ir nesmirdetu actu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalytė @ 2007 10 17, 11:27)
praploviau su citrinos rugstim ir actu rolleyes.gif  kazi gal reikia pora kart pajungt paprastai su vandeniu, kad prasiskalautu g.gif  bijau dabar skalbinius kist unsure.gif  kad neisgrauztu citrinos rugstis ir nesmirdetu actu blush2.gif


pas mane tas pats unsure.gif .vakar nusipirkau senukuose priemone nuo pelesio ,prasyta ,kad tinka visoje buityje. Einu pabandysiu ,gal pades...
parasysiu kaip sekesi (tikiuosi,skalbenkes nesugadinsiu rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2007 10 17, 20:05)
pas mane tas pats  unsure.gif .vakar nusipirkau senukuose priemone nuo pelesio ,prasyta ,kad tinka visoje buityje. Einu pabandysiu ,gal pades...
parasysiu kaip sekesi (tikiuosi,skalbenkes nesugadinsiu  rolleyes.gif )

parasyk kas per priemone ax.gif
tacaiu itariu jog reikia keisti vandens filtra ax.gif
kazi senukuose yra? g.gif
Atsakyti
Pati pries menesi isbandziau toki dalyka. Skalbiant rubus i bugna ipyliau acto apie puse stiklines, tai kvapai visi dingo, masina blizga, rubai nebesmirda ir acto kvapo jokio thumbup.gif aisku karsta programa staciau mirksiukas.gif
Atsakyti