Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

QUOTE(Piranij@ @ 2007 05 22, 13:44)
Tai kaip elzeda darei - i minsktiklio skyreli citrinu tirpalo pildavai? Ar i bugna?

g.gif


Į būgną. Ir ant 90 laipsnių nustatau. Jau as savo vėl prasukau. Ka tik išskalbiau drabužius ir minkštiklio skyrelyje vandens neliko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Su citrinos rugstim reik tuscia masina sukti?kiek reik citrinos rugsties det? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2007 06 06, 03:19)
Su citrinos rugstim reik tuscia masina sukti?kiek reik citrinos rugsties det? g.gif



viena pokeli supilti i bugna , kur buna 40 gr ,nustatyti ant virinimo t.y 90 laipsniu ir paleisti tuscia masina.
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2007 06 06, 09:26)
viena pokeli supilti i bugna , kur buna 40 gr ,nustatyti ant virinimo t.y 90 laipsniu ir paleisti tuscia masina.

as dar ipilu ir i milteliu skyrelius ir i minsktiklio skyreli, kad visur papultu
sako galiam ir su Actu tokiu paciu principu isvalyti

valyti reikai per mietus tiek kartu, kiek yra seimos nariu, iskaitan ir leliukus wink.gif
Atsakyti
O gal kas žino kas tai galėtų būti g.gif kai jau turi prasidėti skalavimo programa,tai mano skalbiankė sustoja,turiu vėl ją išjungti ir įjungti doh.gif Gal kam taip jau yra buvę g.gif
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2007 06 09, 11:00)
O gal kas žino kas tai galėtų būti  g.gif kai jau turi prasidėti skalavimo programa,tai mano skalbiankė sustoja,turiu vėl ją išjungti ir įjungti  doh.gif Gal kam taip jau yra buvę  g.gif

Manau dėl per didelio skalbinių kiekio
Atsakyti
QUOTE(walla @ 2007 06 11, 15:16)
Manau dėl per didelio skalbinių kiekio



manau genda tavo masina ,taip neturetu buti , man panasiai buvo....veliau jau ir vandeni praleidinet pradejo ,tai isvezem taisyklon...pataise ....ir dabar OK.
Atsakyti
QUOTE(walla @ 2007 06 11, 15:16)
Manau dėl per didelio skalbinių kiekio

Tai kad aš niekad neužkraunu pilnos,tisiog tiek skalbinių neprirenku ax.gif

QUOTE(kristyyynyte @ 2007 06 12, 09:01)
manau genda tavo masina ,taip neturetu buti , man panasiai buvo....veliau jau ir vandeni praleidinet pradejo ,tai isvezem taisyklon...pataise ....ir dabar OK.

Tai jau taip ir aš suprantu,kad genda doh.gif išsikviečiau meistrą,žiūrėsiu ką sakys rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2007 06 09, 10:00)
O gal kas žino kas tai galėtų būti  g.gif kai jau turi prasidėti skalavimo programa,tai mano skalbiankė sustoja,turiu vėl ją išjungti ir įjungti  doh.gif Gal kam taip jau yra buvę  g.gif

man taip buvo, kai as netycia buvau specialia programa nustacius su "stopu" mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodo vandens padavimo žarna buvo nukritusi,ta prasme žemesniame lygyje nei turi būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2006 05 13, 22:56)
NUSIPIRK PAPRASTA POKELI CITRINOS RUGSTIES,SUPILK I MASINOS BUGNA (Ne i stalciuka),IJUNG MASINA ANT 95 LAIPSNIU IR PALEISK TUSCIA SUKTIS,TOKIA PROCEDURA 2-3 KART I METUS,LABAI PAPRASTA mirksiukas.gif


Ir aš taip darau ir viskas puiku thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tylejau,tylejau,bet neiskenciau.. Noriu papasakoti savo karcia patirti..Seniai,seniai tongue.gif pirkau naudota skalbimo masina,tokia mandresne buvo,o be to nelabai zinojau programas,tai nuejau i taisykla ir man dave visu tos masinos programu aprasyma,o iseinant pasake:tik nepamirskit i bugna retkarciais ipilti citrinos rugsties.Pasakiau vyrui,o tasai sako: nedurniuok,visas gumas sues.As ,aisku,labai protinga,vyro nepaklausiau ir po kiek laiko vis tiek praskalbiau su cirinos rugstimi.Buvo ji uzkalkejusi,net zibet pradejo,kaitinimo elimento keisti nereikejo,bet taisyt greit reikejo,nes meistras man parode gumas verysad.gif Dabar tokiu eksperimentu nebedarau nono.gif Juo labiau, 1 pazistamas turi skalbimo masinu remonto imone,tai su vyru graziai mane"patrauke per danti" del tos citrinos rugsties pilimo.. :ohDabar jau seniai turiu kita skalbimo masina,niekas man ten nesmirdi ,gal,kad daug skalbiu-11 zmoniu,tai masina sukasi ir sukasi,sukasi ir sukasi,be to vyras retkarciais pravalo ta filtriuka kur pasiduoda i masina vanduo,kad kuo didesne srove pasiduotu ,greiciau ir iskalbia..Mat musu namas nuosavas ir vanduo is sulinio,gal kas gyvena su miesto vandentiekiu tokie filtriuko pravalymai nereikalingi g.gif
Jusu reikalas -norit tikekit,norit-ne..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaika: 13 liepos 2007 - 21:09