Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Citrinos rūgšties reikia turėti prie skalbimo miltelių thumbup.gif Mums irgi meistraspatarė citr.r. praleisti pilną skalbimą, o proedūrą kartoti kas 20-30 skalbimų, tai ganasi su kiekviena nauja miltelių pakuote mirksiukas.gif Ir jokiais būdais nepirkti tų visokių tablečių, jos tik pinigus ryja, o nieko nepadeda mirksiukas.gif Jaučiu kad citr.r. brangs lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai vat. Meistras vakar pakeitė kaitinimo elementą. Ties laikikliais buvo tiek išpuvęs, kad elektra varė tiesiai į vandenį. Tai galima tik pasidžiaugti, kad nenutrenkė nieko. Bet pagal ištraukto šildytuvo būklę galiu pasakyti, kad pilnai užtenka išvalyti, kiek valiau aš. Skalbimo mašiną turiu virš 5 metų, niekada nepirkau Calgon ar pan., niekada nepirkau jokių nukalkinimo miltelių ir pan.tik dabar kai vandens nebešildė, supyliau beveik tris butelius (didelius) acto ir palikau per naktį (pagalvojau, kad jo turėtų būti panašiai tiek, kiek skalbiankė prisipila vandens bigsmile.gif ). Kai supratau, kad efekto jokio, dar kartą jau skalbiau 90 temp.su citrinos rūgštim (pyliau tiesiai į būgną 1,5 pakelio, nes tik tiek turėjau blush2.gif ). Kai vėlgi supratau, kad vandens vistiek nešildo, o laidas tiesiog dega, išsikviečiau meistrą, kuris išėmęs tą kaitinimo elementą nepatikėjo, kad ja skalbiama vos ne kasdien ir jau 5 metai ax.gif 4u.gif O dėl visų nukalkintojų šiats meistras irgi pasakė tą patį, ką rašė čia dauguma - reklama, pinigų leidimas ir daugiau nieko. Už kaitinimo spyralės pakeitimą sumokėjau 80 litų, tai naujas elementas turėtų tarnauti vėl panašiai tokį laiką (5 metai).
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 04 13, 10:44)
Yra skalbyklėm skirtų miltelių, kuriuos įpilti į milteliam skirtą vietą ir įjungti mašiną 95°C. Puikiai nuriebalina, išvalo visą sistemą ir jokio kvapo nelieka.

Kiek supratau paskaicius, reikia tuscia masina sukti.


QUOTE(iride @ 2007 01 19, 00:29)
Visai neseniai pastebėjau. Čia gal nuo prikalkėjimo ar dar kažkas, negi normalu, kad laidas įkaista taip, kad net užsmirsta svylančia plastmase...


Kol vyras nepadare atskyros rozetes skalbimo masinai, musu laidas irgi kaito
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 01 19, 01:29)
Aš čia gal ne visai į temą, bet nžn kur daugiau klaust. Ar kaista laidas kai veikia Jūsų skalbimo mašina? Visai neseniai pastebėjau. Čia gal nuo prikalkėjimo ar dar kažkas, negi normalu, kad laidas įkaista taip, kad net užsmirsta svylančia plastmase...


Svyla laidai. Kuo greičiau reikia pakeisti laidų liniją į storesnius, varinius. Kitaip galite susilaukti gaisro.
Kitas dalykas, jei laidai stori ir variniai, reikia keisti rozetę. Ji gali būti "išklerusi" -- kai nėra gero kontakto, tuomet ir vyksta tokie dalykai. Taip pat yra gaisro pavojus.
Čia aš nuo savęs, megėjo elektriko-elektroniko patariu.
Atsakyti
Kas yra CALGONAS?Tai citrinos rūgštis,kreida ir muilas.Ir aišku kreidos yra daugiausia,o dar tokia kaina doh.gif
Kaip mano kaimynei sugedo kaitinimo elementas,ji išsikvietė meistrą.Ir ką jūs manot,kai atidarė,buvo baisu žiūrėti kiek brudo,o kvapeliu pelėsio ji jau skundėsi senai.Tai meistras patrė į būgną įpilti 2 kamštelius ACE ir 150 gramų citrinos rūgšties,užstatyti 95 laipsnių temperatūrą,ir taip tuščią praskalbti.Per metus taip praskalbti reiktų 3-4 kartus.
Ir plius kiekvieno skalbimo metu į stalčiuką kartu su skalbimo milteliais įpilti nubrauktą arbatinį šaukštelį citrinos rūgšties,ir jokių CALGONŲ ir panašiai.
Ir kvapas dingo,ir mašina švari thumbup.gif
Atsakyti
Kiap tik vakar galvojau kuom isvalius skalbimo masina, nes jau taip net bloga darosi ir smarve ir pati apkalkijusi.
O citrinos rugsti tai i bugna, ar i stalciuka g.gif kazkaip nebesupratau, o gal ir ten ir ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(alexx @ 2007 05 09, 13:21)
Kiap tik vakar galvojau kuom isvalius skalbimo masina, nes jau taip net bloga darosi ir smarve ir pati apkalkijusi.
O citrinos rugsti tai i bugna, ar i stalciuka  g.gif  kazkaip nebesupratau, o gal ir ten ir ten  g.gif

Viską į būgną mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, skalbejeles thumbup.gif
Noriu as prasyti Jusu patarimo.
Zodziu turiu as kokiu 3-4 metu senumo skalbimo masinyte. Ji pakraunama is virsaus, todel skyreliai supilti skalbikliams sumontuoti korpuse (joks stalciukas neatsidaro). Tei va, mano masinai ziauriai apsinese skalavimo skyrelis (nuo minkstiklio) - iki tokio lygio, kad po sklabimo skyrelis lieka sklidinas vandens verysad.gif
Prisiskaiciau cia tamstu patarimu ir pabandziau isskalbti ant auksdto temperaturos i visus skyrelius pripylus santechnikos valiklio - nepadejo unsure.gif

Gal kuriai nors is jusu taip yra buve? Kaip pasalinti sita problemele???
Atsakyti
kiek teko susidurti, tai vienokiu ar kitokiu budu tie skyreliai issiima. manau, tau reiktu geriau panagrinet kaip tai padaryt, nes tikrai zinau, kad jie turi issiimt ( ir tokiu skalbykliu kaip tavo, t.y. per virsu kraunamu ). sekmes, tik nesugaginkt 4u.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema- skyreliai neišsiima. Yra ir tokių skalbyklių, Pūki. Kai praskalbiau tuščią mašiną su citrinos rūgštim, tai gerai buvo- nelikdavo vandens minkštiklio skyrelyje. Dabar vėl lieka, reiks vėl prasukt su rūgštim.
Va, kad pirkdamas negali apie viską pagalvoti, kita mano skalbyklė tikrai bus su išimamu stalčiuku, nes dabartinius skyrelius pravalyt tikras vargas.
Atsakyti
Gerai, kad priminėt. Jau senokai bevaliau ir aš savo skalbyklę, rytoj pat užsiimu.
Atsakyti
QUOTE
Kai praskalbiau tuščią mašiną su citrinos rūgštim, tai gerai buvo- nelikdavo vandens minkštiklio skyrelyje.

Tai kaip elzeda darei - i minsktiklio skyreli citrinu tirpalo pildavai? Ar i bugna?

g.gif
Atsakyti