Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Aš po skalbimo dureles ir stalčiuką laikau pravirus. O kalkes mums meistras pasiūlė išvalyti taip: įpylus du buteliukus acto paleisti mašiną ant 90 laipsnių (galima ir su citrinos rūgštimi) smile.gif .
Atsakyti
Na as irgi nesenai atradau citrinos rugsti thumbup.gif bet tik virduliui- skalbimo masinai nebandziau dar nes esu uzsipirkusi tokio rusisko skyscio "EFFEKT 100" vadinasi, kaina 2.69Lt. ir jo uztenka 3kartams. Aisku ten raso, kad kartoti vos ne kas men reikia, bet as daug reciau ax.gif ir thumbup.gif Tai nukalkintojas-tikiuosi, kad padeda, nes isardyta dar nebuvo tongue.gif ir blogu kvapu kol kas nesiskundziu, nes visad laikau atidarytas bugno dureles ir dabar pamaniau, kad reiks ir milteliam skirta stalciuka pradaryt, nes ko tai apziurejus ka tik ji radau aprasojusi g.gif
Atsakyti
ASTAS,ASTAS,ASTAS ipilt i vandeni ir be rubu 30-40 *poleist skalb.masina liuks ir meistrai patare thumbup.gif ir isleist likusi vandeni per filtra (apocijoi atsukt biski )
ASTA naudoju plaunoma saldetuva ir arbatenuka thumbup.gif
ir dar ne i tema ASTAS atskestas su vandenu numusa temperatura kuna;reike su astu atskestu aptrint kuna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 04 13, 14:16)
Yra dar vienas būdas-nusipirk apie 300 gr. citrinos rūgšties , į 3 litrus viską atskiesk ir įpripilk į skalbyklę, palik viską nakčiai, o ryte ant programos 95 laipsnių temperatūros tuščią išskalbk. Jei pamatysi pagerėjimą, dar kartą bandyk.
Žodžiu citrinos rūgšties pati žiūrėk kiek dėti sekantį kartą, aš maždaug parašiau.

Jei šitas nepadės-nežinau, tada nežinau g.gif



Jo...ir musu masinai buvo ta pati 'smarves' problema. Taigi pats meistras mums patare ipilti citrinos rugsties 2 pakelius ir ant virinimo programos 95 laipsniu tuscia isskalbti smile.gif padejo, bet po kiek laiko, procedura reik vel pakartoti. o ypac reikia gerai isvalyti masinos stalciuka ir dureliu guma - ten vandens buna daugiausiai
Atsakyti
Aš kaip tik vakar pastebėjau, kad skalbiankės viduje po būgnu pilna kalkių doh.gif . Mano skalbimo mašinai 3 metai, bet aš jos dar nei karto nevaliau, kažkaip galvojau, kad skalbiant užtenka Calgon į pilti, o pasirodo, kad ne...
Tai vakar nusipirkau butelį accto ir paleido pilną programą ant 95 laipsnių. Bet ką galiu pasakyti - efekto nulis. Kalkės kaip buvo taip ir liko.
Šiandien važiuosiu pirkti citrinos rūgšties ir specialių miltelių skalbimo mašinoms nukalkinti.
Ypač tos gumos prie būgno baisiai atrodo blink.gif . Toks jausmas, kad jos pelyja ir nežinau su kuom ten galima pravalyti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 11 24, 10:27)
Aš kaip tik vakar pastebėjau, kad skalbiankės viduje po būgnu pilna kalkių  doh.gif . Mano skalbimo mašinai 3 metai, bet aš jos dar nei karto nevaliau, kažkaip galvojau, kad skalbiant užtenka Calgon į pilti, o pasirodo, kad ne...
Tai vakar nusipirkau butelį accto ir paleido pilną programą ant 95 laipsnių. Bet ką galiu pasakyti - efekto nulis. Kalkės kaip buvo taip ir liko.
Šiandien važiuosiu pirkti citrinos rūgšties ir specialių miltelių skalbimo mašinoms nukalkinti.
Ypač tos gumos prie būgno baisiai atrodo  blink.gif . Toks jausmas, kad jos pelyja ir nežinau su kuom ten galima pravalyti  g.gif .

Man tai su actu kalkės biro iš skalbiamosios kaip reikiant, bet aš pyliau du buteliukus acto. "Calgono" nebenaudoju, nes supratau, kad tai pinigų laidymas. Būtent, naudojant "Calgoną", skalbiamoji vistiek prikalkėdavo, kad baisu doh.gif
Atsakyti
Aš vakar nusipirkau tų miltelių ERES (kaip kažkuri forumietė čia rašė). Galiu pasakyti, kad labai padėjo. Jau vien kol plovėsi, vanduo buvo tiesiog juodas blink.gif . Dabar kalkių vistiek dar yra bet jau dvigubai mažiau. Reikės po kelių dienų dar kartą su tais milteliais praplauti.
Ber dabar po skalbinių plovimo, visada išplaunu miltelių stalčių ir išvalau sausai, taip pat sausai išvalau gumas, kad nebepelytų (niekaid anksčiau neatkreipdavau dėmesio, kad ten visada po plovimo pasilieka vandens).
Atsakyti
Pas mane tas pats buvo-kvapas,kalkes,kol masina visai uzsioziavo, vandens nebeispylinejo,iskvietem meistra,tai jis apacioje kur yra tokios mazos "dureles" atidare, istrauke toki "kamsti" lauk (o as galvojau,kad ten tik vandeni galima isleisti) o tas kamstis visas kalkese buvo ir vanduo paskui is masinos bego kalkem rudom,pasirodo uzsikimse buvo ir ta apacioje esanti kamsti reik i metus bent karta ar du istraukti ir isvalyti (nors ne visose masinose jis issitraukia) o del kvapo tai reiks pabandyti su citrinos rugstim, nes jis po to vistiek nedingo...
Atsakyti
Tai zinoma, kad CALGONAS pinigu ISMETIMAS. Jus pacios pagalvokit: calgonas gi nuplaunamas is masinos pagrindinio skalbimo metu, ir viskas jo nebebuna masinoj, o dar gi skalavimas!!!! Iseina, kad skalaujama jau BE Calgono!!!!
Mes tai filtra pastatem, tai visas vanduo,kuris i masina patenka, praeina pro ta filtra,jis su kazkokiais kristalais,kurie minkstina vandeni, tie kristalai su laiku baigiasi, bet ilgam uztenka,kazkur jis jau metus stovi ir dar nereikia keist. O kainuoja jis 25-30 litu
Atsakyti
Aš čia gal ne visai į temą, bet nžn kur daugiau klaust. Ar kaista laidas kai veikia Jūsų skalbimo mašina? Visai neseniai pastebėjau. Čia gal nuo prikalkėjimo ar dar kažkas, negi normalu, kad laidas įkaista taip, kad net užsmirsta svylančia plastmase...

Dar nebuvau čia paskaičiusi, vakar valiau su actu savo mašiną, nes per tą kaistantį laidą pastebėjau, kad vandens nebepašildo. Skalbiu 40 laipsnių režimu, o atidarius vanduo vos drungnas. Net nežinau ar tas poveikis yra. Labai nedidelis. Reikės pabandyt to Eres, nors židiniui stiklo valiklis tos firmos tai visai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 19 sausio 2007 - 00:35
QUOTE(vene @ 2006 11 09, 10:18)
Aš po skalbimo dureles ir stalčiuką laikau pravirus. O kalkes mums meistras pasiūlė išvalyti taip: įpylus du buteliukus acto paleisti mašiną ant 90 laipsnių (galima ir su citrinos rūgštimi)  smile.gif .

o atcta pili tiesiai y bugna ar ne? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2007 01 19, 02:36)
o atcta pili tiesiai y bugna ar ne? g.gif  g.gif

ax.gif ir as to norejau paklausti g.gif , ar i bugna ar i stalciuka? g.gif ir dar, kokio dydzio acto butelius naudojat, ar didelius ar mazus? g.gif
Atsakyti