Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Pavadinimo nezinau,nes jau ismeciau pakuote,kai isskalbiau skalbimo masina biggrin.gif .Lengvai gausite nuejus i"Topo centra" ir paklausus konsultantu.Arba ,jei dar ka uzsisakote is" Assorti", uzsisakykite,kainuos taip pat,nes "Topo centre ta priemone kainuoja apie 13 litu.Sventai tikiu,kad is "Assorti" ne blogesne.
Dar radau pakuote:"Xavax"ir vokiskai uzrasyta,ir lipdukas lietuviu kalba:"Nukalkintojas skalbimo masinai Xavax" biggrin.gif
Atsakyti
karta i menesi perskalbiu su citrinos rugstimi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2012 04 01, 16:32)
karta i menesi perskalbiu su citrinos rugstimi thumbup.gif

Labai geras dalykas- aš irgi taip darau: temperatūra MAX ir citrinos rūgšties arba sodos. thumbup.gif
paprastai ir pigiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simonalka @ 2012 04 02, 11:44)
Labai geras dalykas- aš irgi taip darau: temperatūra MAX ir citrinos rūgšties arba sodos.  thumbup.gif
paprastai ir pigiai  lotuliukas.gif



ir as siandien taip darysiu
koki kieki dedate, jei skalbimo masina 5-6 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(EgiptoKate @ 2012 04 11, 18:29)
ir as siandien taip darysiu
koki kieki dedate, jei skalbimo masina 5-6 kg g.gif

as visa pokuti supilu ta didesni, nebezinau kiek ten gramu, ir tada ant virinimo pastatau
Atsakyti
bandysiu siandien pravalyt citrinos rugstimi thumbup.gif
turiu apie 50 gr. nepermazai kazi g.gif
Atsakyti
Neseniai pastebėjau, kad ir pas mane jau atsiranda tas ne koks kvapelis skalbimo mašinoje, nors durelės ir stalčiukas nuolat praviri. Stalčių reguliariai išplaunu, gumas apvalau, o ir skalbimo mašiną pirkom tik prieš metus, nieko nesuprantu.. g.gif
Gal rimtai čia nuo per didelio skalbimo priemonių naudojimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonya666 @ 2012 06 17, 22:42)
Neseniai pastebėjau, kad ir pas mane jau atsiranda tas ne koks kvapelis skalbimo mašinoje, nors durelės ir stalčiukas nuolat praviri. Stalčių reguliariai išplaunu, gumas apvalau, o ir skalbimo mašiną pirkom tik prieš metus, nieko nesuprantu..  g.gif
Gal rimtai čia nuo per didelio skalbimo priemonių naudojimo  unsure.gif

manau, kad reikia profilaktiškai, kas kelis mėnesius išvalyti.
Aš atradau ecozone tabletes, kas 3 mėnesius plaunu. Dabar SV nuolaida.
http://www.sveikipro...-6x30-g-ecozone
Atsakyti
Įšsinuomavau naują butą, bet štai, vakar pabandžiau skalbti, ir ką jūs manote... Pastebėjau kad į gumą pelėsis įsimetęs.... doh.gif Kaip manote, ar dar galima kaip nors jį pašalinti iš ten??? Ar bent kaip nors sumažinti, nes labai bijau kad skalbiant rūbai neprisigertų pelėsio kvapo unsure.gif

Kai šalinote pelėsį tomis minėtomis priemonėmis, ar buvo tokia pati problema ar tik pelėsio kvapas? nes manasis pelėsis ant gumos matosi... verysad.gif
laaaaabai laukiu patarimo...
Atsakyti
Mums irgi taip buvo:galvoju kas cia smirdi?Pradziai visas gumas pervaliau su"Ace",po to naudoju specialiai skalbimo masinai skirtas plovimo priemones.Vienu metu atsirado kvapelis(mano "AEG'skalbimo masina,ten kazkur uz gumu giliai atsiranda apnasos visokios(sako ir nuo "Lenoru"naudojimo),tai neturejau spec,priemones,pervaliau gumas su"ace",ipyliau truputi i skalbimo masinos bugna,dar i skalbimo priemoniu dezute,ijungiau ant 60 laipsniu,isplove neblogiau uz ta priemone..Tik galvoju:ar nepakenks tas"Ace"gumoms?Jei retai-gal nieko?
Atsakyti
Parsiveziau is lenku Priemone skalbimo masinu valymui W5 kazkokia is Lidl, nlb suprantu lenkiskai bet ipylaiu tos priemones ir 4 litrus vandens ir kaip suprantu reikia palaukti 30 min, o ka daryti paskui nlb suprantu ar isunkti skalbtis ar ar supilti likutis ir td ijungti, galkas kada bandete tokia priemone?
Atsakyti
Kas 2-3 men praskalbiu su acto rugstimi thumbup.gif
Atsakyti