Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

QUOTE(coliuke29 @ 2011 10 11, 13:36)
labos iskilo klausimas skalbimo masina kai siurbia vandeni tai labai letai tukciojant idomu kas galetu buti?skalbia gerai g.gif


Na gal tokia pati problema kaip ir pas mane... Pas mus buvo pati vandens padavimo zarna uzsinesusi, pakeitem zarna ir dabar jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2011 10 12, 12:04)
Na gal tokia pati problema kaip ir pas mane... Pas mus buvo pati vandens padavimo zarna uzsinesusi, pakeitem zarna ir dabar jokiu problemu  smile.gif

tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
tiksliai clap.gif ,tikrai gali buti ,kazkaip net nepagalvojus buciau ,aciu jums ,bandysiu ziuret
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2011 04 20, 08:06)
Man irgi meistras sake, kad negalima  citrinos rugsties ir acto  g.gif  Dabar nezinau , kaip kovoti su blogu kvapu  doh.gif  Viskas buvo ok, bet sugalvojau profilaktiskai paleisti tuscia 90 * temp.  doh.gif  dabar toks kvapas, siaubas  blink.gif

pas mane tas pats doh.gif
visada skalbdavau 30; 40 arba 60 temp, priklausomai nuo programos. Dabar uzstaciau sviesius ranksluoscius 90 laipsniu programa. O po to atsirado tas kvapas doh.gif

bandysiu su citrinos rugstim praplauti. Tik va pas mane auksciausia temp yra 90 laipsniu. Kazi, ar pades? g.gif ar geriau ieskoti spec priemoniu valymui? g.gif
Atsakyti
Yra specialus miltukai skalbimo masinoms, ju ipylus reikia tuscia eiga paleist kartkartemis. Jei domina, paieskosiu vakare pavadinimo 4u.gif
Atsakyti
Aš anksčiau naudojau citrinos rūgštį, bet pastaruosius kartus naudojau Dr. Beckmann valiklį, tai labai patiko.
http://www.assorti.l...priemone-250-ml
Atsakyti
Aš taip pat naudoju citrinos rūgštį profilaktikai.
Šis meistro patarimas man patiko dėl pigumo ir efektyvumo.

Dabar pasiskaičiau apie Vi_ktorijos pasiūlytą priemonę ir artimiausiu metu nusprendžiau pasieškoti, nusipirkti ir išbandyti smile.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau čia apie citrinos rūgštį ir paleidau savo mašinytę "praustis", tai kiek įžiūriu per stiklą, tai rudas rudas vandenukas blink.gif matyt visi brudai susikaupę valosi lotuliukas.gif Tikiuosi nieko nesugadinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2012 03 18, 14:28)
Tikiuosi nieko nesugadinsiu  ax.gif

Tikrai nieko nesugadins. Aš jau kokie 1 metai taip pravalau thumbup.gif
Atsakyti
Na, nezinau, ka kaip ir kokie meistrai siulo...

Bet... Mes patys pirkom naudota, "atnaujinta" skalbimo masina...

Tai, sake, kad citrinos rugsties kad ir su milteliais koki sauksta galima imesti - paminkstins vandeni ir nuosedoms neleis susidaryti...
Atsakyti
Labai puiki priemone isplauti skalbimo masinai yra"Topo centre"Manoji ir smirdejo(buvo pelesis isimetes),ir buvo pradejusi "vazineti "po grindis.Kai idejau plauti su ta primone,paziurejau pro langeli,o siaube blink.gif Vandenyje plaukiojo kazkas rudo,zalio ir kalkiu gabaliukai.Po to dar turejau jungti trumpa skalbima,kad baigti iskalauti is skalbimo masinos visa bruda.Tikiu,kad ir is"Assorti" gera isplovimo priemone.Mano skalbimo masina"Aeg",laaabai daug skalbiu,su senaja"Miele"tokiu "bajeriu nebuvo t.y. pelesiu.
Atsakyti
Gal pavadinima parasytumete tos priemoes? smile.gif


QUOTE(Smaika @ 2012 03 26, 13:06)
Labai puiki priemone isplauti skalbimo masinai yra"Topo centre"Manoji ir smirdejo(buvo pelesis isimetes),ir buvo pradejusi "vazineti "po grindis.Kai idejau plauti su ta primone,paziurejau pro langeli,o siaube blink.gif Vandenyje plaukiojo kazkas rudo,zalio ir kalkiu gabaliukai.Po to dar turejau jungti trumpa skalbima,kad baigti iskalauti is skalbimo masinos visa bruda.Tikiu,kad ir is"Assorti" gera isplovimo priemone.Mano skalbimo masina"Aeg",laaabai daug skalbiu,su senaja"Miele"tokiu "bajeriu nebuvo t.y. pelesiu.

Atsakyti