Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2011 04 20, 08:06)
Man irgi meistras sake, kad negalima  citrinos rugsties ir acto  g.gif  Dabar nezinau , kaip kovoti su blogu kvapu  doh.gif  Viskas buvo ok, bet sugalvojau profilaktiskai paleisti tuscia 90 * temp.  doh.gif  dabar toks kvapas, siaubas  blink.gif

Grynai mano situacija smile.gif buvau ir aš taip prisidirbus pernai, daugiau taip nedarysiu ax.gif Tada pirkau iš maximos kažkokį pigų miltelių pakelį, skirtą skalbyklių nukalkinimui. Po kiek laiko praėjo tas kvapas. Dabar viskas thumbup.gif
Atsakyti
skaitau ir galvoju, nuo ko čia priklauso, ar yra tas kvapas ar ne g.gif
pas tėvus mašina jau stovi 11 metų (2000 vasarį pirka), skalbia 1-2 kart per savaitę, kai aš buvau tai ir 3. milteliams stalčiuko tai niekada nelaiko pradaryto, dureles tai jo, iki galo nedaro. nu bet nei kart jokio kvapo nėra buvę g.gif miltelius naudoja ne skystus, bet dabar jau sakau pereik prie skystų, nes rūbams daug geriau. kaip tik prieš kelias d. buvo meistras, bet dėl to, kad nepduodavo vandens, vandens ženkliukas mirksėjo ant ekrano, bet pasirodo ne mašinos kaltė, bet vamzdžių buvo.
pažiūrėjo ir kitur, neapkalkėjus visai, naudoja ne calgoną, bet kažkius miltelius paprastus tam reikalui, kur ir virduliams tinka. patarė irgi, kad tas pats reikalas, tik calgonas daug brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2011 04 20, 09:06)
Man irgi meistras sake, kad negalima  citrinos rugsties ir acto  g.gif  Dabar nezinau , kaip kovoti su blogu kvapu  doh.gif  Viskas buvo ok, bet sugalvojau profilaktiskai paleisti tuscia 90 * temp.  doh.gif  dabar toks kvapas, siaubas  blink.gif


Nu čia tai.... doh.gif biggrin.gif O man kaip tik sakė kad actas daug geriau nei "calgon" ir pan.... doh.gif lotuliukas.gif Aišku kiek žmonių tiek ir nuomonių tik žinok žmogau kas iš tiesų yra geriau... rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=grange,2011 04 23, 13:50]
skaitau ir galvoju, nuo ko čia priklauso, ar yra tas kvapas ar ne g.gif
aš irgi taip galvojau, kol nesumąsčiau paleist ją tuščią ant virinimo programos, atseit, pravalyt ją smile.gif doh.gif
Atsakyti
O ka daryti jei skalbykleje nera virinimo programos g.gif Pabandziau su citrinos rugstim, ipyliau i milteliu skyreli 100g, nustaciau medvilne,95C, bet tai is pradziu mirkymas, tada skalbimas, ir t.t. Kazin sitaip veiksminga? Tai 2:20min trunka, ar galima anksciau isjungt? Calgona naudoju visada po truputi. Paaiskinkit man kaip teisingai daryt su ta citrinos rugstim....
Atsakyti
QUOTE(vaidacka:) @ 2011 05 29, 21:54)
O ka daryti jei skalbykleje nera virinimo programos  g.gif  Pabandziau su citrinos rugstim, ipyliau i milteliu skyreli 100g, nustaciau medvilne,95C, bet tai is pradziu mirkymas, tada skalbimas, ir t.t. Kazin sitaip veiksminga? Tai 2:20min trunka, ar galima anksciau isjungt? Calgona naudoju visada po truputi. Paaiskinkit man kaip teisingai daryt su ta citrinos rugstim....

Ipilat citrinos rugsties, nustatot ant auksciausios temperaturos ir paleidziat pilna programa. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau ir visai pasimečiau, taip kažin kaip realiai ta citrinos rūgštis skalbimo mašinos valymui, čia gal dar nuo kiekio priklauso, o kiek dedat arbatiniais šaukšteliais?
Man kažkaip keista, kad tokia chemija kaip Calgon gali būti mažiau bloga nei citrinos rūgštis...
O dedat vienu kartu tik citrinos rūgštį, ar ir sodos kažkiek į minkštiklio skyrelį?
Atsakyti
citrinos rugsties tai negailekit, puodeli dekit. o siaip tai Whirpool skalbimo masinu gamintojas siulo Affresh produkta, butent tu blogu kvapu ir nuosedu salinimui. nezinau, ar lt jis parduodamas, bet maciau labai grazia reklama.
beje, skystos skalbimo priemones gali tik pabloginti situacija, nes jos skatina apnasu atsiradima, kaip ir skalbimas tik zemose temperaturose.

maniske turi dziovinimo funkcija, tai as manau, kad ji iskepa visas bakterijas bedziovindama ir jokio kvapo ji neturi, tfu tfu tfu, bet dureles vistiek stengiuosi palikt siek tiek praviras, nesvarbu kad dazniausiai mano skalbimai baigiasi dziovinimu ir masina lieka sausa praktiskai visalaik. as naudoju tik puse rekomenduojamos skalbimo milteliu normos ir tik simbolini kieki skalbiniu minkstiklio. tiesiog negaliu pakesti smirdanciu skalbiniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 14 liepos 2011 - 01:16
QUOTE(Sellija @ 2011 07 13, 23:19)
Skaičiau skaičiau ir visai pasimečiau, taip kažin kaip realiai ta citrinos rūgštis skalbimo mašinos valymui, čia gal dar nuo kiekio priklauso, o kiek dedat arbatiniais šaukšteliais?Man kažkaip keista, kad tokia chemija kaip Calgon gali būti mažiau bloga nei citrinos rūgštis...
O dedat vienu kartu tik citrinos rūgštį, ar ir sodos kažkiek į minkštiklio skyrelį?



QUOTE(jautiena @ 2011 07 14, 01:56)
citrinos rugsties tai negailekit, puodeli dekit. o siaip tai Whirpool skalbimo masinu gamintojas siulo Affresh produkta, butent tu blogu kvapu ir nuosedu salinimui. nezinau, ar lt jis parduodamas, bet maciau labai grazia reklama.
beje, skystos skalbimo priemones gali tik pabloginti situacija, nes jos skatina apnasu atsiradima, kaip ir skalbimas tik zemose temperaturose.


Na jau puodeliais niekada gyvenime nesu dejusi. doh.gif
Pilu ta maziuka pokuti,kur parduotuvese parsidavineja,nezinau tiksliai kiek ten tu gramu yra. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga 3: 14 liepos 2011 - 14:22
na bet nuo citrinos rugsties masina issivalo, bet greiciau ir apsinesa paskui(virduliui taip yra, manau skalbianke ir ne isimtis),mano manymu geriau, kad ir pigu nikalkintoja, bet nukalkintoja biggrin.gif
Atsakyti
sveiki, noriu paklausti gal kas naudojate Eres skalbimo mašinų nukalkintoją.
Ar nepastebėjote, kad būgnas po to tapo matinis? atrodo viską dariau kaip kad parašyta: supyliau miltelius į būgną ir užstačiau 90C pagrindinę programą. Dalis būgno po to tapo matiniu sad.gif. Gal kam nors taip yra buvę?
Atsakyti
labos iskilo klausimas skalbimo masina kai siurbia vandeni tai labai letai tukciojant idomu kas galetu buti?skalbia gerai g.gif
Atsakyti