Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Laba diena, vyras kelnes apsipyle,viska isbandziau apart benzino. Liko ir deme ir kvapas ir visa skalbimo masina dvokia. Nebegaliu skalbti rubu, nes visi prisigeria to kvapo. Gal kuriai taip buvo? Bandziau actu valyti, bet tas pats...ir tuscia su milteliais paleidau skalbtis, bet niekas nepadeda. jau 3 diena, bet neisgaruoja. Pagelbekit!!! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cool-mama @ 2006 04 12, 10:16)
Mano skalbimo mašinai jau 5 metai. Susiduriau su tokia problema, skalbiankės viduje kaupiasi nešvarumai, lyg dumblas kuris labai dvokia supūvusiais kopūstais.
Tas kvapas įsigeria į drabužius, net skalbinių minkštiklis Lenor nepermuša šio kvapo. Bandžiau valyti savarankiškai. Jungiau tusčią skalbyklę su įvairiomis plovimo priemonėmis, bet visiškai neišvalo. '
Gal kas yra susidūręs su panašia problemą. Laukiu Jūsų patarimų.



pastarosiom savaitem mano skalbiankej irgi atsirado toks kvapas (viso skalbiankei 3 metai)
citrinos rugstim virinu saziningai kas 3 men., paskutini karta tai dariau sausio vidury

skalbiniu minkstikliu niekad nenaudoju, nes nekenciu ju kvapu

naudoju skalbimo miltelius ir skystus skalbiklius pagal nuotaika ir skalbiamus rubus (pvz. vyrui tik skysta skalbinkli, nes jam patinka kvapas biggrin.gif)

neseniai, pries kokias 3 sav. pradejau naudoti naujus miltelius (Prudax is Thomas Philips)

filtra reguliariai valom
skalbimo masinos dureles nuolatos praviros
skalbiu 40 arba 60 laispniu temperaturoj

tiesa, neseniai skalbdama pamaciau skalbiankej ziebtuveli, bet kai baigesi skalbimas, jos neberadau, kazkur nukeliavo g.gif

gal kas turi patarimu?
vel su citrinos rugstim valyt? g.gif
Atsakyti
As savo skalbenka prasuku ant virinimo sistemos su actu, ipilu acto ir skalbimo masinoj kvapas pasinaikina ir kalkes prasivalo, ir niekada nenaudoju jokiu calgonu schmoll.gif
Atsakyti
nepamirskit istraukti stalciaus, kur skalb. milt. pilat ir ji, bei ta vieta, issveisti, bei palaikyti neuzdaryta; as dar, profilaktiskai slangele prapuciu, jei netingiu, kur vanduo isbega apacioje ir siuksles renkasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liza12 @ 2011 02 08, 17:14)
As savo skalbenka prasuku ant virinimo sistemos su actu, ipilu acto ir skalbimo masinoj kvapas pasinaikina ir kalkes prasivalo, ir niekada nenaudoju jokiu calgonu  schmoll.gif


Gal galite pasakyti kiek ir kokio stiprumo acta naudoajte praplovimui?
Supynes, o kiek Jus citrinos rugsties naudojate?
Pirma karta naikindama kvapa sunaudojau 2 "Saldvos pakelius", antra karta - kvapo nebepanaikinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2011 02 11, 16:41)
Gal galite pasakyti kiek ir kokio stiprumo acta naudoajte praplovimui?
Supynes, o kiek Jus citrinos rugsties naudojate?
Pirma karta naikindama kvapa sunaudojau 2 "Saldvos pakelius", antra karta - kvapo nebepanaikinau  verysad.gif

Aš į skalbimo mašinos stalčių įpilu stiklinę citrinos rūkšties ir padarau 90 laipsnių režimą ir įmetu kokį naudotą skudurą, kad gerai galėtų paskirstyti citrinos rūgštį. Mašina išsiplauna, visi vamzdžiai nuima kalkės ir nebelieka ir jokių kvapų
Atsakyti
QUOTE(jorė @ 2011 03 04, 21:01)
Aš į  skalbimo mašinos stalčių  įpilu stiklinę citrinos rūkšties ir padarau 90 laipsnių režimą ir įmetu kokį naudotą skudurą, kad gerai galėtų paskirstyti citrinos rūgštį. Mašina išsiplauna, visi vamzdžiai nuima kalkės ir nebelieka ir jokių kvapų



Ar skalbiate, kol mašina baigia visą programą, ar anksčiau sustabdote
Atsakyti
As visada palieku viska atidaryta ir dureles ir skyreli kur milteliam pilti ir nebuna jokio kvapo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jorė @ 2011 03 04, 20:01)
Aš į  skalbimo mašinos stalčių  įpilu stiklinę citrinos rūkšties ir padarau 90 laipsnių režimą ir įmetu kokį naudotą skudurą, kad gerai galėtų paskirstyti citrinos rūgštį. Mašina išsiplauna, visi vamzdžiai nuima kalkės ir nebelieka ir jokių kvapų

Bandysiu bigsmile.gif Kvapo pas mane nėra, visada po skalbimo, palieku per naktį praviras dureles, bet profilaktiškai prasuksiu.
Atsakyti
Nepersistenkite su citrinos rūgštim smile.gif nes jei mašina ne pirmos jaunystės, išgriauš ten kur nereikia, prakiurdys ir reiks remontuoti. ax.gif
Atsakyti
Man irgi meistras sake, kad negalima citrinos rugsties ir acto g.gif Dabar nezinau , kaip kovoti su blogu kvapu doh.gif Viskas buvo ok, bet sugalvojau profilaktiskai paleisti tuscia 90 * temp. doh.gif dabar toks kvapas, siaubas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2011 04 20, 09:06)
Man irgi meistras sake, kad negalima  citrinos rugsties ir acto  g.gif  Dabar nezinau , kaip kovoti su blogu kvapu  doh.gif  Viskas buvo ok, bet sugalvojau profilaktiskai paleisti tuscia 90 * temp.  doh.gif  dabar toks kvapas, siaubas  blink.gif

O tai nepaklaustet kokia alternatyva jis siulo? g.gif
Atsakyti