Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

QUOTE(~Matuke~ @ 2010 10 24, 13:37)
Sveikos, o ka man daryt gal patars kas? Skalbia mano masina gan neblogai ir nesena dar,bet vat pastebejau,kad ant rubu po skalbimo lieka baltu demiu,lyg butu nubalinta ir viskas rubas sugadintas verysad.gif bandziau ir ariel ir neutral dabar,bet problema nedingo.....

Mašina čia niekuo dėta, tai nuo skalbimo miltelių, keiskite juos skystu skalbikliu ir problemos neliks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 10 24, 13:37)
Sveikos, o ka man daryt gal patars kas? Skalbia mano masina gan neblogai ir nesena dar,bet vat pastebejau,kad ant rubu po skalbimo lieka baltu demiu,lyg butu nubalinta ir viskas rubas sugadintas verysad.gif bandziau ir ariel ir neutral dabar,bet problema nedingo.....

Arba keiskit skalbimo miltelius. Šitie gal neištirpsta arba gal vėsiame vandeny skalbiat?
Atsakyti
Net neskaičiau kas parašyta:
mes pvz kovojome druska- spec druska jos buvo pirkti kalvarijų turguje kai pirkom dažus (Vilnius) jau tiek MB prikovojo kad paskiau kai pasižiūrėėėjommmmmmmmmm emalis plytelių nuėstas- teko keist plyteles
Atsakyti
QUOTE(~Matuke~ @ 2010 10 24, 14:37)
Sveikos, o ka man daryt gal patars kas? Skalbia mano masina gan neblogai ir nesena dar,bet vat pastebejau,kad ant rubu po skalbimo lieka baltu demiu,lyg butu nubalinta ir viskas rubas sugadintas verysad.gif bandziau ir ariel ir neutral dabar,bet problema nedingo.....

O jums tos dėmės lieka tik ant tamsių audinių ar ir ant baltų? g.gif Ir dar, kokioje temperatūroje skalbiant lieka tos dėmės?
Man buvo tokia problema, bet tik su tamsiai skalbiniais, kai skalbdavau žemoje (apie 40lpsn.) temperatūroje. Iš pradžių galvojau, kad skalbimo mašina, tai filtrą dažniau valiau, profilaktiką dažniau būgne įjungdavau. Bet apsidraudimui, kai skalbiau žemoje temperatūroje, visus tamsius išversdavau į blogą pusę ax.gif Nes po tokio skalbimo tragiškai atrodydavo.
Nežinau, ar čia mano profilaktika, ar tikrai, pakeisti skalbimo milteliai padėjo, dabar skalbiu tamsius rūbus ( bet ne su skystu skalbikliu, o tiesiog su kitais skalbimo milteliais), ir viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
O mano mašinoj skalbti rūbai tolI gražu irgi gaiva nedvelkdavo, skirtingai nei skalbti rankomis sad.gif Po to suvokiau, ką man primena tas kvapas- ogi pelėsį, nors mašinai tik metai sad.gif Dabar pribėriau sodos ir nustačiau 95 laipsnių temperatūrą. Žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2010 11 04, 14:37)
O mano mašinoj skalbti rūbai tolI gražu irgi gaiva nedvelkdavo, skirtingai nei skalbti rankomis sad.gif Po to suvokiau, ką man primena tas kvapas- ogi pelėsį, nors mašinai tik metai sad.gif Dabar pribėriau sodos ir nustačiau 95 laipsnių temperatūrą. Žiūrėsim.

PADĖJO thumbup.gif
Atsakyti
ant tamsių rūbų lieka baltos dėmės, o pačius rūbus norisi mesti lauk...Paskaičiau jūsų patarimus-gal tikrai dėl žemos temperatūros vandens-skalbdavau40-60, jaučiu, kad teks skalbti 60...Ir, ko gero, su citrinos rūgštimi prasuksiu 95 laipsnių skalbimą.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 01 25, 11:59)
ant tamsių rūbų lieka baltos dėmės, o pačius rūbus norisi mesti lauk...Paskaičiau jūsų patarimus-gal tikrai dėl žemos temperatūros vandens-skalbdavau40-60, jaučiu, kad teks skalbti 60...Ir, ko gero, su citrinos rūgštimi prasuksiu 95 laipsnių skalbimą.

Ar su skystu skalbikliu skalbiate ,ar su milteliais? g.gif Gal milteliai neissiskalauja gerai. g.gif
Atsakyti
Su milteliais...Nemažai turiu parvežtų, kaip ir gaila dabar nenaudoti. Gal reikėtų ištirpinti prieš pilant juos į skalbimo mašiną?? Kaip manot???
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 01 25, 15:31)
Su milteliais...Nemažai turiu parvežtų, kaip ir gaila dabar nenaudoti. Gal reikėtų ištirpinti prieš pilant juos į skalbimo mašiną?? Kaip manot???

Gal visgi didinkit temperatura skalbimo iki 60 laipsniu. g.gif Arba bandykit deti maziau rubu i skalbykle. g.gif
Atsakyti
Didinsiu-būtinai, ir dar su citrinos rūgštimi pavirinsiu šiandiena-o tada žiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 01 26, 00:32)
Didinsiu-būtinai, ir dar su citrinos rūgštimi pavirinsiu šiandiena-o tada žiūrėsiu.

drinks_cheers.gif ,jo Citrinos rugstim gerai wink.gif
Atsakyti