Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Pas mus buvo ta pati problema, kai skalbiankes apačioje pastebėjau, kažką lyg ir dureles. Atidarau, o ten užsukta. Atsuku, ogi visas užsistovėjęs vanduo ėmė ir išbėgo pro ten. Ir kvapo lyg nebūta. Tai tu irgi pažiūrėk, visose skalbiankėse yra toks atsarginis variantas vandeniui išleisti. Jei ji pati jo pilnai neišleidžia, užsistovi ir smirdi. Kas kiek laiko atidaryk, išleisk ir viska bus čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimą būtinai pabandysiu .
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2006 04 27, 14:55)
Savo skalbimo mašiną naudoju jau 4 metus ir nuo pat pradžios ją valau tik su citrinos rūgštimi. Taip mums patarė ją monatvęs žmogus, kuris dirba su pripažintų gamintojų skalbyklėmis - jas išbando, po to išardo, ir pasižiūri. Taigi, jis sakė, kad po 2 metų naudojimo ir tokio valymo išardžius viskas viduje buvo labai gražu.
Tokį valymą patarė atlikti tiek kartų metuose,kiek šeimoje yra žmonių. Tik citrinos rugšies nededu tokio milžiniško kiekio, kaip kažkuri čia rašė (300 gr). Dedu mažą pokutį - apie 40 gr. Jį suberiu į būgną ir įjungiu virinimo programą. Ir viskas.
Tiesa, skalbdama nenaudoju jokių Calgonų, lenorų ir kt. nebūtinų dalykų. Kuo mažiau chemijos.

Gali būti, kad pas ją jau ir taip buvo viskas ten susidėvėję. O aš pati tai savo virdulį irgi sugadinau. Nežinau, gal per didelę koncentraciją padariau:(
Atsakyti
va va va ir as girdejau kad reikia citrinos rugsties ipilti i masinos bugna ,nustatyti virinimo programa ir prasukti tuscia,pati dar vis nedristu bandyt,bet butinai pabandysiu,i metus reik kokius 3 kartus taip daryt,mums taip sake toj parduotuvej kur pirkom abi skalb.masinas.As buvau nupirkus specialiu milteliu kur reik i bugna supilti ir ant 95 laisniu ijungt masina.tai va tuose milteliuose yra net 80 proc.citrinos rugsties,pavadinima pamirsau,kaina 11 lt.
Ir dar as virduliuj jau daug kartu naudojau citrinos rugsti,bet jis lyg siol kuo puikiausiai tarnauja mirksiukas.gif
Atsakyti
tai tiksliai pasakykit kiek reikia pylti tos citrinos rugsties ir kaip ten daryti g.gif nes niekada apie tai negirdejau ir nieko nedariau, o masina stovi 6 m ir nieko nevalyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 12, 01:06)
tai tiksliai pasakykit kiek reikia pylti tos citrinos rugsties ir kaip ten daryti  g.gif nes niekada apie tai negirdejau ir nieko nedariau, o masina stovi 6 m ir nieko nevalyta  doh.gif


O as citrinos rugstim tik el. virduli valau. Labai thumbup.gif dalykas. O skalbimo masina, manau rimtesnis aparatas, todel nusipirkau kazkokia lietuviska priemone
"eri nukalkintojas" vadinasi. Tai nustatau virinimo programa, supilu nukalkintojo ir paleidziu viena skalbtis. Sprendziant is to, kaip nuima nuosedas nuo krtiaukles ar pan. turetu but ir skalbimo masinai veiksmingas. good.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 12, 00:06)
tai tiksliai pasakykit kiek reikia pylti tos citrinos rugsties ir kaip ten daryti  g.gif nes niekada apie tai negirdejau ir nieko nedariau, o masina stovi 6 m ir nieko nevalyta  doh.gif

NUSIPIRK PAPRASTA POKELI CITRINOS RUGSTIES,SUPILK I MASINOS BUGNA (Ne i stalciuka),IJUNG MASINA ANT 95 LAIPSNIU IR PALEISK TUSCIA SUKTIS,TOKIA PROCEDURA 2-3 KART I METUS,LABAI PAPRASTA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2006 05 13, 23:56)
NUSIPIRK PAPRASTA POKELI CITRINOS RUGSTIES,SUPILK I MASINOS BUGNA (Ne i stalciuka),IJUNG MASINA ANT 95 LAIPSNIU IR PALEISK TUSCIA SUKTIS,TOKIA PROCEDURA 2-3 KART I METUS,LABAI PAPRASTA mirksiukas.gif

aciuks.gif
o kazi ka reikia daryt, nes man stalciukas pradejo pelyt doh.gif taip niekad nebuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 14, 00:01)
aciuks.gif
o kazi ka reikia daryt, nes man stalciukas pradejo pelyt  doh.gif taip niekad nebuvo  ax.gif

o tai tu ar ji isvalai kas kart? as beveik po kiekvieno skalbimo ji istraukiu,isplaune ir sausai isluostau,manau pelyja gal kad slapia uzdarai,net nezinau g.gif pabandyk palikt atidaryta po skalbimo kad pradziutu,
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2006 05 13, 22:54)
o tai tu ar ji isvalai kas kart? as beveik po kiekvieno skalbimo ji istraukiu,isplaune ir sausai isluostau,manau pelyja gal kad slapia uzdarai,net nezinau g.gif pabandyk palikt atidaryta po skalbimo kad pradziutu,

Manyčiau, kad cia enzimai skalbimo priemonėse kalti - juk jie baltyminės prigimties g.gif Man irgi pelija, nors ir iššsluostau, ir pastoviai atitraukusi laikau..Kaip jau kažkuri minėjo, laiks nuo laiko verdamą programą pravaryti, man irgi taip meistras patarė, kad tai vienintelė pagalba.. Stalčiuką tai iššluostai, o pora centimetų toliau, kur žarna prasideda, gi nepasieki, o sporos taigi oru keliauja g.gif Esu ir chlorke valiusi, ir actu, tai atrodo, kad tik stalčiuko paviršių paveikė, nes toks nebe slidus. O tos durelės apačioje skirtos išvalyti ten surenkamiems pūkeliams, kurie skalbiant nuo audinio nusiplauna, nes kitaip jie užkimštų nutekėjimą, juos laiks nuo laiko išvalyti reikia. Ant jų tarp tikto labai patogu niekadėjams augti, nes palyginti didelis paviršius susidaro.
Atsakyti
po skalbimo niekad as jos neisvalydavau ir nepelijo, o dabar siemet ir pradejo pelyt, galvoju gal tikrai cia milteliai, nes kaip pastebejau pradejom plaut su ariel ir prasidejo doh.gif
Atsakyti
Pas mane irgi skalbiankė nekokį kvapą skleidė. Būdavo, jeigu palieki drabužius bent 10 min, taiop prasmirsta, kad net per antrą skalbimą nenumuša kvapo.

Tai paklausiau vienos moterėlės patarimo ir išvirinau su citrinos rūgštima nt 95C. Iš kart padėjo thumbup.gif Be to ir laikau atidaryta visada, kad išsivėdintų tas vanduo likęs ir nerūgtų ten niekas.

Patartina profilaktiškai kartą į pusmetį pavirinti su citrinos rūgštim. Ir nenaudot jokių Calgon, nes jie gumas "suėda" smartass.gif
Atsakyti