Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

O MANO SKALBIMO MASINA PUOLA PELESIS KUO VALYTI g.gif
Atsakyti
Neperku jokiu Calgonu ir pan... Viena karta pripilu citrinos rugsties ir uzstatau ant aukstos temperaturos skalbimo.... Nezinau nusikalkina ar ne, bet skalbianke pas mus jau 8 metai ir veikia puikiai wink.gif
Atsakyti
sveikos,

klausimelis tiem kas skalbimo masina valote rugstele 4u.gif
ar uztektu ekonominio (trumpo) rezimo, ar visgi virinima su citr.rugst. leisti pilnu skalbimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2010 06 04, 13:08)
sveikos,

klausimelis tiem kas skalbimo masina valote rugstele  4u.gif
ar uztektu ekonominio (trumpo) rezimo, ar visgi virinima su citr.rugst. leisti pilnu skalbimu  4u.gif


Pilnu skalbimu+90 laipsnių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 06 04, 13:15)
Pilnu skalbimu+90 laipsnių.  ax.gif

dekui 4u.gif , ot tai naiviai tikejaus kad nereiks 2val jos kankinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Depresyja @ 2010 02 21, 16:27)
Sveikos,gal kas galėtų žinoti,kas nutiko mašinai,kad nebepaima skalavimo priemonės-minkštiklio? valom mašiną su citrinos rūgštim,netūrėtų būt užkalkėjus,mašina WIRPOOL, dedama per viršų  g.gif 4 metų senumo  smile.gif



gal purkštukai užkalkėjo?
Atsakyti
QUOTE(Juny @ 2010 03 14, 12:24)
Aš retsykiais supilu į bugną butelį acto ir aukštoj tempoj paleidžiu skalbimą. Turbūt tas pats ir su citrinos rūgštele biggrin.gif

Mano skalbimo mašinai kita problema. Man toks įspūdis kad centrifuga pilnai neatlieka savo darbo unsure.gif Seniau rūbai tikrai būdavo sausesni. O dabar gan drėgni. Kaži įmanoma tai pataisyti ar čia jau nuo amžiaus, nors mašina nėr  sena, kokie 4 metai jai.



acta pilat i bugna, o ne i stalciuka? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na gal kvaila klausima paklausiu, bet su citrinos rugstele pravalant skalbimo masina, ja ijungiate be jokiu skalbiniu ar su jais? g.gif Itariu, kad be ju... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 06 19, 18:05)
Sveikos  4u.gif

Na gal kvaila klausima paklausiu, bet su citrinos rugstele pravalant skalbimo masina, ja ijungiate be jokiu skalbiniu ar su jais?  g.gif  Itariu, kad be ju... doh.gif  blush2.gif


Žinoma tik be skalbinių.
Atsakyti
Super tema thumbup.gif


MB jau citrinos rugst nupirko ryte ir prasukau skalbenke ant 90 laipsniu bigsmile.gif
Pyliau pakeli i bugna o kita pakeli i stalciuko visus skyrelius ax.gif
Na stalciuko aisku nepravale kaip ir tikejausi, o bugnas tai blizga, bet man jis ir pries tai blizgejo, bat kad kalkiu buvo tai tikrai itariu, nes vanduo labai kalketas doh.gif ant gumu maciau kalkiu liekanu pries tai, dabar lyg ir svaru.

O kaip jus matot tas kalkes? Kur ju ieskot? rolleyes.gif

Stalciukas tai baisus buvo, isemiau ji, mirkau db kibire su valikliu kazkokiu tongue.gif eisiu po to pagramdysiu visa sa s... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Reikia patarimų, kaip išvalyti skalbimo mašiną. Naudoju ją maždaug penkis metus. Visada be miltelių dar pildavau calgon ir lenor, tai skalbiniai ir kvepėdavo tuo lenor. Bet dabar lenor nebepilu ir skalbiniai nebekvepia gaiva. Kažkoks keistas kvapas, gal yra kokių priemonių?

Atsakyti
Pabandykite 3 kartus per metus įpilti citrinos rūgšties 3-4 valg. šaukštus į tą skyrelį, kur pilame skalbiklius, ir įjungti tuščią skalbyklę virinimo programai (90 laipsnių). Tikrai išbandyta ir veiksminga, tik negalima tuo piknaudžiauti dažniau. smile.gif
Atsakyti