Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

QUOTE(Kenguryte @ 2010 02 02, 11:26)

bet keista, kad tie skalbimo miltelių pėdsakai lieka tik ant tamsių audinių, kodėl, tarkim, ant spalvotų nelieka? O, kad padauginu skalbimo miltelių, tai turbūt negali būti, nes aš visą laiką pusę normos pilu ax.gif Niekada skalbimo miltelių nepyliau tiesiai į būgną ax.gif
Galvoju, kad tamsius skalbiu 30laipsn. temp. Tai gal todėl tie miltelių pėdsakai lieka? Neištirpsta g.gif
Nežinau, turiu kažką daryti, nes MB jau sakė, kad visus savo rūbus rankom skalbs lotuliukas.gif



Manau neistirpsta, man kazkada buvo, tai po to ne maziau 40 plaunu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2010 02 14, 17:13)
Esu girdėjusi, kad gamintojas, gamindamas skalbimo miltelius tokioms šalims, kaip pvz LT pila daugiau kalcinuotos sodos, kuri minkština vandenį, bet nėra labai tirpi, ypač žemesnėje temperatūroje, todėl lieka baltos dėmės /ruožai, o merginos dažnai sako, kad pvz vokiški milteliai  skalbia žymiai geriau. Ir jos teisios 100%

Netiesa. Vandeniui minkstinti dedami fosfatai (nuo 15 iki 30 proc.), o ne soda. Nepriklausomai nuo to kokiai saliai gamina. Vokietijoje draudziama naudoti fosfatus skalbimo priemonese, ten dedami ceolitai + keletas kitu medziagu. Skalbiant zemoje temperaturoje tokie skalbimo milteliai efektyvus, bet aukstoje ne. Taip pat skalbimo efektyvumas priklauso nuo pavirsiaus aktyviu medziagu (PAM). Beveik visi pas mus parduodami milteliai pagaminti Lenkijoje, o lenkai deda pigesnes PAM, todel skalbimo efektyvumas skiriasi.

Papildyta:
QUOTE(Kenguryte @ 2010 02 02, 10:44)
Sveikutės, niekur neradau skyrelio apie skalbimo "nesklandumus", gal galėsite padėti? g.gif Skalbimo mašiną valau periodiškai su pirktais spec. milteliais, supilu į būgną, aukščiausia temperatūra + dar filtrą dažnai valau, stengiuosi po skalbimo atidaryti skalbimo mašiną ir išvėdinti. Bet turiu tokių klausimų dėl drabužių skalbimo, kai skalbiu šviesius ir spalvotus, tokių "bajerių" nepasitaiko, bet tik ateina laikas tamsiems, juodiems, ištraukiu juos iš skalbimo mašinos apkalkėjusius, nu tokiais baltais ruožais rūbai nuėję doh.gif ir atrodo dar baisiau, nei prieš skalbimą doh.gif Tai dabar galvoju, gal vis dėlto skalbimo mašinoje vis dar yra kažkur prisikaupę kalkių? g.gif O kur jūs ten matot, kad po būgnu dumblas ar kalkės? g.gif Lauksiu patarimo, nes jau nusibodo taip neefektyviai skalbti tamsius rūbus.

Nepirkite jokiu spec. milteliu nuo kalkiu ir problema turetu isnykti. Skalbimo masina nuo k alkiu puikiai isvalo citrinos rugstis. Ipilkite pakeli i milteliu skyriu ir prasukite tuscia ant auksciausios temperaturos, neliks jokiu kalkiu, bugnas blizges. Ant tamsiu rubu labiausiai matosi.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 02 15, 11:14)
Nepirkite jokiu spec. milteliu nuo kalkiu

drinks_cheers.gif Esam be galo dėkingi skalbyklę pajungusiam meistrui, kuris lygiai tą patį patarė. Todėl per 7 metus nė karto jokių antikalkinių priemonių nei pirkom, nei naudojom. Be to, meistras dar pusė lūpų užsiminė, jog gan dažnai gedimus būtent tos priemonės ir sukelia unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kas galėtų žinoti,kas nutiko mašinai,kad nebepaima skalavimo priemonės-minkštiklio? valom mašiną su citrinos rūgštim,netūrėtų būt užkalkėjus,mašina WIRPOOL, dedama per viršų g.gif 4 metų senumo smile.gif
Atsakyti
Kaip gerai ,kad užtikau šitą temą thumbup.gif Ačiū už patarimus 4u.gif O aš kaip tik užvakar nusipirkau dar 1kg to Calgon, nes visi rūbai pasidarė bespalviai kažkokie unsure.gif ir kieti doh.gif Manau kad ir vanduo ir priemonės ir skalbimo mašina kalti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2010 02 23, 18:23)
Kaip gerai ,kad užtikau šitą temą thumbup.gif  Ačiū už patarimus 4u.gif  O aš kaip tik užvakar nusipirkau dar 1kg  to Calgon, nes visi rūbai pasidarė bespalviai kažkokie unsure.gif  ir kieti doh.gif Manau kad ir vanduo  ir priemonės ir skalbimo mašina kalti unsure.gif


Jei perki gerus miltelius papildomai Calgon pilti nereikia. Vadinasi kas perka Ariel ar Persil šios problemos nėra.
Bet dėl citrinos rūgšties... blink.gif man kažkaip neatrodo, bet kiek žinau, jei naudomi pigūs milteliai ir jokio nukalkintojo... tai rezultate apkalkėjus tenui tiesiog nešyla vanduo, ko pasekoje gali nebeišsiskalbti drabužiai
Papildyta:
QUOTE(Redos @ 2010 02 02, 12:55)
O man toks jausmas, kad tai likę skalbimo miltelių pėdsakai. Man taip būdavo. Dabar perku skystus skalbimo miltelius ir niekada nepasitaikė tokie ruožai. Nors, kai naudojau miltelius, būdavo tikrai dažnai. Mašinos, tiesa, dažnai tikrai nevalau.


Dėl to ir mėgstu skystą skalbiklį, nelieka dryžių ir geriau išsiskalauja thumbup.gif
Aš mašinos per 8 metus nė karto nevaliau ir nematau reikalo, tik reikia kokybiškus skalbiklius pirkti doh.gif
Manau ta rūgštelė tikrai skalbyklės gyvenimo neprailgins...
Atsakyti
Turiu klausimuka, jei viename skiriuje pradejo rinktis vanduo?po skalbimo visi skireliai tusti ir sausi , o viename buan likes siek tiek vandes, kartais daugiau. Ka tai reiskia, kad greitai amen bus skelbimo masinai?
Atsakyti
o ka daryti, jei viename skiriuje po skalbimo lieka vanduo? bigsmile.gif gal reikia su citrinos rugstim pravalyti?
Atsakyti
Niekad niekuo nevaliau skalbykles,nei Calgon nepyliau nei karto schmoll.gif ten kur miltelaii reikia kartais pravalyt,bet siaip daugiau nieko.Skalbykle jau apie 10 metu tarnauja ir toliau tarnaus,gal g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš retsykiais supilu į bugną butelį acto ir aukštoj tempoj paleidžiu skalbimą. Turbūt tas pats ir su citrinos rūgštele biggrin.gif

Mano skalbimo mašinai kita problema. Man toks įspūdis kad centrifuga pilnai neatlieka savo darbo unsure.gif Seniau rūbai tikrai būdavo sausesni. O dabar gan drėgni. Kaži įmanoma tai pataisyti ar čia jau nuo amžiaus, nors mašina nėr sena, kokie 4 metai jai.
Atsakyti
Mano skalbimo mašina jau tarnauja 10 metų ir jokio Calgon nesu naudojus, bet kas 3mėn. įpilu skysto nukalkintojo(virduliams), ir tai patarė meistriukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cool-mama @ 2006 04 12, 11:16)
Mano skalbimo mašinai jau 5 metai. Susiduriau su tokia problema, skalbiankės viduje kaupiasi nešvarumai, lyg dumblas kuris labai dvokia supūvusiais kopūstais.
Tas kvapas įsigeria į drabužius, net skalbinių minkštiklis Lenor nepermuša šio kvapo. Bandžiau valyti savarankiškai. Jungiau tusčią skalbyklę su įvairiomis plovimo priemonėmis, bet visiškai neišvalo. '
Gal kas yra susidūręs su panašia problemą. Laukiu Jūsų patarimų.

Apačioje mašinos yra filtras,išvalykite ir viskas.
Atsakyti