Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

QUOTE(mindaiva @ 2010 01 24, 12:35)
o kuo nukalkint? calgonu?

Neatidžiai žinutę perskaitėt:
QUOTE(Driukis @ 2010 01 24, 11:51)
Tiesa, jis irgi pamokino, kad geriausiai su citrinos rūgštimi valyti skalbykles. Nes kita chemija gali neigiamai paveikti gumas...
Mano metodas: 200gr. citr.rūgšties (~2lt), 90 laipsnių temp. ir prasukimas tuščias (be rūbų). Filtro išvalymas (išeijimo vandens). Plius vienas prasukimas su milteliais + 90laipsnių temperatūra.
Atsakyti
Pet televizoriu maciau kaip valo skalbimo masinas,ipila i bugna paprasciausiai valgomojo acto,kazkur puse butelio ir pastato programa ant skalavimo,jokio kvapo nebelieka thumbup.gif pati isbandziau mirksiukas.gif ir ne karta,ir dar issivalau gumas tas aplinkui,ir apacioje kur atsidaro tas filtras isemu ji ir isplaunu,is jo ten ir kila blogas kvapas ax.gif as tai butent taip atsikratau blogo kvapo rolleyes.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau merginos Jusu patarimu,tai nukalkinau su 250g citrinos rugsties thumbup.gif Visa isvaliau,pravaliau filtra ir jokio kvapelio nebeliko thumbup.gif Aciu!
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2010 02 01, 17:55)
Prisiskaiciau merginos Jusu patarimu,tai nukalkinau su 250g citrinos rugsties thumbup.gif Visa isvaliau,pravaliau filtra ir jokio kvapelio nebeliko thumbup.gif Aciu!

O kaip tu filtrą valei? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, niekur neradau skyrelio apie skalbimo "nesklandumus", gal galėsite padėti? g.gif Skalbimo mašiną valau periodiškai su pirktais spec. milteliais, supilu į būgną, aukščiausia temperatūra + dar filtrą dažnai valau, stengiuosi po skalbimo atidaryti skalbimo mašiną ir išvėdinti. Bet turiu tokių klausimų dėl drabužių skalbimo, kai skalbiu šviesius ir spalvotus, tokių "bajerių" nepasitaiko, bet tik ateina laikas tamsiems, juodiems, ištraukiu juos iš skalbimo mašinos apkalkėjusius, nu tokiais baltais ruožais rūbai nuėję doh.gif ir atrodo dar baisiau, nei prieš skalbimą doh.gif Tai dabar galvoju, gal vis dėlto skalbimo mašinoje vis dar yra kažkur prisikaupę kalkių? g.gif O kur jūs ten matot, kad po būgnu dumblas ar kalkės? g.gif Lauksiu patarimo, nes jau nusibodo taip neefektyviai skalbti tamsius rūbus.
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 02 02, 10:44)
Sveikutės, niekur neradau skyrelio apie skalbimo "nesklandumus", gal galėsite padėti? g.gif Skalbimo mašiną valau periodiškai su pirktais spec. milteliais, supilu į būgną, aukščiausia temperatūra + dar filtrą dažnai valau, stengiuosi po skalbimo atidaryti skalbimo mašiną ir išvėdinti. Bet turiu tokių klausimų dėl drabužių skalbimo, kai skalbiu šviesius ir spalvotus, tokių "bajerių" nepasitaiko, bet tik ateina laikas tamsiems, juodiems, ištraukiu juos iš skalbimo mašinos apkalkėjusius, nu tokiais baltais ruožais rūbai nuėję doh.gif ir atrodo dar baisiau, nei prieš skalbimą doh.gif Tai dabar galvoju, gal vis dėlto skalbimo mašinoje vis dar yra kažkur prisikaupę kalkių? g.gif O kur jūs ten matot, kad po būgnu dumblas ar kalkės? g.gif Lauksiu patarimo, nes jau nusibodo taip neefektyviai skalbti tamsius rūbus.


O man toks jausmas, kad tai likę skalbimo miltelių pėdsakai. Man taip būdavo. Dabar perku skystus skalbimo miltelius ir niekada nepasitaikė tokie ruožai. Nors, kai naudojau miltelius, būdavo tikrai dažnai. Mašinos, tiesa, dažnai tikrai nevalau.
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 02 02, 11:44)
Sveikutės, niekur neradau skyrelio apie skalbimo "nesklandumus", gal galėsite padėti? g.gif Skalbimo mašiną valau periodiškai su pirktais spec. milteliais, supilu į būgną, aukščiausia temperatūra + dar filtrą dažnai valau, stengiuosi po skalbimo atidaryti skalbimo mašiną ir išvėdinti. Bet turiu tokių klausimų dėl drabužių skalbimo, kai skalbiu šviesius ir spalvotus, tokių "bajerių" nepasitaiko, bet tik ateina laikas tamsiems, juodiems, ištraukiu juos iš skalbimo mašinos apkalkėjusius, nu tokiais baltais ruožais rūbai nuėję doh.gif ir atrodo dar baisiau, nei prieš skalbimą doh.gif Tai dabar galvoju, gal vis dėlto skalbimo mašinoje vis dar yra kažkur prisikaupę kalkių? g.gif O kur jūs ten matot, kad po būgnu dumblas ar kalkės? g.gif Lauksiu patarimo, nes jau nusibodo taip neefektyviai skalbti tamsius rūbus.

Gali būti, kad per daug dedi skalbimo miltelių. Man taip būdavo, kai miltelius pildavau ne į stalčiuką, o tiesiai ant skalbinių.
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2010 02 02, 10:55)
O man toks jausmas, kad tai likę skalbimo miltelių pėdsakai. Man taip būdavo. Dabar perku skystus skalbimo miltelius ir niekada nepasitaikė tokie ruožai. Nors, kai naudojau miltelius, būdavo tikrai dažnai. Mašinos, tiesa, dažnai tikrai nevalau.


QUOTE(vikuliote @ 2010 02 02, 11:07)
Gali būti, kad per daug dedi skalbimo miltelių. Man taip būdavo, kai miltelius pildavau ne į stalčiuką, o tiesiai ant skalbinių.

bet keista, kad tie skalbimo miltelių pėdsakai lieka tik ant tamsių audinių, kodėl, tarkim, ant spalvotų nelieka? O, kad padauginu skalbimo miltelių, tai turbūt negali būti, nes aš visą laiką pusę normos pilu ax.gif Niekada skalbimo miltelių nepyliau tiesiai į būgną ax.gif
Galvoju, kad tamsius skalbiu 30laipsn. temp. Tai gal todėl tie miltelių pėdsakai lieka? Neištirpsta g.gif
Nežinau, turiu kažką daryti, nes MB jau sakė, kad visus savo rūbus rankom skalbs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 02 02, 12:26)

bet keista, kad tie skalbimo miltelių pėdsakai lieka tik ant tamsių audinių, kodėl, tarkim, ant spalvotų nelieka? O, kad padauginu skalbimo miltelių, tai turbūt negali būti, nes aš visą laiką pusę normos pilu ax.gif Niekada skalbimo miltelių nepyliau tiesiai į būgną ax.gif
Galvoju, kad tamsius skalbiu 30laipsn. temp. Tai gal todėl tie miltelių pėdsakai lieka? Neištirpsta g.gif
Nežinau, turiu kažką daryti, nes MB jau sakė, kad visus savo rūbus rankom skalbs lotuliukas.gif


Gal per daug skalbinių pridedi? Tiesiog pasiskambink meistrui ir pasikonsultuok.
Atsakyti
QUOTE(vikuliote @ 2010 02 02, 09:35)
O kaip tu filtrą valei? g.gif

ispradziu neradau jo,bet pasiemiau instrukcija ir vietoj vyro pradejau atlikineti jo darbus doh.gif Radau apacioj issitraukia toks kaip filtriukas tai jis baisiausiai buvo aplipdytas visokiais s...(atsiprasant) blush2.gif kvapas blink.gif nors masina ne tokia ir sena,tai nuemiau visus tuos prilipusius s... ir pravaliau,masina pradejo skalbti nepriekaistingai thumbup.gif rubeliai daug minkstesni ir siaip patenkinta,kad radau sia tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 02 02, 11:26)

bet keista, kad tie skalbimo miltelių pėdsakai lieka tik ant tamsių audinių, kodėl, tarkim, ant spalvotų nelieka? O, kad padauginu skalbimo miltelių, tai turbūt negali būti, nes aš visą laiką pusę normos pilu ax.gif Niekada skalbimo miltelių nepyliau tiesiai į būgną ax.gif
Galvoju, kad tamsius skalbiu 30laipsn. temp. Tai gal todėl tie miltelių pėdsakai lieka? Neištirpsta g.gif
Nežinau, turiu kažką daryti, nes MB jau sakė, kad visus savo rūbus rankom skalbs lotuliukas.gif


Gali būti, kad neištirpsta, gali būti, kad per daug skalbinių, gali būti, kad skalbimo mašina genda jau... pamėgink su skystais milteliais, kai kurios priežastys gali atkristi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 02 02, 10:44)
Sveikutės, niekur neradau skyrelio apie skalbimo "nesklandumus", gal galėsite padėti? g.gif Skalbimo mašiną valau periodiškai su pirktais spec. milteliais, supilu į būgną, aukščiausia temperatūra + dar filtrą dažnai valau, stengiuosi po skalbimo atidaryti skalbimo mašiną ir išvėdinti. Bet turiu tokių klausimų dėl drabužių skalbimo, kai skalbiu šviesius ir spalvotus, tokių "bajerių" nepasitaiko, bet tik ateina laikas tamsiems, juodiems, ištraukiu juos iš skalbimo mašinos apkalkėjusius, nu tokiais baltais ruožais rūbai nuėję doh.gif ir atrodo dar baisiau, nei prieš skalbimą doh.gif Tai dabar galvoju, gal vis dėlto skalbimo mašinoje vis dar yra kažkur prisikaupę kalkių? g.gif O kur jūs ten matot, kad po būgnu dumblas ar kalkės? g.gif Lauksiu patarimo, nes jau nusibodo taip neefektyviai skalbti tamsius rūbus.

Esu girdėjusi, kad gamintojas, gamindamas skalbimo miltelius tokioms šalims, kaip pvz LT pila daugiau kalcinuotos sodos, kuri minkština vandenį, bet nėra labai tirpi, ypač žemesnėje temperatūroje, todėl lieka baltos dėmės /ruožai, o merginos dažnai sako, kad pvz vokiški milteliai skalbia žymiai geriau. Ir jos teisios 100%
Tamsiems skalbiniams geriau naudoti skystus skalbiklius ir tokios bėdos išnyks. 4u.gif
Atsakyti