Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Na, atrodo, susidorojau su savo problema. Man actas ir citrinos rūgštis ir pervarimas aukštoj temperatūroj nepadėjo išvalyti skalbimo priemonių skyrelių. Tai aš tą visą dėžutę, kiek įmanoma išardžiusi, įmerkiau į actą (pripilt į skyrelius neįmanoma, nes pilna skylių, tai pripyliau ir taip paguldžiau, kad mažiausiai iš bėgtų). Ir taip ilgai laikiau laikiau... Kažkiek atšoko, tai dar stipria srove praploviau, pateliuskavau. Po to netyčia išsiaiškinau, kad išsitraukia dar viena dalelytė, kurią atskirai nuploviau. Po to dar chloro (ACE) įpiliau palaikiau ir dabar jau švaru. Nuo šiol po kiekvieno plovimo nuiminėsiu ir praplaudinėsiu. Ir minkštiklio nebenaudosiu, nes kaip supratau iš įvairių atsiliepimų, truputis acto skalbimo metu padaro tą patį, ką ir komerciniai chemikalai.
Ir dar man toks įtarimas, kad tą dėžutę visgi galima dar labiau išardyt, bet kadangi man pavyko ją ir taip iššveist, tai giliau ir nenagrinėjau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 11 11, 03:55)
Na, atrodo, susidorojau su savo problema. Man actas ir citrinos rūgštis ir pervarimas aukštoj temperatūroj nepadėjo išvalyti skalbimo priemonių skyrelių. Tai aš tą visą dėžutę, kiek įmanoma išardžiusi, įmerkiau į actą (pripilt į skyrelius neįmanoma, nes pilna skylių, tai pripyliau ir taip paguldžiau, kad mažiausiai iš bėgtų). Ir taip ilgai laikiau laikiau... Kažkiek atšoko, tai dar stipria srove praploviau, pateliuskavau. Po to netyčia išsiaiškinau, kad išsitraukia dar viena dalelytė, kurią atskirai nuploviau. Po to dar chloro (ACE) įpiliau palaikiau ir dabar jau švaru. Nuo šiol po kiekvieno plovimo nuiminėsiu ir praplaudinėsiu. Ir minkštiklio nebenaudosiu, nes kaip supratau iš įvairių atsiliepimų, truputis acto skalbimo metu padaro tą patį, ką ir komerciniai chemikalai.
Ir dar man toks įtarimas, kad tą dėžutę visgi galima dar labiau išardyt, bet kadangi man pavyko ją ir taip iššveist, tai giliau ir nenagrinėjau...  g.gif



Nenaudoju jokiu minkstikliu, jokiu Calgonu, spalvotiems ir juodiems-skysti skalbikliai, sviesiems ir kudikio Surfcare, tai stalciaus nei kartelio per geru 1,5 metu neploviau, nes ner ka plaut, kaip naujas, gumas po kiekvieno skalbimo sausa sluoste pravalau (ta grioveli tarp gumu) ir blizga viskas, bet gal ir as pravirinsiu su keliais saukstais citrinos rugsties profilaktiskai skalbianke, o del gumu trukinejimo -tai netikiu, juk Calgono viena is sudedamuju daliu irgi ta pati rugstis, na cia gal chemija ismanantys pagelbetu
Atsakyti
as neseniai gavau "dovanu" miele skalbenke. tik ji sena kaip pasaulis - 1985 gamybos. bet nepatikesit - vis dar veikia ir nelabai skiriasi nuo siandieniniu. tik apkalkejus nemazai, tai irgi praskalbsiu su rugstim, bus svari smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykekle: 18 sausio 2009 - 12:38
thumbup.gif mes tai su citrinos rugstimi praskalbiam karta tai super kaip viska isvalo thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi praplaunam profilaktiškai su citrinos rugštim ir jokiu bėdų nėra. O skalbiklių skyrelis lengvai išsiima ir jį kartais praplaunu tiesiog su švaria kepinėle. Ir visa preižiura mirksiukas.gif
Atsakyti
Padėkit man, supermamos blush2.gif doh.gif
Paskaitinėjau temukei, jog savo skalbianke pravalot su citrinos rūgštim smile.gif
Na, galvoju, reik ir man pavalyt, o skalbiankei jau kokie 4 metai..
Įdėjau apie 200 g citrinų rūgšties ir ant 95 laipsnių paleidau.. g.gif
viskas ok, dalis brūdo nusivalė thumbup.gif
Bet dabar viduj smirda, kaip nudvėsusi pėlė verysad.gif doh.gif
Su MB žiūrėjome, visi šlangai gerai prisukti, vandenį pro visus galus išleidom, o jos mažai tebuvo. Netgi atsukom nugarą, ten nesmirda, smirda tik barabanas verysad.gif
O kai su fanariku pašvietėm, tai matosi kad už to metalinio barabano, ant plastiko dar pilna tų nuosedų.. FUi smirda verysad.gif
Ką daryti, supermamytės, patarkyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shalunishka: 06 vasario 2009 - 10:19
QUOTE(shalunishka @ 2009 02 06, 10:17)
Padėkit man, supermamos  blush2.gif  doh.gif

Ką daryti, supermamytės, patarkyt  4u.gif


nu sakyciau, reikia dar karta prasukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tian @ 2009 03 12, 20:03)
nu sakyciau, reikia dar karta prasukt g.gif

Geras variantas,bet mane vieną kartą meistras barė,kad smirdi mašina ir liepė tas gumas pravalyti.Ten įkiši su vatos tamponu,apsuki ratą,patikėkit,kiek smirdinčio gėrio yra,pūkų ir kt.bjaurasčių,tik kol nepraskleidi tų gumų raukšlių,iš išorės labai švariai atrodo.
Atsakyti
Oj, valiau dar kartą ir gumas valau..
Bet pastebėjau, kad po 2-3 plovimų, vėl smirda. Kmae reikalas?
Atsakyti
Virdulį tai visada valau su citrinos rūgštim, labai liuks kalkes išvalo thumbup.gif . Bet kad galima skalbimo mašinas taip valyt, tai pirmą kartą išgirdau blink.gif . Bandysiu šiandien ir aš prasukt mašinyte su rūgštim. Tai va, man įdomu ar galiu citrinų rūgštį pilt ir į būgną, ir į stalčiuką kur skalbimo milteliai pilas g.gif , ar nebus per daug g.gif
Atsakyti
o geras eisiu ir a6 pabandysiu jūsū patarimų, nes taip jau smird ta skalbiankė ir tokiu pelėsiu schmoll.gif , nors rodos ir atidarytą langelį laikau g.gif nu nesuprantu , pabandysiu ir aš sakau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 11 11, 15:55)
Na, atrodo, susidorojau su savo problema. Man actas ir citrinos rūgštis ir pervarimas aukštoj temperatūroj nepadėjo išvalyti skalbimo priemonių skyrelių. Tai aš tą visą dėžutę, kiek įmanoma išardžiusi, įmerkiau į actą (pripilt į skyrelius neįmanoma, nes pilna skylių, tai pripyliau ir taip paguldžiau, kad mažiausiai iš bėgtų). Ir taip ilgai laikiau laikiau... Kažkiek atšoko, tai dar stipria srove praploviau, pateliuskavau. Po to netyčia išsiaiškinau, kad išsitraukia dar viena dalelytė, kurią atskirai nuploviau. Po to dar chloro (ACE) įpiliau palaikiau ir dabar jau švaru. Nuo šiol po kiekvieno plovimo nuiminėsiu ir praplaudinėsiu. Ir minkštiklio nebenaudosiu, nes kaip supratau iš įvairių atsiliepimų, truputis acto skalbimo metu padaro tą patį, ką ir komerciniai chemikalai.
Ir dar man toks įtarimas, kad tą dėžutę visgi galima dar labiau išardyt, bet kadangi man pavyko ją ir taip iššveist, tai giliau ir nenagrinėjau...  g.gif

Nukalkinimo skystis,,Cilit" skirtas virduliams, puikiai nuima kalkes ir nuo skalbimo mašinos priemonių skyrelių. Užpilu neskiesto, tai tirpsta kalkės akyse thumbup.gif po to nuplaunu su fairy ir palieku išdžiūti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 23 kovo 2009 - 16:06