Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Skalbimo mašina naudojuosi 7 metus ir dar nei karto nevaliau. Jei skalbiate milteliais, kuriuose yra fosfatų tai ir nereikia jos valyti. Jei skalbiate su ekologiškais, reikia profilaktiškai valyti, kaip kad ir patarė su citrinos rūgštimi (prieš tai reiktų įsitikinti ar nėra aliumininių detalių).
Atsakyti
Blondiniškai paklausiu - tai tą citrinos rūgštį paleist skalbt ant tuščios mašinos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 09 18, 15:47)
Blondiniškai paklausiu - tai tą citrinos rūgštį paleist skalbt ant tuščios mašinos?  smile.gif

Nu tep.
Atsakyti
Mano senutei masinai gal jau 10 metu,ir dar nei karto nevaliau..ir nieko -veikia puikiausiai,svariai skalbia,tik va prekines isvaizdos tai jau neturi(isorines)tai va pirksim nauja ax.gif
Atsakyti
Pas mane problema su minkštikliui skirta dėžute: apsinešusi, apipelijusi. Išardau kiek įmanoma, bet daug neprieinu. Pravariau mašiną su citrinos rūgštim 95 laipsnių temp., bet niekas neišsivalė... Ką dar galėčiau padaryti?

Apskritai: nuo ko tas skyrelis taip apsineša? Gal galima būtų rinktis kitokias skalbimo priemones - ar padėtų?
Atsakyti
As tai ta skyreli kur milteliai beriami isimu ir pamerkiu i vandeni su ACE.Istraukiu baltut baltuteli...Dingsta visi pelesiukai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2008 11 07, 11:08)
As tai ta skyreli kur milteliai beriami isimu ir pamerkiu i vandeni su ACE.Istraukiu baltut baltuteli...Dingsta visi pelesiukai... biggrin.gif


O kokiu maždaug santykiu pilti ACE į vandenį? Aš baliklių iš viso nenaudoju, tai nė nenusimanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2008 11 07, 16:27)
O kokiu maždaug santykiu pilti ACE į vandenį? Aš baliklių iš viso nenaudoju, tai nė nenusimanau blush2.gif



As pilu is akies-i dideli "bliuda",kuriame mirkau stalciuka ipilu mazdaug puse stiklines ACE ir salto vandens,kad apsemtu stalciuka.
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2008 11 07, 20:15)
As pilu is akies-i dideli "bliuda",kuriame mirkau stalciuka ipilu mazdaug puse stiklines ACE ir salto vandens,kad apsemtu stalciuka.


Ačiū, reiks pabandyti ax.gif
Atsakyti
O kaip isvalyti, jei stalciukas neissiima? pas mus toks! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 11 05, 09:50)
Pas mane problema su minkštikliui skirta dėžute: apsinešusi, apipelijusi. Išardau kiek įmanoma, bet daug neprieinu. Pravariau mašiną su citrinos rūgštim 95 laipsnių temp., bet niekas neišsivalė... Ką dar galėčiau padaryti?

Ir pas mane ta pati problema doh.gif Stalčiukas baisus būna, jį tai dar galiu ištraukti ir išvalyti, o va kai ištraukiu stalčiuką, tai ta tuščia ertmė dar baisesnė ir ten išvalyti neįmanoma doh.gif


O būgną tai ir aš su citrinos rūgštimi valau. Pilu 300 gr. citrinos rūgšties tiesiai į būgną, ir jungiu skalbimo mašiną 90 laipsnių - tuščią. Mašinai jau beveik 12 metų, iš išorės atrodo kaip nauja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 08 lapkričio 2008 - 19:09
Ta tuscia ertme,kuri arsiranda istraukus stalciuka,as ispurskiu su skysciu nuo pelesiu,pirktu Statybu alejoj.Ji palaikius ilgiau,pelesis labai paprastai nusivalo su kempinele.Su kalkiu nuosedom problemos lieka...
Atsakyti