Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

QUOTE(Blic @ 2012 07 13, 12:18)


kazkokia mistika, kodel negalima naudoti skirtingu gamintoju priemoniu lotuliukas.gif

as manau geriau siustis is uk, nes ten 100% gausi tai, ka uzsisakei, tuo labiau ,kad siuntimas nemokamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 13, 13:24)
kazkokia mistika, kodel negalima naudoti skirtingu gamintoju priemoniu  lotuliukas.gif

as manau geriau siustis is uk, nes ten 100% gausi tai, ka uzsisakei, tuo labiau ,kad siuntimas nemokamas smile.gif


Del Kerastase, tai tikrai zinau, kad Nutritive linijos tikrai negalima maisyti su niekuo, net ir su kitom Kerastase priemonem schmoll.gif

O del UK, tai nebuciau tikra del originalumo daugiau, nei perkant LT, nes pats Moroccanoil gamintojas deklaruoja, kad perkant internetu, o ne specializuotame salone, uz originaluma garantuoti negali smile.gif Smulkiau siame video mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...h0&feature=plcp

Atsakyti
Dar norejau paklausti, gal kuri zinote kaip sifruoti pagaminimo-galiojimo termina pagal serijos numeri? Pvz., 7560LK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blic @ 2012 07 13, 11:18)
tik man klausimas kyla, kodel skiriasi pakuotes abejose svetainese? Gal turit minciu? ax.gif As visada paranojiskai bijau padirbtu produktu... 4u.gif

Nuotraukos skiriasi tik del to, jog imtos iš interneto mirksiukas.gif Vienos nuotraukos internete pakoreguotos nuotraukų koregavimo programomis, kitos ne. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Blic @ 2012 07 13, 13:20)
Dar norejau paklausti, gal kuri zinote kaip sifruoti pagaminimo-galiojimo termina pagal serijos numeri? Pvz., 7560LK  4u.gif

Ant kurios priemonės šis kodas? g.gif
Pas mane ant turimų kaukių šalia kodo parašytas ir galiojimo laikas rolleyes.gif
Atsakyti
moisture repair,labai tiko plaukam,bet ne galvos odai .... doh.gif atsirado pleiskanu verysad.gif
Atsakyti
Moroccanoil plauku alieju naudoju jau ilgai ir tikrai patenkinta
plaukuciai kaip silkiniai
Atsakyti
Buvau nusipirkus mini versija,bet man visiškai netiko, uztepus - plauku galai pasidarydavo siurkstus ir atrode kaip suklijuoti. tepiau labai mazai. pardaviau sm isparduotuveje. kerastase labiau patinka,bet tiesa sakant nuo kerastase nematau jokio poveikio, ar tepu ar ne,jokio skirtumo...gal tiesiog mano plaukai nera sausi ir todel man neduoda efekto? gal jis man tiesiog nereikalingas, bet gali buti kad ziema plaukai issauses,reikes tada pabandyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 16 rugsėjo 2012 - 11:44
Laba, gal galit kuri palyginti Moroccanoil ir Marrakesh aliejukus? 4u.gif
Atsakyti
Sunaudojau puse aliejuko ir jis man labai patiko thumbup.gif
user posted image

Mano plaukai nuvarge, issisakoje ir baisiai sausi. Anksciau galva plaudavausi kas diena arba kas antra, kai pradejau naudoti aliejuka galejau tris dienas isbuti po plovimo visiskai nesusiriebalavusiais plaukais bigsmile.gif bet jei ne ant dregnu plauku tepu tada jie lyg ir pariebaluoti atrodo tam kartui (kaip formavimo priemone) bet greit riebalo nelieka ir plaukai grazus lieka. Apstapde siausimasi, kazkiek galiukai lygesni, bet kai nustojau naudoti jie vel beveik tokie kokie buvo ir pries pradedant naudoti, vadinasi negydo o tik tam kartui tiko, bet siaip ar taip labai gerai buvo.
Kazkurios minejo, kad tik po 2-3 paspaudimus naudojo, o as apie 6-7, nes kitaip poveikis maziau matydavosi, todel pakankamai greit baigesi (50 ml per ~2 men.)
Po to sugalvojau pabandyti BioSilk plauku silka, bet kai mano plaukai tokie pavarge tai ta priemone nedave visai nieko, dabar eisiu keratino procedura pasidaryti ir jei ji nepades vel pirksiu Moroccanoil aliejuka
Atsakyti
Gal yra neseniai pirkusių Moroccanoil iš feelunique ar lookfantastic? Nejaugi jie tikrai šios produkcijos nesiunčia į Lietuvą?
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2013 01 24, 18:07)
Gal yra neseniai pirkusių Moroccanoil iš feelunique ar lookfantastic? Nejaugi jie tikrai šios produkcijos nesiunčia į Lietuvą?

Tai kaip dabar reikės nusipirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2013 01 24, 18:07)
Gal yra neseniai pirkusių Moroccanoil iš feelunique ar lookfantastic? Nejaugi jie tikrai šios produkcijos nesiunčia į Lietuvą?



hmm, as siunciausiu lapkricio menesi is lookfantastic, viskas buvo gerai smile.gif
Atsakyti