Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

QUOTE(Feline @ 2012 07 03, 15:05)
feelunique moroccanoil siuncia tik i UK

Ne, aš pati sau iš ten siunčiausi g.gif
Atsakyti
Geras biggrin.gif siaip parasyta : Please note that Moroccanoil is available to customers in the UK only.
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 03, 14:05)
feelunique moroccanoil siuncia tik i UK

g.gif aš esu iš jų pirkusi
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 07 03, 14:10)
Ne, aš pati sau iš ten siunčiausi  g.gif


ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 03, 13:37)
~55lt perkant is lookfantastic.com

Man išėjo 56.99lt miniukas. Užsakyta kažkur prieš 10 dienų ir dar neatėjo. Kasdien pašto dėžutę tikrinu, nes užsisakius visokių gėrybiu.


Norėčiau daugiau atsiliepimų kas nauojat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 03, 15:37)
~55lt perkant is lookfantastic.com

Platintoja siūlo 20ml už 30Lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 07 04, 01:39)
Platintoja siūlo 20ml už 30Lt. ax.gif

Kas čia per platintoja? bigsmile.gifax.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 07 04, 00:39)
Platintoja siūlo 20ml už 30Lt. ax.gif


Man jau nereikia irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 07 04, 09:45)
Kas čia per platintoja?  bigsmile.gif AŽ  ax.gif

Parašyta. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 04 liepos 2012 - 11:41
QUOTE(Victorious @ 2012 07 04, 12:38)
Parašyta.  4u.gif

Ir man idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 04, 13:38)
Ir man idomu  bigsmile.gif


www.kvepalusala.lt bet ten pilsto is dideles talpos i mazus kiekius.
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif Prisijungsiu ir as i jusu pasiplepejimus 4u.gif Apie Moroccanoil priemones as suzinojau is youtube'o, kur "visas pasaulis" kraustosi del ju is proto biggrin.gif Prisiziurejusi tokia galybe teigiamu video, puoliau ir as ieskoti Moroccanoil LT ax.gif Tai va, nusipirkau aliejuka is sios svetaines:
http://klipshop.lt/i...t...54&limit=25
Deja, po dienos ejau kirptis ir kirpeja pasake, kad kol naudoju dabartines Kerastase linijos priemones, negaliu naudoti jokiu kitu unsure.gif Tai va, dabar laukiu nesulaukiu kada jas isbaigsiu ir galesiu isbandyti ta Moroccanoil stebukla, nes bent jau man Kerastase norimo efekto absoliuciai neduoda, kad ir ka bandziau verysad.gif
Kaip suprantu, Lietuvoje Moroccanoil galima isigyti 2-jose vietose: www.klipshop.lt ir www.kvepalusala.lt, tik man klausimas kyla, kodel skiriasi pakuotes abejose svetainese? Gal turit minciu? ax.gif As visada paranojiskai bijau padirbtu produktu... 4u.gif
Beje, o kas liecia kainas, tai manau, kad neverta siustis is uzsienio, nes abi sios svetaines siulo tikrai nebrangiau nei uzsienyje mirksiukas.gif
Jei kam idomu, tai detalius Moroccanoil priemoniu parasymus ir naudojimo video galite paziureti cia mirksiukas.gif :
http://moroccanoil.com/en_US/products
Atsakyti