Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

Visos cia taip giria si alieju, bet jau kaino jo blink.gif Namie turiu gryno argano aliejaus parsivezus, reikes ant plauku uzsitept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 06 29, 11:08)
as aliejuka turejau. tai labiau patiko nei kerastase
kvepia labai skaniai  4u.gif


drinks_cheers.gif Man Kerastese (K-Elixir) visiškai eilinis, lengvas, poveikio minimaliai duodavo, o Moroccan oil tirštesnis, labai gerai suglotnina plaukus, bet nepasakyčiau, kad riebina. Tik vieną kartą bandžiau, bet kol kas nesigailiu įsigijus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 29 birželio 2012 - 20:54
QUOTE(northstar @ 2012 06 29, 15:46)
Visos cia taip giria si alieju, bet jau kaino jo  blink.gif Namie turiu gryno argano aliejaus parsivezus, reikes ant plauku uzsitept  biggrin.gif


argano aliejus ir marrocan oil skirtingi aliejai, jusiskis turimas speju naturalus, nerafinuotas, o cia spec.priemone su chemine sudetimi dimetikonu, silikonais ir t.t. taigi visisiskai skirtingi poveikiai ir rezultatai bus.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 01 liepos 2012 - 17:55
Taip, turiu gryno argano aliejaus. Siaip jau berberu moterys ji naudoja tiek odai tiek plaukams. Is patirties galiu pasakyt, daugumos veido oda verta pavydo bigsmile.gif Ant veido kartais uzsitepu, o ant plauku vis neprisiruosiu, nelabai yra laiko, dukryte diktuoja uzimtuma ax.gif O tikrumoj tai sios firmos ima pinigus pagrinde uz argano alieju, nes jis tikrai brangus, o i sudeti jo nelabai ir daug ieina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 07 02, 17:24)
Taip, turiu gryno argano aliejaus. Siaip jau berberu moterys ji naudoja tiek odai tiek plaukams. Is patirties galiu pasakyt, daugumos veido oda verta pavydo bigsmile.gif Ant veido kartais uzsitepu, o ant plauku vis neprisiruosiu, nelabai yra laiko, dukryte diktuoja uzimtuma  ax.gif O tikrumoj tai sios firmos ima pinigus pagrinde uz argano alieju, nes jis tikrai brangus, o i sudeti jo nelabai ir daug ieina  doh.gif

argano aliejus naudojamas kaip kauke- poto isplaunamas, o cia kaip serumas - glotninti ir apsaugoti plauka.
Atsakyti
Butent, sudetis pagrinde chemine, argano aliejaus nedaug, o lupa kaip nuo kryziaus doh.gif Na nezinau, cia kaip kam geriau.
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 07 02, 18:27)
Butent, sudetis pagrinde chemine, argano aliejaus nedaug, o lupa kaip nuo kryziaus  doh.gif  Na nezinau, cia kaip kam geriau.

nesupratot, as norejau parasyt, kad ju paskirtys skirtingos smile.gif o profesionalios priemones visad brangios. Marocanoil man viena geriausiu glotninanciu priemoniu lyginant su kitais prof. aliejukais/ serumais
Atsakyti
Aisku smile.gif O as vis dar ieskau tos idealios priemones savo plaukams nuo pleiskanu, negaliu rupuziu atsikratyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 07 02, 17:24)
Taip, turiu gryno argano aliejaus. Siaip jau berberu moterys ji naudoja tiek odai tiek plaukams. Is patirties galiu pasakyt, daugumos veido oda verta pavydo bigsmile.gif Ant veido kartais uzsitepu, o ant plauku vis neprisiruosiu, nelabai yra laiko

Man plaukus argano aliejus riebino, sunkino kad ir kiek daug ar mažai jo tepčiau - palukam pasirodė visiškai netinkamas produktas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 07 03, 00:00)
Man plaukus argano aliejus riebino, sunkino kad ir kiek daug ar mažai jo tepčiau - palukam pasirodė visiškai netinkamas produktas  schmoll.gif


jus kalbat apie gryna?o morocan oil neriebina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 03 liepos 2012 - 09:01
Jo, apie gryną, o morocan oil jau wish liste įtrauktas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 07 02, 17:45)
nesupratot, as norejau parasyt, kad ju paskirtys skirtingos  smile.gif o profesionalios priemones visad brangios. Marocanoil man viena geriausiu glotninanciu priemoniu lyginant su kitais prof. aliejukais/ serumais

o Jūsų plaukai kokie? Geriausias glotninančių, tai pasipūtimą nuimančių turit omeny?
Man pasipūtimo aliejus nesutvarko vistiek jie pučiasi, mažiau bet nepakankamai kaip aš norėčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 03 liepos 2012 - 10:38