Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

QUOTE(myliuvasara @ 2012 06 09, 08:55)
kreipkites pas ~Serpentine~ nare pirmame puslapyje

Dekui
Atsakyti
O kur būtų galima geresne kaina gauti? Tik siųstis? g.gif
Atsakyti
kiek ieskojau nelabai pigiau ir gausi,nebent ebay gali aukcione islost(tesiu paieskas toliau) ax.gif ,jei niekur pigiau nerasiu pirksiu pas serpentine cool.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2012 06 09, 11:15)
kiek ieskojau nelabai pigiau ir gausi,nebent ebay gali aukcione islost(tesiu paieskas toliau) ax.gif ,jei niekur pigiau nerasiu pirksiu pas serpentine cool.gif

O tai kokia jo kaina?
Atsakyti
Man atrodo, "aukštoka" kaina kaip už plaukų aliejuką. Stebuklų nesitikiu iš nei vieno rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 09 birželio 2012 - 11:20
Patikekit sitas tai stebuklus daro:) Macadamia natural oil ne is tolo neprilygsta jam;)
Atsakyti
Kaip geriausia ji naudot? kiek skaiciau, tai reikia tept ant isplautu plauku? tik neaisku koki kieki, nes mano tai ziauriai sausi plaukai.
dar viena mergaite youtubej rode, kad deda jo i dazus dazydama plaukus
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 06 11, 15:18)
Kaip geriausia ji naudot? kiek skaiciau, tai reikia tept ant isplautu plauku? tik neaisku koki kieki, nes mano tai ziauriai sausi plaukai.
dar viena mergaite youtubej rode, kad deda jo i dazus dazydama plaukus

o tai pries tai jokiu serumu nesat bandziusi ? Naudojimas kaip ir iprasto serumo-aliejuko Tepti ant dregnu efektyviau, nes tada jie isdzius glotnus ir lengviau issisukuos smile.gif
nuotrauka is interneto, cia kaip raso, ta mergina vienam kartui tiek deda
user posted image
tai cia sakyciu doze ilgiem plaukam, nes as panasu kieki naudoju,gal net daugiau , tik po truputi, ne is karto,o plaukai mano iki liemens ir labai sausi
Atsakyti
man siek tiek apsunkina plauka sis aliejus. manau reikejo imt Light, nes plaukas gan plonas g.gif uzteks manau ilgam, pirkau 100 ml, naudoju 1-2 paspaudimus. siek tiek suglotnina, nesipucia plaukai bet nezinau ar kartociau, nebent Light bandyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 11 birželio 2012 - 18:10
tai gal jums maziau deti reiketu jo ir neapsunkintu taip?

P.S. gal atsirastu siauliete kuri turi nusipirkusi,galetu parduoti pabandymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2012 06 11, 19:16)
tai gal jums maziau deti reiketu jo ir neapsunkintu taip?

P.S. gal atsirastu siauliete kuri turi nusipirkusi,galetu parduoti pabandymui  4u.gif


zinokit bandziau maziau...paskutiniu metu labai greitai riebaluojasi plaukai, tai aliejais tikrai nepiktnaudziauju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 06 11, 14:39)
o tai pries tai jokiu serumu nesat bandziusi ?



aisku esu lotuliukas.gif
pastaruoju metu plaukai streikuoja, viskas jiems per riebu smile.gif nors patys ziauriai sausi. noriu issiaiskinti kuri pirkt, bet po Portishead pastebejimu, manau imsiu Light'a
Atsakyti