Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

Isbandziau ir as sitas priemones thumbup.gif
Tai atsiliepimai patys geriausi! Dbr jau galesiu su dukryte konkuruoti, kurios plaukai svelnesni biggrin.gif
Isbandziau sampuna su kondiku, kauke ir Light aliejuka ax.gif Plaukai neapsunkinti, svelnus ir blizga (o po nestumo ir zindymo plaukai visiskai nusilpe buvo doh.gif ). Tikrai priemones vertos savo kainos drinks_cheers.gif

p.s. aciu narei ~serpentine~ uz pagalba issirenkant Moroccanoil priemones ir operatyvu pristatyma wub.gif tikrai rekomenduoju isigyti sias prioemones is www.kvepalusala.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 13 balandžio 2012 - 12:09
Po tie kpagyru buvo labai smalsu isbandyt smile.gif Patinka man jis, puikiai glotnina plaukus, nes istepus dregnus, sepetys slysta, nelieka jokiu susivelimu. Apie poveiki galam dar per anksti kalbet, nes ne ilgai naudoju smile.gif Taciau man jis tekstura ir poveikiu beveik identiskas macadamia aliejui, esminio skirtumo nematau smile.gif
Atsakyti
O kai naudojat ta alieju tai po kiekvieno plovimo? Ar pries tai planat plaukus su kondicionierium?
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2012 05 13, 19:37)
O kai naudojat ta alieju tai po kiekvieno plovimo? Ar pries tai planat plaukus su kondicionierium?

taip, po kiekvieno , kaip paprasta glotninancia priemone- seruma, krema ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 05 13, 20:02)
taip, po kiekvieno , kaip paprasta glotninancia priemone- seruma, krema ir t.t

o idomu,jei tepti per visa ar puse ilgio,neapsunkina plauku?
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2012 05 13, 22:11)
o idomu,jei tepti per visa ar puse ilgio,neapsunkina plauku?

tikrai neapsuninkina, tepu šlapius galus, bet baigius džiovinti ar tiesinti dar sausus patepu per visą plauko ilgį.
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 05 14, 08:17)
tikrai neapsuninkina, tepu šlapius galus, bet baigius džiovinti ar tiesinti dar sausus patepu per visą plauko ilgį.

Nu viskas,reik ir man bigsmile.gif
Idomu US ju yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 15 gegužės 2012 - 20:21
Sveiki, gal kas bandet sampuna drekinanti atstatanti su balzamu?smile.gif Ar susvelnina plaukus, nesivelia?smile.gif
Atsakyti
Marocanoil

Merginos, va čia radau prekiauja jais Lietuvoje, ir gaunasi pigiau, nei kad siustis iš UK.. Tačiau kaip manot,ar iš LT patikima siustis, ar nebus kokie prastesni? biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Patikima siustis is www.kvepalusala.lt pati pirkau ir orginalumas 100% mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cereza @ 2012 05 27, 18:04)
Marocanoil

Merginos, va čia radau prekiauja jais Lietuvoje, ir gaunasi pigiau, nei kad siustis iš UK.. Tačiau kaip manot,ar iš LT patikima siustis, ar nebus kokie prastesni?  biggrin.gif  wub.gif

nepasakyčiua kad pigiau g.gif , aš iš užsienio pigiau perku smile.gif

užėjau su atsiliepimais ilgiau panaudojus
moroccanoil moisture repair shampoo, patinka kad plaunat jaučiais kad plaukas padrėkintas, mikštesnis švelnesnis. Nepatinka kad turiu plauti galva du kartus, pirma karta nesuputoja šampūnas, tai jau dabar darau taip, viena paspaudima pramozuju galva, praskalauju galva, o tada du paspaudimai ir kuo puikiausiai tada viskas suputoja. kartočiau

moroccanoil moisture repair conditioner mažiau patinka nei šampūnas, nes ji tepant jaučiais kad plaukui dar kažko trūksta, net nežinau kaip tinkamai išsireikšti, bet pats plaukas nepasaidaro labai šilkinis, kitos turėtos priemonės veikė geriau. manau nekartočiau

moroccanoil oil treatment, kvepia skaniai, kaip ir prieš tai aprašytos priemonės. Jis skystokas, man visai neskalsus, 100 ml užteks gal kokiems 3 mėn. Po jo plaukai būna švelnūs neriebina plaukų, bet mano pasipūtusių ir linkusių šiauštis plaukų visgi nesutvarko, paglotnina, bet man mažokai, taigi baigusi jį bandysiu kerastase elixir ultime.
Atsakyti
kuo skirasi tas Moroccanoil Treatment Light nuo Moroccanoil Treatment? 4u.gif
Atsakyti