Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

Sakykit o ploniems plaukams šios priemonės nepersunkios? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saidutia @ 2013 05 06, 11:31)
Sakykit o ploniems plaukams šios priemonės nepersunkios?  rolleyes.gif


Teoriškai ploniems plaukams yra light versijos kai kurių produktų smile.gif Aš jų nebandžiau, originalus aliejukas man labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 05 03, 20:17)
Ne tik į Lietuvą, jie nesiunčia ir į kitas šalis smile.gif Įdomu dėl ko, jau buvau susigundžius šias priemones išmėginti  unsure.gif

uzklausiau klientu aptarnavimo, parase del muitines politikos... tipo yra sarasas prekiu kurios negali buti siunciamos uzsienin.. man irgi gaila as jau issirinkus buvau ka ir kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 01 29, 21:38)
Na va, Lookfantastic tikrai nesiunčia į Lietuvą Morrocanoil...

As vasario men dariau uzsakyma ir gavau viska kaip priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2013 05 09, 22:42)
As vasario men dariau uzsakyma ir gavau viska kaip priklauso  mirksiukas.gif


O išskyrus internetu nėra kitų pirkimo taškų?
Atsakyti
Dabar va vel uzsisakiau, parase pries kelias dienas kad issiusta bigsmile.gif Nesuprantu is kur jus istrauket kad nesiuncia i LT g.gif
Papildyta:
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 05 15, 13:51)
O išskyrus internetu nėra kitų pirkimo taškų?

Bant jau man neteko niekur matyti g.gif
Atsakyti
Labiausiai patiko serumas original formulės. Dabar turiu repair plaukų balzamą, tikrai nestebuklas ir kainos nevertas. Norėjau kaukės, bet jei balzamas neįspūdingas, turbūt ir kaukė neįtiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 05 16, 10:40)
Labiausiai patiko serumas original formulės. Dabar turiu repair plaukų balzamą, tikrai nestebuklas ir kainos nevertas. Norėjau kaukės, bet jei balzamas neįspūdingas, turbūt ir kaukė neįtiks unsure.gif



Man tai labai nepatinka, kad pagrindinė sudedamoji dalis - silikonas... Manau, kad už tokią chemiją kaina aukštoka. Visgi chemija - nėra stebuklas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 05 16, 11:22)
Man tai labai nepatinka, kad pagrindinė sudedamoji dalis - silikonas... Manau, kad už tokią chemiją kaina aukštoka. Visgi chemija - nėra stebuklas  4u.gif


Nėra, bet kai plaukus migom suglotnina, jie blizga ir kvepia, atrodo gerai, kartais to ir tereikia. Čia kai turi sudrapalintus plaukus, o nori gražių, labai gera express priemonė.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 05 16, 11:39)
Nėra, bet kai plaukus migom suglotnina, jie blizga ir kvepia, atrodo gerai, kartais to ir tereikia. Čia kai turi sudrapalintus plaukus, o nori gražių, labai gera express priemonė.


Kirpėja minėjo, kad naudojant plaukų priežiūros priemones su silikonu, laikui bėgant jie nušiursta, nors kai pradedi naudot - atrodo labai tinka ir patinka plaukams. Tai šiuo atveju manau, kad negerai yra naudoti per visą ilgį plauko - tik patiems plaukų galiukams, kurie yra pakerpami nuolatos.
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 05 16, 14:35)
Kirpėja minėjo, kad naudojant plaukų priežiūros priemones su silikonu, laikui bėgant jie nušiursta, nors kai pradedi naudot - atrodo labai tinka ir patinka plaukams. Tai šiuo atveju manau, kad negerai yra naudoti per visą ilgį plauko - tik patiems plaukų galiukams, kurie yra pakerpami nuolatos.


Silikonas nėra lygus silikonui mirksiukas.gif
Atsakyti
Man Moroccan oil aliejukas ilgainiui pagerino plaukų būklę, tai jis tikrai nėra tik tam kartui. Jei tik tam kartui, tai man tiktų ir pigesni pakaitalai. Naudojau mažą buteliuką beveik pusę metų, tada kelis mėnesius nenaudojau ir galiukai patapo sausi, šiurkštūs, plaukai sausesni. Dabar nusipirkau didelę pakuotę bigsmile.gif
Atsakyti