Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

Aš dabar tą aliejuką light naudoju visai patinka. Perbraukiu plaukus drėgnus ir palieku džiūt, tai plaukai kaip šilkas, nei šiaušias, nei elektrinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2013 01 25, 12:20)
Aš dabar tą aliejuką light naudoju visai patinka. Perbraukiu plaukus drėgnus ir palieku džiūt, tai plaukai kaip šilkas, nei šiaušias, nei elektrinas smile.gif

O koks jūsų plaukų tipas? Ar šis light nėra labai skystas? Dabar kaip tik svarstau kurį aliejuką pirkti - ar paprastą, ar light g.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2013 01 26, 15:24)
O koks jūsų plaukų tipas? Ar šis light nėra labai skystas? Dabar kaip tik svarstau kurį aliejuką pirkti - ar paprastą, ar light g.gif

Tikai nėra "skystas", ganėtinai tirštas mirksiukas.gif O kokie jūsų plaukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Serpentine~: 26 sausio 2013 - 15:28
QUOTE(~Serpentine~ @ 2013 01 26, 17:27)
Tikai nėra "skystas", ganėtinai tirštas mirksiukas.gif  O kokie jūsų plaukai?

Ilgi, tiesūs, nedažyti, normalaus tipo, galiukai šiek tiek linkę į sausumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2013 01 27, 14:28)
Ilgi, tiesūs, nedažyti, normalaus tipo, galiukai šiek tiek linkę į sausumą smile.gif

Manau tada ir light jums užteks mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiunte man aliejuka is feelunique, uzsakymas buvo darytas 16 diena, tad siuncia jie sia produkcija i LT. Nezinau is kur tokios zinios kad nesiuncia.
Atsakyti
Na va, Lookfantastic tikrai nesiunčia į Lietuvą Morrocanoil...
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 01 29, 20:38)
Na va, Lookfantastic tikrai nesiunčia į Lietuvą Morrocanoil...

keista g.gif esu iš ten pirkusi, bet gal kas pasikeitė
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 01 29, 21:51)
keista  g.gif  esu iš ten pirkusi, bet gal kas pasikeitė

Aš irgi esu ten pirkusi, matyt nebesiunčia, bet aš apgudravau biškį blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 01 29, 21:00)
Aš irgi esu ten pirkusi, matyt nebesiunčia, bet aš apgudravau biškį  blush2.gif  biggrin.gif

aš dabar iš feelunique norėjau nusipirkt bet dabar rašo kad jie nesiunčia į lietuvą, nu kas čia per nesamonės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 01 29, 21:02)
aš dabar iš feelunique norėjau nusipirkt bet dabar rašo kad jie nesiunčia į lietuvą, nu kas čia per nesamonės  doh.gif

ar kam nors pavyko uzsisakyti is UK? tiek lookfantastic tiek feelunique raso kad nesiuncia.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 01 29, 20:38)
Na va, Lookfantastic tikrai nesiunčia į Lietuvą Morrocanoil...

Ne tik į Lietuvą, jie nesiunčia ir į kitas šalis smile.gif Įdomu dėl ko, jau buvau susigundžius šias priemones išmėginti unsure.gif
Atsakyti