Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 9

Nu jo, galima isgirsti, manau. bigsmile.gif
Del ishsijungimo-vienos turi autooff funkcija, o kitos pabaigia cikla ir lieka ijungtos budejimo rezime, naudodamos el. energija...Ar ne taip?
Ka reiskia AEG funkcija ProClean purkstukas?
Is visu atsakymu supratau, kad geriau rinktis su programu sutrumpinimu Vario speed? Ar naudojamas realiai tas sutrumpinimas? Ta sutrumpinima turi Siemens SN66E002EU , o Bosch SMV50E70 neturi. Bet boshas turi pusine ikrova, ko neturi Siemens. Ar Siemens turi autoprograma? Lyg ir ne...Tai kas prioritetas? doh.gif Kurie pliusai gali nulemti galutini mano sprendima... g.gif
Dar pas kai kurias indaploves yra sulankstomi puodeliu ir leksciu laikikliai. Vel klausimas-ar naudinga ir reikalinga? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birma: 12 balandžio 2012 - 12:57
QUOTE(Birma @ 2012 04 12, 14:21)
Is visu atsakymu supratau, kad geriau rinktis su programu sutrumpinimu Vario speed? Ar naudojamas realiai tas sutrumpinimas? Ta sutrumpinima turi Siemens SN66E002EU , o Bosch SMV50E70 neturi. Bet boshas turi pusine ikrova, ko neturi Siemens. Ar Siemens turi autoprograma? Lyg ir ne...Tai kas prioritetas? doh.gif Kurie pliusai gali nulemti galutini mano sprendima... g.gif
Dar pas kai kurias indaploves yra sulankstomi puodeliu ir leksciu laikikliai. Vel klausimas-ar naudinga ir reikalinga? g.gif

Iš esmės, kurią įsigysite, ta ir bus. +/- čia jų išnagrinėti pakankamai. Bloga nėra nei Bosch nei Siemens. Žiūrėkite, kurią pristatys jums reikiamais terminais.
Atsakyti
o kaip yra su decibelais - ar verta primokėti daugiau nei 300 lt, kad vietoj 48dB, gaučiau 46? realiai jaučiasi koks nors skirtumas?
tarkim renkuosi tarp - bosch SPV43M10EU ir Bosch SPV53M10EU
ar dar kažką pražiūrėjau?
Atsakyti
QUOTE(rimma_ma @ 2012 04 12, 17:05)
o kaip yra su decibelais - ar verta primokėti daugiau nei 300 lt, kad vietoj 48dB, gaučiau 46? realiai jaučiasi koks nors skirtumas?
tarkim renkuosi tarp - bosch SPV43M10EU ir Bosch SPV53M10EU
ar dar kažką pražiūrėjau?

Tada verčiau Siemens SR65M030EU. Dar tylesnė ir pigesnė. Šiaip, tai brangesnėje dar daugiau programų.
Atsakyti
Dar vienas klausimas iskilo-Ar Siemens ir Bosch indaploves (kaina iki 1500Lt) turi sulankstomus leksciu ir puodeliu laikiklius?
Atsakyti
Sveiki, ir man tapo aktualus indaplovės išsirinkimo klausimas. Nesu jos turėjusi, taigi esu visiškai žalia ųiuo klausimu. Perskaičiau kelias temas susijusias su indaplovėmis ir kiek matau yra nuolatiniai konsultantai šiuo klausimu, kurie tikriausiai dirba įmonėse prekiaujančiose tokia įranga smile.gif. Lyg ir apsisprendžiau, kadangi finansai lyg ir neriboja, tačiau riboja matmenys - reikia 45 cm, tai renkuosi tarp Bosch SPV53M10EU ir SPV58M00EU. Kiek suprantu esminis skirtumas, kad antrojoje telpa 10 komplektų ir yra „Vario 3“ papildomas trečias stalčius viršuje, skirtas stalo įrankiams, ir tai papildomai kainuoja 140 Lt. Taigi, kurią rinktis????? Ačiū visiems už patarimus.
P.S. Ir dar toks "kvailas" klausimas iškilo (tikrai nenoriu nieko įžeisti ar supykdyti, visada yra malonu gauti konsultacijas žmonių, turinčių žinių tam tikru klausimu): kodėl čia visų taip giriamų indaplovių modelių nėra "gerai" žinomose buitinės technikos parduotuvėse (pvz. Topo centras, Elektromarkt ir kt.), o jas parduoda tik kelios nežinomos (na, man nežinomos) įmonės????? Ir per šias nuolatines konsultacijas lyg ir skatinami šių modelių pardavimai, juk logiškai jei tai populiarus modelis, tai turėtų būti beveik kiekvienoje buitinės technikos parduotuvėje.
Atsakyti
Labai noreciau patarimo, nes labai jau pasimetusi tarp visu modeliu sad.gif Man reikia 60 cm indaploves, kad tyliai veiktu ir be priekaistu plautu, kad vaikai jos neatidarytu, kad taurese nebutu vandens kalkiu palaiku:)is vis nieko nesuprantu apie indaploves, nes niekados neturejau ir buvau pries, bet visi draugai itikineja, kad jie labai patenkinti, taigi speedy gal galetum kokia kokybiska ir imontuojama man parekomenduoti? Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2012 04 13, 15:08)
... - reikia 45 cm, tai renkuosi tarp Bosch SPV53M10EU ir SPV58M00EU. Kiek suprantu esminis skirtumas, kad antrojoje telpa 10 komplektų ir yra  „Vario 3“ papildomas trečias stalčius viršuje, skirtas stalo įrankiams, ir tai papildomai kainuoja 140 Lt. Taigi, kurią rinktis????? Ačiū visiems už patarimus.

Prie to, ką išvardijote pati, SPV58M00EU dar turi programą "Intensyvi zona". Jos pagalba apatiniame krepšyje galima plauti labai purvinus indus kartu su švelniu plovimu taurėms viršutiniame krepšyje. Apatinis krepšys yra labai intensyvaus valymo zona (indai yra purškiami su 20% stipresne srove), o viršuje indai plaunami labai švelniai.
Taigi:
1. 10 komplektų.
2. stalčius stalo įrankiams viršuje.
3. apačioje daugiau vietos puodams ir etc.
4. papildomai programa "intensyvi zona".
Ar tai verta 140 lt.?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 13, 15:13)
...
Taigi:
1. 10 komplektų.
2. stalčius stalo įrankiams viršuje.
3. apačioje daugiau vietos puodams ir etc.
4. papildomai programa "intensyvi zona".
Ar tai verta 140 lt.?


Ačiū mirksiukas.gif, nuspręsta. Kadangi norisi gauti maksimumą, o riboja vieta, tai manau pirksim SPV58M00EU. Dėkui dar kartą 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2012 04 13, 14:30)
Labai noreciau patarimo, nes labai jau pasimetusi tarp visu modeliu sad.gif Man reikia 60 cm indaploves, kad tyliai veiktu ir be priekaistu plautu, kad vaikai jos neatidarytu, kad taurese nebutu vandens kalkiu palaiku:)is vis nieko nesuprantu apie indaploves, nes niekados neturejau ir buvau pries, bet visi draugai itikineja, kad jie labai patenkinti, taigi speedy gal galetum kokia kokybiska ir imontuojama man parekomenduoti? Aciu labai 4u.gif



Jei galima tave speedy sutrugdyti noreciau tavo nuomones. Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2012 04 13, 15:30)
Labai noreciau patarimo, nes labai jau pasimetusi tarp visu modeliu sad.gif Man reikia 60 cm indaploves, kad tyliai veiktu ir be priekaistu plautu, kad vaikai jos neatidarytu, kad taurese nebutu vandens kalkiu palaiku:)is vis nieko nesuprantu apie indaploves, nes niekados neturejau ir buvau pries, bet visi draugai itikineja, kad jie labai patenkinti, taigi speedy gal galetum kokia kokybiska ir imontuojama man parekomenduoti? Aciu labai 4u.gif

Atsiprašau, bet bijau jog Jūsų lūkesčiai didoki. "Taip kaip reklamoje", deja, nelabai būna. Galiu tik bendrais bruožais parašyti, kad savotiški kokybės lyderiai šioje srityje būtų Bosch-Siemens. Bandykite rinktis šių gamintojų produktą pagal numatytą biudžetą.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 13, 17:20)
Atsiprašau, bet bijau jog Jūsų lūkesčiai didoki. "Taip kaip reklamoje", deja, nelabai būna. Galiu tik bendrais bruožais parašyti, kad savotiški kokybės lyderiai šioje srityje būtų Bosch-Siemens. Bandykite rinktis šių gamintojų produktą pagal numatytą biudžetą.

Tai, jei galime koki modeliuka is Bosh-Siemens. Nes kaip matau esate specas, tai tikrai reikia jusu pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti