Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 9

QUOTE(speedy @ 2012 10 26, 13:03)
Tada teks "3 in skirtingi" naudoti  biggrin.gif
Dabar naudoju tokias
user posted image
tai nežinau, kaip apskritai padalinti jas pavyktų  lotuliukas.gif

Nu nu ir kur perkam kiek kainuoja g.gif tyli ir nesigiri mat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 10 26, 14:13)
Nu nu ir kur perkam kiek kainuoja  g.gif tyli ir nesigiri mat  biggrin.gif

45 centai už vieną tabletę.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 10 26, 14:02)
45 centai už vieną tabletę.

o kur gaut rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip sita Indaplovė ELECTROLUX ESL 65070R g.gif
Atsakyti
http://pigu.lt/top_t..._bag?id=3202574

gal kas bandėt? nors nelabai juo tikiu..
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 26, 08:01)
Vanduo ten yra, o kodėl Jūs sukat tq kamštį po naudojimo? Juk įpilei druskos ir suki tik tada, kai jau dapildyt reik g.gif


Aš kažkaip nuo pat pradžių naudojau tabletes, o su jomis druska "nesinaudoja", bet indikatorius, jei parinktum programą ne su tabletės plovimu, dega. Tad ir atsukau pažiūrėti kaip ten yra ir išbėgo vanduo. Ir taip kas kart atsukus. Jei dabar norėčiau plauti su plovikliu ar miltukais, turėčiau pripilti druskos, bet kaip jos pripilti, jei ten pilna vandens? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 10 26, 15:24)
Aš kažkaip nuo pat pradžių naudojau tabletes, o su jomis druska "nesinaudoja", bet indikatorius, jei parinktum programą ne su tabletės plovimu, dega. Tad ir atsukau pažiūrėti kaip ten yra ir išbėgo vanduo. Ir taip kas kart atsukus. Jei dabar norėčiau plauti su plovikliu ar miltukais, turėčiau pripilti druskos, bet kaip jos pripilti, jei ten pilna vandens?  g.gif


Aš nors plaunu su tais All in ..., druska naudoju. Gražiau išsiplauna. Ar nebuvo spec leikutės tokios g.gif Idedi ją ir pili druską, vanduo automatiškai lauk bėga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 26, 18:45)
Aš nors plaunu su tais All in ..., druska naudoju. Gražiau išsiplauna. Ar nebuvo spec leikutės tokios g.gif Idedi ją ir pili druską, vanduo automatiškai lauk bėga 4u.gif


Nu as ir ne prieš ją naudoti, bet kai nustatau tablete, druskos indikatorius užgęsta. Gal tada nenustatineti, o deti tabletę ir viskas, bet tada ir skalavimo skysčio reiks pilti, nes tuomet ir jo reikalaus, ane? Leikutė yra, bet kiek tada tos druskos pilti, visa paka? Nes vanduo jaučiu pradės bėgti tik pradėjus pilti.
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 10 26, 19:21)
Nu as ir ne prieš ją naudoti, bet kai nustatau tablete, druskos indikatorius užgęsta. Gal tada nenustatineti, o deti tabletę ir viskas, bet tada ir skalavimo skysčio reiks pilti, nes tuomet ir jo reikalaus, ane? Leikutė yra, bet kiek tada tos druskos pilti, visa paka? Nes vanduo jaučiu pradės bėgti tik pradėjus pilti.


Aš pilu visą paką 4u.gif Skysčio nepilu.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 26, 20:08)
Aš pilu visą paką 4u.gif Skysčio nepilu.


Nu pabandysiu ir as tada, supilti visa likusia druska, leisti vandeniui isbegti ir plaunant druska naudoti. Aciūūūū Jums labai, kad pasidalinot savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 10 26, 14:54)
http://pigu.lt/top_t..._bag?id=3202574

gal kas bandėt? nors nelabai juo tikiu..


manau čia tas pats, kas ir visokie skalbimo rutuliai, kurie nepasiteisino. nebandžiau, bet netikiu stebuklu šitu:)
Atsakyti
na as apie indaploves visai zalia, tai nesijuokit jei kvailai uzklusiu, renkames pilnai imontuojama 60 cm riba 1000-1100
bet man klausimas su tom druskom tabletem tirpalais skystalais,kurie ten i jas dedas pilas, kas ten kaip naudojas ar nuo indaploves rusies ir kainos gali skirti tu plovikliu rusys naudojimas kad paskui i koki sena modeli nesudeti to ko negalima kas tie 3 in1 2 in 1. kaip suprantu kas kart plaunant dedas tabletes, bet jos buna skirtingos kazkokios irvienokios ir kitokios g.gif nesuprantu doh.gif ir pas tas indaploves ten skirtingai raso g.gif
Atsakyti