Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 9

QUOTE(speedy @ 2012 10 10, 17:28)
Siemens SN66E002EU - made in Germany
Siemens SE64N369EU - made in Poland
Čia tai, ko nerasite žiūrėdami modelių aprašymus  biggrin.gif


Didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Nuriu paklausti kuri iš šių dviejų geresnė:
Bosch SMV69U30EU ar
Siemens SN66T095EU

niekada neturėjau indaplovės , tai skaitau skaitau ir kuo toliau, tuo labiau man jos panašios... smile.gif ačiū už pagalbą apsisprendžiant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimcikas @ 2012 10 11, 10:25)
Laba diena,
Nuriu paklausti kuri iš šių dviejų geresnė:
Bosch SMV69U30EU ar
Siemens SN66T095EU

niekada neturėjau indaplovės , tai skaitau skaitau ir kuo toliau, tuo labiau man jos panašios... smile.gif ačiū už pagalbą apsisprendžiant  4u.gif

Dėl Siemens SN66T095EU galite nebesukti galvos. Nebetiekiamos, kiek žinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 11 spalio 2012 - 08:52
sveiki,patarkit del indaploves:
bosch SMV48M10EU
siemens SN64M030EU
kaina praktiskai nesiskiria.
Atsakyti
QUOTE(VAJA @ 2012 10 11, 10:55)
sveiki,patarkit del indaploves:
bosch SMV48M10EU
siemens  SN64M030EU
kaina praktiskai nesiskiria.

Pažiūrėkite "gyvai" modelį su trečiu krepšiu. Tai padės apsispręsti.
Atsakyti
tas krepsys tai didelis pliusas.o neziurint i treciaji krepsi jos abi lygiavertes?
Atsakyti
QUOTE(VAJA @ 2012 10 11, 11:25)
tas krepsys tai didelis pliusas.o neziurint i treciaji krepsi jos abi lygiavertes?

Su tuo krepšiu būna įvairiai. Teko girdėti, kad pliusas (patogumo atžvilgiu) ne visiems. Čia kaip kam atrodo, nes skirtingai nuo siauros (45 cm) indaplovės, vietos platesnėje paprastai pakanka. Todėl trečias krepšys, kaip vietą taupantis "pribumbasas" nėra toks aktualus. Lieka patogumo klausimas.
Atsakyti
tad,kaip suprantu abi galiu rinktis neebejojant,reik ziuret kuri patogiau.jos vertos savo kainos?ar galima rinktis kazka panbasaus tik siek tiek pigesnio?man patinka,kad jose yra vario speed,pigesnese to nelabai radau.ar reikalinga sita funkcija?
Atsakyti
QUOTE(VAJA @ 2012 10 11, 12:25)
tad,kaip suprantu abi galiu rinktis neebejojant,reik ziuret kuri patogiau.jos vertos savo kainos?ar galima rinktis kazka panbasaus tik siek tiek pigesnio?man patinka,kad jose yra vario speed,pigesnese to nelabai radau.ar reikalinga sita funkcija?

Jos abi tikrai vertos savo pinigų.
Vario speed - programų sutrumpinimas, neprarandant plovimo ir džiovinimo kokybės - kaip teigia BSH. Kaip pašalinis šios funkcijos efektas yra tai, kad visa hidraulinė sistema yra patikimesnė, galinti atlaikyti dvigubą slėgį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 11 spalio 2012 - 10:31
Tą sutrumpinimą naudoju, na nekiekvieną dieną. Kai reikia greit išplaut, tai labai liuks dalykas wink.gif
Atsakyti
Ka galima geriausio isgauti uz kaina apie 1200lt??
Reiketu imontuojamos, 60cm plocio su kuo geresniais duomenimis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 12, 15:15)
Ka galima geriausio isgauti uz kaina apie 1200lt??
Reiketu imontuojamos, 60cm plocio su kuo geresniais duomenimis blush2.gif

Jei kuo daugiau už kuo pigiau, tada kažkas panašaus į Whirlpool ADG8553A+FD
Atsakyti