Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 9

QUOTE(Samsunge @ 2012 04 01, 18:21)
gal tik tikejausi, kad programa 70laipsniu atplaus visus labai labai labai pridegusius puodus, bet neatplove, bet greiciausiai jau jiems niekas nebepades g.gif  g.gif teks mesti lauks, nes planavau juos dar perleisti i soda:)



OT.

Pabandykite Amway firmos orkaiciu valikli. Apteplioti ir palikti pusvalandziui-valandai. Jeigu sitas nepades, tada jau tikrai niekas nepades...
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 04 01, 16:12)
Ar jau esat isbande sia indaplove?
Kaip tik renkuosi tarp Bosch SMV50E70 ir ADG6999FD  ax.gif
Speedy, noreciau Jusu patarimo blush2.gif Aciu 4u.gif



Mes turime Bosch SMV50E70 jau 3 mėn. Esu lanbai patenkinta, puikiai išplauna viską- nuo taurių iki riebalotų keptuvių ir puodų, veikia tyliai.
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 04 01, 16:12)
Ar jau esat isbande sia indaplove?
Kaip tik renkuosi tarp Bosch SMV50E70 ir ADG6999FD  ax.gif
Speedy, noreciau Jusu patarimo blush2.gif Aciu 4u.gif


Pamirsau dar pamineti, kad indaplove perkame i nama,kur bus irengti valymo irenginiai. Ar ne bus po to kokiu nesklandumu?
Atsakyti
Kazakda buvau uzmates musu kaimo (Prienu) XL Norfoje.
Calgonit ar jau Finish firmos...
Cia nuoroda.

P. S. Katik paziurejau – e-maximoj tai yra - 10,98 Lt/vnt.
[/quote]

Ačiū už pagalbą. 4u.gif
Dar turiu klausimą: ar galima indaplovėje plauti geros kokybės plastiko indus? Turiu omeny Tupperware firmos gaminius. Ant jų nėra jokio ženklo išspausta ir baisu, kad visokios ten tarpinės nesusigadintų. Kitavertus, nemanau, kad amerikiečiai juos rankomis plautų.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raksa: 02 balandžio 2012 - 12:05
[quote=raksa,2012 04 02, 13:02]
Kazakda buvau uzmates musu kaimo (Prienu) XL Norfoje.
Calgonit ar jau Finish firmos...
Cia nuoroda.

P. S. Katik paziurejau – e-maximoj tai yra - 10,98 Lt/vnt.
[/quote]

Ačiū už pagalbą. 4u.gif
Dar turiu klausimą: ar galima indaplovėje plauti geros kokybės plastiko indus? Turiu omeny Tupperware firmos gaminius. Ant jų nėra jokio ženklo išspausta ir baisu, kad visokios ten tarpinės nesusigadintų. Kitavertus, nemanau, kad amerikiečiai juos rankomis plautų.... g.gif
[/quote]

Jei neklystu, turėtų būti parašyta ar galima indaplovėje
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2012 04 02, 12:02)
Dar turiu klausimą: ar galima indaplovėje plauti geros kokybės plastiko indus? Turiu omeny Tupperware firmos gaminius. Ant jų nėra jokio ženklo išspausta ir baisu, kad visokios ten tarpinės nesusigadintų. Kitavertus, nemanau, kad amerikiečiai juos rankomis plautų.... g.gif


Uzklauskite TW temoje, ten, kiek maciau, tai labai intensyviai apie konkrecius modelius kalba.

p.s. pagal tw zymejima, tai indaploves zenkliukas - taure su laseliais(-iu).
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2012 04 02, 20:52)
Dar turiu klausimą: ar galima indaplovėje plauti geros kokybės plastiko indus? Turiu omeny Tupperware firmos gaminius. Ant jų nėra jokio ženklo išspausta ir baisu, kad visokios ten tarpinės nesusigadintų. Kitavertus, nemanau, kad amerikiečiai juos rankomis plautų.... g.gif

Pasakyčiau taip: jei negalima, ar tada jie vadintini "geros kokybės plastiko indais"?
g.gif
Atsakyti
[quote=raksa,2012 04 02, 12:02]
Kazakda buvau uzmates musu kaimo (Prienu) XL Norfoje.
Calgonit ar jau Finish firmos...
Cia nuoroda.

P. S. Katik paziurejau – e-maximoj tai yra - 10,98 Lt/vnt.
[/quote]

Ačiū už pagalbą. 4u.gif
Dar turiu klausimą: ar galima indaplovėje plauti geros kokybės plastiko indus? Turiu omeny Tupperware firmos gaminius. Ant jų nėra jokio ženklo išspausta ir baisu, kad visokios ten tarpinės nesusigadintų. Kitavertus, nemanau, kad amerikiečiai juos rankomis plautų.... g.gif
[/quote]
Plaunu ir vargo nematau. Viską plaunu. cool.gif
Tik mano taurės ko tai traukias, nelabai blizga. NAudoju ir druską, ir blizgiklį. Bet negražios darosi taurės ir stiklinės. Aišku mano ir indaplovė senukė. DAbar kai pirksiu naują, tai ieškosiu, kad apsaugotų. KAžką kažkur skaičiau, kad yra f-ja apsauganti stiklo gaminius.
Atsakyti
QUOTE(Samsunge @ 2012 04 01, 14:00)
Prasau pagalbos. gal kas turit Bosch SMV50E70 naudojimosi instrukcija atsiusti?? kraustemes, daug visokiu siuksliu ir nereikalingu daiktu, tai dabar nebesuprantam ar ismetem per klaida ar jos nebuvo doh.gif

tai parašykit emailą man : info@tarnas.lt ir atsiųsiu..
Atsakyti
Sveikutes wink.gif man irgi reikia patarimo del indaploves...

reikia 45 cm plocio iki 1500 lt dabar turiu AEG F 654110VI bet sis modelis nebegaminamas... ka galima butu parekomenduoti??

dekui
Atsakyti
QUOTE(Mader @ 2012 04 04, 22:23)
Sveikutes wink.gif man irgi reikia patarimo del indaploves...

reikia 45 cm plocio iki 1500 lt dabar turiu AEG F 654110VI bet sis modelis  nebegaminamas... ka galima butu parekomenduoti??

dekui

Pasidomėkit tokiu modeliu kaip Bosch SPV43M10EU
Atsakyti
QUOTE(Mader @ 2012 04 04, 23:23)
Sveikutes wink.gif man irgi reikia patarimo del indaploves...

reikia 45 cm plocio iki 1500 lt dabar turiu AEG F 654110VI bet sis modelis  nebegaminamas... ka galima butu parekomenduoti??

dekui

Jei rastumėte kokius 150 lt viršaus, išeitų super modeliukas Bosch SPV58M00EU thumbup.gif Jei ne, tada SR65M030EU arba F55402VI0P. Arba funkcionaliai skurdesnis Bosch SMV43M10EU.
Atsakyti