Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 9

QUOTE(dujokauke @ 2012 06 11, 17:10)
Galima testuoti vandens kietumą. Kai pirkau indaplovę - testas buvo pridėtas komplekte. Jei nėra ar nusimetė kur - manau tokių daiktų galima ieškoti zooprekėse prie akvariumų ar pan.

As pirkau Senukuose, prie vandens filtru kaseciu padeta. Aisku ten pats paprasciausias - juostele su indikatoriumi.
Atsakyti
kam teko pirkti nemazai buitines technikos internetu, isduokite paslapti, kur pavyko geriausia nuolaida issikaulyti? cool.gif
Atsakyti
kaip si variantas? ELECTROLUX ESL 65070R?
Atsakyti
Pries pora sav. skaiciau sia tema, ieskodama indaploves. BOSCH SMS58M98EU buvo minetas kaip thumbup.gif modeliukas. Isidemejau smile.gif
Dabar turiu tikrai superine indaplove thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Negaliu atsidziaugt!
Aciu siai temai! aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 06 12, 20:53)
kaip si variantas? ELECTROLUX ESL 65070R?

Šis Electrolux modelis geras pasirinkimas ieškantiems "kuo daugiau pribumbasų už kuo mažesnę kainą" su padoriu pavadinimu biggrin.gif
Asmeniškai aš teikčiau pirmenybę Whirlpool ADG 6999 FD.. Dar daugiau prietaiso teikiamų galimybių su tapačia kokybe už panašią kainą.
Atsakyti
Ka manote apie Bosch SMI69M55EU
ar verta tokia rinktis? as noriu, kad butu matoma kas vyksta ir kiek dar laiko tai truks. Tai geras dalykas, ar nesamone ?
Gal gali pakomentuoti kas turite?
O gal AEG geriau?
Atsakyti
ir dar vienas klausimas
Apie boscha raso, kas sanaudos 6.5l vandens...
Tai man iskilo klausimas ar imanoma su tokiu mazu kiekiu vandens isplauti tuos indus padoriai ir kokybiskai? gal kas turit tokia ekonomiska ar ji neplauna prasciau? baisoka pataupyt ne vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 15, 00:44)
ir dar vienas klausimas
Apie boscha raso, kas sanaudos 6.5l vandens...
Tai man iskilo klausimas ar imanoma su tokiu mazu kiekiu vandens isplauti tuos indus padoriai ir kokybiskai? gal kas turit tokia ekonomiska ar ji neplauna prasciau? baisoka pataupyt ne vietoj  ax.gif

Gerai ten viskas.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 06 12, 17:11)
kam teko pirkti nemazai buitines technikos internetu, isduokite paslapti, kur pavyko geriausia nuolaida issikaulyti?  cool.gif



ir man si informacija siuo metu labai aktuali ax.gif


padekit issirinkti indaplove, domina imontuojama, statysiu ne ant grindu, o montuosiu auksciau, noriu kad matytusi informacinis skydelis. Zinoma svarbu yra ekonomiskumas ir kad indai butu svariai isplaunami wink.gif (speed padejo apsispresti del saldytuvo, gal ir cia pagelbes blush2.gif (dar rinksiuosi kaitlente ir orkaite, orkaites valdymas noreciau kad butu nepriklausomas nuo kaitlentes))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labi: 15 birželio 2012 - 10:48
QUOTE(Labi @ 2012 06 15, 12:38)
ir man si informacija siuo metu labai aktuali  ax.gif
padekit issirinkti indaplove, domina imontuojama, statysiu ne ant grindu, o montuosiu auksciau, noriu kad matytusi informacinis skydelis. Zinoma svarbu yra ekonomiskumas ir kad indai butu svariai isplaunami wink.gif (speed padejo apsispresti del saldytuvo, gal ir cia pagelbes  blush2.gif  (dar rinksiuosi kaitlente ir orkaite, orkaites valdymas noreciau kad butu nepriklausomas nuo kaitlentes))

Kokio pločio: 45 cm ar 60 cm.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 06 15, 12:50)
Kokio pločio: 45 cm ar 60 cm.

vaje neparasiau blush2.gif 45 cm
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2012 06 15, 17:00)
vaje neparasiau  blush2.gif  45 cm

Pasirinkimo tai nera daug šioje kategorijoje. Jei vokiška gal Siemens SR55M531], jei tinka ir Italų kilmės, tada gal ir AEG F55402IM0P tiktų g.gif
Atsakyti