Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 9

Man tai įdomu, koks ten realiai gaunasi garsas indaplovių kur rašo 47 ar 48db, nes bent jau Siemens SR65M030EU su 44db atrodo kaip tankas veikia , visam bute girdisi jei durys neuždarytos... Bet plauna gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2012 05 02, 21:55)
Man tai įdomu, koks ten realiai gaunasi garsas indaplovių kur rašo 47 ar 48db, nes bent jau Siemens SR65M030EU su 44db atrodo kaip tankas veikia , visam bute girdisi jei durys neuždarytos... Bet plauna gerai smile.gif


Gal grindys medines ir „isisiubuoja“ ?
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2012 05 02, 23:55)
Man tai įdomu, koks ten realiai gaunasi garsas indaplovių kur rašo 47 ar 48db, nes bent jau Siemens SR65M030EU su 44db atrodo kaip tankas veikia , visam bute girdisi jei durys neuždarytos... Bet plauna gerai smile.gif

Gali būti ir "kaip tankas" biggrin.gif jei paklius taip, kad vandens srovė rezonuos kokį indą viduje.
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif
Atėjau čia patyrusių moterų patarimo paklausti...
Jauna šeimyna ieškosi indaplovės, namie valgom tik vakarais todėl indų ne per daugiausiai, o ir vietos virtuvėj mažoka, todėl galvojam apie kompaktišką indaplovę.
Sakykit ar kas turit tokią? Gal turit kokių patarimų?
Galvojam rinktis tokią: http://www.electrolu...
Ar gera šita?
Iš anksto dėkui už atsakymus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyvamedis @ 2012 05 03, 18:26)
Sveiki! 4u.gif
Atėjau čia patyrusių moterų patarimo paklausti...
Jauna šeimyna ieškosi indaplovės, namie valgom tik vakarais todėl indų ne per daugiausiai, o ir vietos virtuvėj mažoka, todėl galvojam apie kompaktišką indaplovę.
Sakykit ar kas turit tokią? Gal turit kokių patarimų?
Galvojam rinktis tokią: http://www.electrolu...
Ar gera šita?
Iš anksto dėkui už atsakymus! smile.gif


Ne moteris, ale pasireiksiu blush2.gif

Situacija su indu kiekiu panasi, pradejom ieskotis, dometis ir kas gaunasi...
45 cm plocio indaplove suvartoja praktiskai tiek pat vandens ir elektros. Kainuoja tiek pat (jeigu ne maziau) kaip ir pastatoma kompaktiska.

Taciau 45 cm plocio „aparatas“ yra kur kas talpesnis (jeigu prireiktu), o be to, kiek supratau, tai kuo erdviau bus sudeti indai, tuo geresnes plovimo kokybes galima tiketis...
Atsakyti
[quote=speedy,2012 05 02, 16:52]
Greičiausiai sumaišėte modelius: SPV43M10EU su SPV53M10EU, nes SPV53M10EU už 1200 lt būtų fantastika arba apgavystė biggrin.gif
Pabandykite pažiūrėti Siemens SR65M030EU. Ji truputi geresnė už minėtąjį Bosch ir įtilpsite į 1500 lt biggrin.gif


Nežinau ar galima čia kelti nuorodas, bet i google įvedus SPV53M10EU internetinėse parduotuvėse kaina svyruoja nuo 1189lt iki 1500lt.
Atsakyti
[quote=Skipele,2012 05 04, 00:34]
[quote=speedy,2012 05 02, 16:52]
Greičiausiai sumaišėte modelius: SPV43M10EU su SPV53M10EU, nes SPV53M10EU už 1200 lt būtų fantastika arba apgavystė biggrin.gif
Pabandykite pažiūrėti Siemens SR65M030EU. Ji truputi geresnė už minėtąjį Bosch ir įtilpsite į 1500 lt biggrin.gif
Nežinau ar galima čia kelti nuorodas, bet i google įvedus SPV53M10EU internetinėse parduotuvėse kaina svyruoja nuo 1189lt iki 1500lt.
[/quote]
biggrin.gif na, gooogle mama išmokė naudotis, tėtis - skaičius pažinti g.gif
Kelkit nuorodą, pažiūrėsim, kas ko neišmoko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 03, 07:16)
Gal grindys medines ir „isisiubuoja“ ?

Na ne, grindys stabilios
Papildyta:
QUOTE(speedy @ 2012 05 03, 08:15)
Gali būti ir "kaip tankas"  biggrin.gif  jei paklius taip, kad vandens srovė rezonuos kokį indą viduje.

Toks atvejis tai taip, be ne kiekvieną kartą pasitaiko taip indai sudėti smile.gif
O garsas tai man rodos kiek didelis, nors kitų negirgėjau kaip veikia tai palygint neturiu su kuo...bet tas toks "pulsavimas" nelabai nepatinka man
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2012 05 05, 00:26)
...bet tas toks "pulsavimas" nelabai nepatinka man

Būtent pulsavimas ir yra normalu.
Atsakyti
Man patiko sitas filmukas.
Pasidaro kur kas aiskiau, kaip veikia indaplove...

Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 05 05, 07:36)
Būtent pulsavimas ir yra normalu.

Turėjau minty galėtų girtėtis mažiau smile.gif
na bet plauna ir gerai smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

ta pati dilema kankina ir mane, kokią indaplovę išsirinkti, Bosch SMV 40E20SK esu nusižiūrėjusi šį modelį, pagal išmatavimus man reikia, kad būtų 60 cm pločio ir 55 cm gylio ir suma iki 1700lt, gal dar kokių variantų galite pasiūlyti.Ačiū smile.gif
Atsakyti