Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 9

Ačiū, Speedy 4u.gif

Na vienas meistras man sakė, kad kartais būna electroliux'ai rinkti vokiečių, tik reikia žiūrėti ant lipduko, kur visokie numeriukai surašyti, kad vienas iš tų skaičių prasidėtų 911......... Speedy , gal žinote ar tai teisybė ir lietuvoje galima gauti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 04 27, 14:18)
Ačiū, Speedy  4u.gif

Na vienas meistras man sakė, kad kartais būna electroliux'ai rinkti vokiečių, tik reikia žiūrėti ant lipduko, kur visokie numeriukai surašyti, kad vienas iš tų skaičių prasidėtų 911......... Speedy , gal žinote ar tai teisybė ir lietuvoje galima gauti?smile.gif

Meistras pasakė gryną nesamonę.
Atsakyti
Speedy, eisiu dabar per visas temutes klausdama Jusu patarimu biggrin.gif Nes reikis technikos virtuvei 4u.gif

Reiktu imontuojamos indaploves, taupios, 45 cm, su pasleptu skydeliu, apsauga nuo vaiku ir pagrindinem, dazniausiai naudojamom funkcijom (nes tu funkciju tiek daug, kad jau dabar galva sukasi, o kas bus, kai reiks pradet naudotis doh.gif ). Kaina tai net nezinau... ar imanoma ka nors rasti iki 1500 Lt? rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(speedy @ 2012 04 27, 13:58)
Taupi, tyli, ekonomiška, patikima ir pagaminta Vokietijoje  thumbup.gif


Aciu, kaip tik apie sia galvojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 27, 13:51)
Meistras pasakė gryną nesamonę.


Ot mane nervina tokie, kurie "pletkavoja" doh.gif
Ačiū, speedy smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif issirinkome 3 indaploviu variantus ir neapsisprendziame ties kuriuo pasilikti doh.gif visos panasios..

AEG F55402VI0P
Bosch SPV50E00EU
Siemens SR64M000EU

kazkaip linkstu i Siemens puse, ar teisingai darau? biggrin.gif paprotinkit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niuska*: 27 balandžio 2012 - 21:32
Bute turėjom 45 cm AEG indaplovę. Kaip ir užteko. Jei kas netilpdavo, 2 kartus plaudavau. Visiškai ja patenkinta buvau. Dabar turiu galimybę naudotis Bosch. Krepšys nesireguliuoja, įrankiai giliai dedasi, eko programos nėr sad.gif Jau netas sad.gif Reikia vėl reikia pirkti į naują virtuvę. Tik nž ar apsistoti 45 cm pločiu ar visgi pirkti platesnę? Speedy, kurios kokybiniu, technologijų požiūriu yra geresnės?
Atsakyti
QUOTE(Niuska* @ 2012 04 27, 23:31)
Sveiki smile.gif issirinkome 3 indaploviu variantus ir neapsisprendziame ties kuriuo pasilikti doh.gif visos panasios..

AEG F55402VI0P
Bosch SPV50E00EU
Siemens SR64M000EU

kazkaip linkstu i Siemens puse, ar teisingai darau? biggrin.gif paprotinkit biggrin.gif

Tarp šių trijų.
Funkcionaliai "turtingiausias" AEG. "Made in Italy"
Bosch SPV50E00EU turi daugiau programu už Siemens. "Made in Germany".
Siemens "Made in Germany", bet Bosch geriau.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 28, 08:59)
Tarp šių trijų.
Funkcionaliai "turtingiausias" AEG. "Made in Italy"
Bosch SPV50E00EU turi daugiau programu už Siemens. "Made in Germany".
Siemens "Made in Germany", bet Bosch geriau.


Dekoju uz nuomone, issirinkome Bosh 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas man gali sutaupyti laiko? smile.gif
Gal galėtumėt pasakyti kur Vilniuje tikrai stovi ekspozicijoj ši indaplovė - Bosch SPS53E08EU? Norėčiau apžiūrėti smile.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 04 29, 16:00)
Gal kas man gali sutaupyti laiko? smile.gif
Gal galėtumėt pasakyti kur Vilniuje tikrai stovi ekspozicijoj ši indaplovė - Bosch SPS53E08EU? Norėčiau apžiūrėti smile.gif

Ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif

O ką jūs norite joje pamatyti.. ją reikia pirkti ir sėkmingai naudotis smile.gif
dideli prekybos centrai tikrai neturės šio modelio, o mažose parduotuvėse irgi mažai šansų ją pamatyti gyvai..
Papildyta:
QUOTE(Niuska* @ 2012 04 28, 23:42)
Dekoju uz nuomone, issirinkome Bosh 4u.gif  biggrin.gif

o būtumėt keliasdešimt litų nepagailėję ir įsigiję dar gudresnį ir tylesnį Siemens SR64M030EU..
Papildyta:
QUOTE(šarlotė @ 2012 04 26, 19:38)
nusipirkau indaplovę Bosch SMV50E70EU, bet naudojimosi  instrukcijos suprantama kalba nėra, tik IT, NL, FR,DE, PL blink.gif gal kas turi lietuvišką?

na tai perkat pas bileką.. su tuo ir sveikinam..
jei atsiųsit į info@tarnas.lt pageidavimą instrukcijai, tai persiųsiu..
Atsakyti
Pribrendau ir as indaplovei, reiktu ir man patarimo. Indaplove noriu pastatyt jau turimoj virtuvej(siek tiek ja pakoreguojant). Ar galiu rinktis is imontuojamu inaploviu (nes nusiziurejus esu Siemens SR65M080EU ar SPV58M00EU 45cm), ar jos buna su kazkokiom isorinem durelem? Nes is senu turimu dureliu neina pritaikyt, o nauju nebera tokiu kad uzsakyt. Ar reikia jau rinktis is laisvai pastatomu? Kuris tuo atveju modelis (siemens, bosch ) is 45cm laisvai pastatomu turetu virsutini stalciu irankiams?
Atsakyti
QUOTE(ONIC_as @ 2012 04 30, 12:13)
o būtumėt keliasdešimt litų nepagailėję ir įsigiję dar gudresnį ir tylesnį Siemens SR64M030EU..
Papildyta:

O jos gudrumas tame, kad ji neturi intensyvios plovimo programos g.gif
Atsakyti